Náchod – Dvůr Králové n. L. 5:3 (kon.) | Vel. Meziříčí – Uh.Ostroh 4:3 (kon.)
HC Náchod
5:3 (2:2, 1:0, 2:1)
HC Dvůr Králové n. Labem
Středa 16.03.2016, 18:00 • Zimní stadion Náchod • Krajská liga: Královehradecký kraj • Finále

55:22
    Domácí Jan Verner je vyloučen a Dvůr si zahraje přesilovou hru.

52:13
    Přesilovku si zahrají i domácí. Dokáží tuto šanci využít?

49:57
    Fořta ještě fauloval Pavel Javůrek, který jde na trestnou lavici.

45:55
    Hosté budou hrát navíc přesilovku. Jeden z hráčů Náchoda byl nucen faulovat.

39:01
    Vylučuje se na domácí straně. Rodos tak bude hrát v závěru třetiny přesilovku!

09:51
    Za hákování v útočném pásmu je vyloučen domácí Petr Zeman.

09:45
    Bude se ale vylučovat. Ondřej Hamerský dostává ke dvěma minutám také desetiminutový osobní trest. Síly na ledě se tak na 15 sekund srovnají a pak bude hrát přesilovku Náchod.

07:30
    Za hákování je vyloučen domácí David Valášek. Náchod si tedy zahraje přesilovku.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 4. Kodym (Vondřejc, Valášek), 20. Stehno (Valášek), 30. Zeman (Macháň, Kodym), 53. Vondřejc, 60. Vondřejc (Kodym) – 7. Fořt, 20. Polák (Fořt), 48. Ježek (Luštinec)

HC Náchod: Mertlík – Plíhal, Verner, Javůrek, Pánek, Srba – Stehno, Janoušek, Macháň, Kodym, Valášek, Vondřejc, Škoda, Zeman, Leeder
    HC Dvůr Králové n. Labem: Škop (Husár) – Mišinec, Zmítko, Pavelka, Vosyka, Faltýnek, Hamerský, Krejcar, Vitebský – Polák, Ježek, Fořt, Szakál, Veselý, Luštinec, Lelka, Vacek, Komárek, Rychtera.

Rozhodčí: Veinfurter – Machač, Petr