Kladno – Chomutov 3:2 (kon.) | Zlín – Pardubice 2:3 (po pr.) | Vítkovice – Mountfield HK 7:2 (kon.)
Sparta – Č. Budějovice 2:1 (1:0 po s.n.)
Berani Zlín
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1) Stav série: 0:1
HC Dynamo Pardubice
Středa 16.03.2016, 16:00 • PSG aréna • Play-off ELIOD extraligy ml. dorostu • Semifinále sk. B

61:08
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! Vlk vyrazil střelu, puku se ujal TOMÁŠ MAZURA, projel až k brance a tam zakončil přesně za záda Kořénka. Asistence: Tomáš Vlk.

57:25
    Bucek podrazil protihráče a jde si odsedět dvě minuty. Zlín má velkou šanci rozhodnou zápas.

55:20
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení si odpyká jeden z domácích hráčů.

50:08
    Rouha si jde odsedět dvě minuty za hákování a Zlín si tak zahraje přesilovku.

46:20
    Hosté se štěstím dostali kotouč do sítě a je opět srovnáno. Chára se dobře tlačil k bráně, dostal se do zakončení z boku, Kořénkovi puk nějak proskotačil kolem betonu až před brankovou čáru a tam ho do sítě doklepl JIŘÍ BUCEK. Dominik Chára, Tomáš Mazura.

40:58
    Zmeškal se dostal do úniku, pokusil se o kličku, ale ztroskotal na připraveném Vlkovi.

36:55
    Sedláček docela zbytečně podrazil jednoho z hostujících hráčů a po zásluze odchází na trestnou.

34:49
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí se prosazují po skončení přesilovky. Zmeškal předal puk na LUKÁŠE SVĚTLÍKA, který si nabruslil před brankoviště, natáhl si puk na vzdálenější tyč a za ležícího Vlka poslal kotouč do sítě. Asistence: Lukáš Zmeškal.

32:43
    Koffer dostává dvě minuty za krosček a Zlín tak čeká přesilová hra.

32:16
    Dobiáš našel přihrávku zpoza brány, rovnal se ke střele mez kruhy ,ale poté zamířil jen do betonů připraveného Vlka.

31:05
    Kořének trochu zaváhal. Střelu od modré vyrazil trochu nešťastně na hokejku Blumela, který se dostal ke střele z úhlu, ale zlínský gólman se stihl ještě přesunout a puk vytěsnit ven.

22:31
    Zlín hrál v šesti. Pardubice si tak zahrají přesilovku. Domácí hráč už sedí na trestné.

20:59
    Na začátku druhé třetiny máme srovnáno. Kořének vyrazil střelu Bucka, k dorážce se jako první dostal DOMINIK CHÁRA a na dvakrát dorazil kotouč do sítě. Asistence: Jiří Bucek, Tomáš Mazura.

17:31
    Krásná akce opět po ose Zmeškal – Světlík. Prvně jmenovaný si objel dva hráče, byl sám před gólmanem, ale puk ještě nahrál na lépe postaveného Světláka, který netrefil kotouč ideálně a zamířil mimo.

10:18
    Vyloučení i na straně Zlína. Tomáš Dřímal si odsedí dvě minuty. Bude se hrát ve čtyřech na obou stranách.

08:33
    Máme tu první vyloučení zápasu, Na trestnou odchází pardubický hráč, který odpyká trest za příliš mnoho hráčů na ledě.

04:09
    Tato akce už ale končí gólem. Sebera si dobře vybruslil do brankoviště, nebyl nikým obtěžován, puk předal na zadní tyč a tam kotouč do sítě doklepl TADEÁŠ DŘÍMAL. Asistence: Matěj Sebera, Tomáš Kristek.

03:13
    Další velká šance dvojice Světlík – Zmeškal. Prvně jmenovaný předložil puk před branku tomu druhému, ten před sebou měl sice skoro půl branky volné, ale puk mu nesedl a branku těsně minul.

00:59
    Světlík si najel před branku, kde dostal pas zpoza brány. Byl před Vlkem úplně sám, ale zakončil jen do betonů pardubického gólmana.

Michal Sedláček

Branky a nahrávky: 5. Dřímal (Sebera, Kristek), 35. Světlík (Zmeškal) – 21. Chára (Bucek, Mazura), 47. Bucek (Chára, Mazura), 62. Mazura (Vlk)

Berani Zlín: Kořének (Kubík) – Dřímal, Hamrlík, Kowalczyk, Prchal, Jaroněk – Leška, Suhrada, Luža, Handl, Sebera, Proschl, Světlík, Mlýnková, Nesrsta, Dřímal, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kristek, Zmeškal.
    HC Dynamo Pardubice: Vlk (Dosoudil) – Pejzl, Oliva, Leder, Rudy, Sýkora, Blažej, Hybeš – Šír, Mazura, Zeman, Blumel, Bucek, Kostka, Chára, Rozlílek, Koffer, Rouha, Jelínek, Lašák, Sajdl.

Rozhodčí: Koziol – Rožánek, Wesley.