ME - hromadný start žen 12,5 km, Ťumeň | Vítěz: L. Kummerová (GER) (kon.) | | | ME - hromadný start mužů 15 km, Ťumeň | Vítěz: F. Graf (GER) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Hinterstoder | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Kombinace žen, SuperG, Soldeu-El Tarter | Vítěz: L. Vonnová (USA) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Hinterstoder | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Kombinace žen, slalom, Soldeu-El Tarter | Vítěz: M.-M. Gagnonová (CAN) (kon.) |
Výběr Soupeřů 2016 | (kon.) |
Muži HS140, Almaty | Vítěz: P. Prevc (SLO) (kon.) |
Skoky HS134, Val di Fiemme | Vítěz: E. Frenzel (GER) (kon.) | | | Běh 10 km, Val di Fiemme | Vítěz: M. Krog (NOR) (kon.) |
Tadeáš Mima
Výběr soupeřů 2016 - čtvrtfinále
Tipsport Superliga:
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha
Technology Florbal MB - Hu-Fa Panthers Otrokovice
itelligence Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians
Tatran Omlux Střešovice - 1. SC Vítkovice Oxdog
Extraliga žen:
1. SC Vítkovice Oxdog - FBC ČPP Bonusia Ostrava
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Sokol Brno Židenice Florbal.com
Herbadent Praha 11 SJM - ELITE PRAHA
FbŠ "pipni.cz" Bohemians - Crazy girls FBC Liberec
Tipsport Superliga:
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - ACEMA Sparta Praha
Technology Florbal MB - Hu-Fa Panthers Otrokovice
itelligence Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians
Tatran Omlux Střešovice - 1. SC Vítkovice Oxdog
Extraliga žen:
1. SC Vítkovice Oxdog - FBC ČPP Bonusia Ostrava
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Sokol Brno Židenice Florbal.com
Herbadent Praha 11 SJM - ELITE PRAHA
FbŠ "pipni.cz" Bohemians - Crazy girls FBC Liberec
Týmy, jež bude možno do play-off vybrat, jsou ELITE Praha, Bonusia Ostrava, Sokol Židenice či FBC Liberec.
Na výběr budou páté Vítkovice Oxdog, šestí FbŠ Bohemians nebo papírově nejslabší dvojka nadcházejícího play-off Sparta Praha – Panthers Otrokovice.
19.50: 1.čtvrtfinále Extraligy žen
20.05: 2.čtvrtfinále Extraligy žen
20.10: 1.čtvrtfinále Tipsport Superligy
20.20: 3.čtvrtfinále / 4. čtvrtfinále Extraligy žen
20.25: 2.čtvrtfinále Tipsport Superligy
20.40: 3.čtvrtfinále / 4. čtvrtfinále Tipsport Superligy
1. 1. SC Vítkovice
2. Florbal Chodov
3. Herbadent Praha
4. FbŠ Bohemians
5. ELITE Praha
6. FBC Ostrava
7. Sokol Brno Židenice
8. FBC Liberec
1. Florbal Chodov
2. Florbal Mladá Boleslav
3. Bulldogs Brno
4. Tatran Střešovice
5. 1. SC Vítkovice
6. FbŠ Bohemians
7. AC Sparta Praha
8. Panthers Otrokovice
FAT PIPE FLORBAL CHODOV – ACEMA Sparta Praha
Technology Florbal MB – Hu-Fa Panthers Otrokovice
itelligence Bulldogs Brno – FbŠ Bohemians
Tatran Omlux Střešovice – 1. SC Vítkovice Oxdog
Extraliga žen:
1. SC Vítkovice Oxdog – FBC ČPP Bonusia Ostrava
FAT PIPE FLORBAL CHODOV – Sokol Brno Židenice Florbal.com
Herbadent Praha 11 SJM – ELITE PRAHA
FbŠ "pipni.cz" Bohemians – Crazy girls FBC Liberec