New Jersey – Tampa 0:4 (kon.) | Washington – Minnesota 3:2 (kon.) | Carolina – Boston 1:4 (kon.)
Anaheim – Edmonton 2:1 (po pr.) | San Jose – Buffalo 1:3 (kon.) | Philadelphia – Arizona 4:2 (kon.)
Columbus – Florida 4:3 (1:0 po s.n.) | Nashville – St. Louis 5:0 (kon.) | Pittsburgh – Winnipeg 4:1 (kon.)

Československá stopa v utkání

Aleš Hemský (DAL) (0 + 0, 0 střel, čas na ledě 5:13)
    Radek Faksa (DAL) (0 + 1, 0 střel, čas na ledě 12:38)
    Marek Hrivík (NYR) (0 + 0, 1 střela, čas na ledě 8:47)

Dnešní utkání sledovalo 18 532 diváků.

Střely na branku v zápase

Dallas Stars: 38

New York Rangers: 29

Tak to byla tedy pořádná divočina, kterou jsme mohli sledovat ve druhé polovině třetí třetiny zápasu. V posledním dějství se diváci v Dallasu rozhodně nudit nemohli, hned několik emočních momentů přinesla tato dvacetiminutovka, která se nakonec stala pro zápas rozhodující. Čtyři minuty před koncem základní hrací doby se sice Stars povedlo vyrovnat, ale jen chvíli na to se prosadil Kevin Klein a poslal Rangers zpátky do vedení. New York už udržel vedení a nakonec bere v základní hrací době těsné vítězství 3:2. Máme za sebou velice pohledné utkání, v němž bylo opravdu na co koukat. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji pěknou neděli.

59:38
    Ještě Tyler Seguin to zkusil sám a získal pásmo pro domácí, ale už budou muset Stars hodně spěchat.

59:07
    Dallas Stars už hrají s prázdnou brankou a v šesti mužích v poli, stále obrovský tlak na Henrika Lundqvista.

58:40
    Nyní sledujeme momenty, které připomínají situaci před vyrovnávací trefou Stars, obrovský tlak Dallasu!
    Jiří Hudler je novým spoluhráčem Jaromíra Jágra!

57:52
    Už jen něco málo přes dvě minuty zbývá odehrát do konce základní hrací doby, Stars se snaží držet na puku v pásmu soupeře.
    57:07 Kevin KLEIN - 2:3

57:07
    Rangers právě vstřelili branku!
    Tak to je neuvěřitelné! V Dallasu se dnes večer dějí neskutečné věci a tohle je další z nich! Moc dlouho si muži v zelených dresech vyrovnaného stavu neužili, jelikož Jezdci zabrali a po svém dalším přechodu du útočného pásma si berou vedení zpět na své hole. Celou akci řídili Newyorčané ze strany na stranu, až nakonec puk skončil na hokejce muže jménem KEVIN KLEIN, jenž poslal puk do sítě Kariho Lehtonena. A zaskočená aréna v Texasu znovu rozesmutnělá. Tomu se tedy říká hokej nahoru a zase dolů. Co všechno dnes ještě uvidíme? Asistence: Derek Stepan, Jesper Fast.
    55:59 Valerij NIČUSKIN - 2:2

55:59
    Dallas právě vstřelil branku!
    Skoro se zdálo, že vyrovnávací branka Dallasu prostě musela přijít, protože Rangers už příliš dlouho svého soupeře v zelených trikotech nechali hrát kolem své branky. Jedna šance za druhou, kterou v posledních minutách produkovali na zařízení Henrika Lunqvista muži z Texasu. A nakonec se přeci jen prosazují a vyrovnávají skóre zhruba čtyři minuty před koncem základní hrací doby. Pořádnou pecku na klec Rangers vyslal VALERIJ NIČUŠKIN, který rozradostnil arénu v Dallasu. Pěkná trefa domácích. Asistence: Colton Sceviour, John Klingberg.

55:30
    Stepan a Kreider sice čekali na puk ve středním pásmu, ani jeden z uvedených jej ale pro sebe nezískal. Před brankou soka naopak Ničuškin v možnosti.

54:55
    Staal a Klein měli za svou brankou co dělat, aby dostali puk alespoň na chvíli do bezpečí. Jenže Dallas se stále ještě drží v pásmu Rangers a snaží se být nebezpečný.

54:39
    Dallas ještě v útočné třetině, ale Oleksiak už se k další nahrávce nedostane, protože rozhodčí brzy přerušil hru.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 30. Sceviour (Seguin, Faksa), 56. Ničuskin (Sceviour, Klingberg) – 25. Kreider (Yandle, Brassard), 49. McDonagh (Lindberg, Stalberg), 58. Klein (Stepan, Fast)

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Goligoski, Klingberg, Oduya, Demers, Oleksiak, Jordie Benn – Jamie Benn, Seguin, Ničuškin – Janmark, Spezza, Hemský – Roussel, Eakin, Sharp – Fiddler, Faksa, Sceviour
    New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – McDonagh, Girardi, Staal, Boyle, Yandle, Klein – Kreider, Stepan, Zuccarello – Miller, Brassard, Fast – Lindberg, Hayes, Stalberg – Glass, Moore, Hrivík

Rozhodčí: Lee, Charron – Nansen, Berg

Diváci: 18 532