Pittsburgh – Carolina 4:2 (kon.) | Columbus – Detroit 1:3 (kon.) | New Jersey – Minnesota 7:4 (kon.)
Toronto – Florida 1:4 (kon.) | Nashville – NY Islanders 4:2 (kon.) | Dallas – Tampa 4:3 (kon.)
Arizona – San Jose 3:1 (kon.) | Los Angeles – NY Rangers 4:3 (po pr.)
HC VERVA Litvínov
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 18.03.2016, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Play-out extraligy • 4. kolo
    60:16 Robin HANZL - 2:1

60:16
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Litvínov se hned na začátku prodloužení dočkal branky. Zásluhou ROBINA HANZLA se domácí mohou radovat z výhry za dva body a přiživili naději na záchranu.

57:35
    Robin Hanzl srovnává stav hráčů na ledě na 4. Nedovolené bránění bere domácím výhodu přesilové hry.

57:32
    Marek Baránek nedovoleně bránil protihráče před vlastní brankou. Trest dostane na dvě minuty.

47:51
    Radek Duda byl při průniku do útoku nedovoleně bráněn Markem Baránkem. Obránce Energie si odsedí dvě minuty za držení protihráče.

44:17
    Obrovská chyba obrany Litvínova. Puk ztratili hráči domácích přesně v místech, kde se vyskytoval Martin Rohan. Ten se z ničeho nic ocitl v gólové šanci. Michal Petrásek zůstal nepřekonán.

43:36
    Habal podrazil Michala Trávníčka. Toho následně udeřil loktem do obličeje Tomáš Dvořák a bude za to pykat dvě minuty na trestné.

40:48
    Petr Chaloupka osekával protihráče, tak dlouho, až rozhodčí odpískal faul a poslal obránce domácích na trestnou.

38:06
    Karel Kubát fauloval v obranném pásmu. Trest za dvě minuty dostane kvůli hákování.

35:19
    Vyloučení vzápětí i na straně hostů. Za stejný prohřešek jako před ním Černý, tedy podražení, se provinil Martin Rohan.

34:54
    Kamil Černý podrazil protihráče. Na trestné lavici stráví dvě minuty.

28:32
    Navrátilec do Karlových Varů teď svému týmu přitíží. Dvě minuty si odsedí za naražení na hrazení.

26:31
    Rostislav Martynek dostal nádherný puk do jízdy. Ve velké rychlosti se dostal až před Habala. Hostující gólman zůstal v klidu a jeho šanci zlikvidoval. Martynek už svůj pohyb nedokázal zastavit, spadl na brankáře a hra bude přerušena.

26:12
    Přemíra snahy teď odsuzuje Lítvínovské do hry ve čtyrech mužích. Radek Duda zasáhl soupeře do obličeje holí.

25:17
    S narůstajícím tlakem se nesrovnal Tomáš Rachůnek. Nepočínal si podle pravidel a dostává trest na dvě minuty za hrubost.
    23:55 František LUKEŠ - 1:1

23:55
    Litvínov srovnává stav utkání! Hned na úvod přesilové hry se dostal k puku Filip Pavlík. Kotouč poslal za branku na Radka Dudu. Bývalý hráč Karlových Varů našel před brankou FRANTIŠKA LUKEŠE, který už neměl problém Habala propálit.

23:43
    Další vyloučení na straně hostů. Na dvě minuty poslán na trestnou lavici Václav Benák za hákování.

23:06
    Po střele jednoho z domácích borců se rozezvonila za zády Habala tyč. Karlovarští si nyní zhluboka oddechli.

21:57
    Tomáš Rachůnek neuspěl v obrovské šanci! Duda ztratil puk, ujel se ho právě Rachůnek. Petrásek však stačil svůj levý beton přesunout rychle k tyči a útočníkovi Energie nezbylo pro zakončení žádné místo.

21:27
    Gorčík si počínal nedovoleně. Na dvě minuty si odsedí trest. Sekl do obličeje Havlíčka.
    18:46 Jakub SVOBODA - 0:1

18:46
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Karlovy Vary jdou do vedení. JAKUB SVOBODA do toho práskl a po úžasném sólovém úniku střílí gól na 1:0! Po rozhýbání brankáře Petráska neměl už problém bekhendem uklidit puk do sítě.

11:45
    Tento zákrok Jaroslava Kůsa za naražení bude již potrestán. Na dlouhých pět minut si odpočine Kůs po zákroku na velmi otřeseného Válka.

08:16
    Michal Trávníček s Radkem Dudou vyjeli ve 2 na 1 při oslabení. Duda předal puk Trávníčkovi, který už byl sám před Habalem. Zkusil kličku do bekhendu. To se mu ovšem nezdařilo, a tak se stav nemění.

06:35
    Na domácí straně se již také trestá. Za hákování si na dvě minuty odpočine Petr Chaloupka.

02:09
    Trest na dvě minuty dostává za sekání Tomáš Dvořák.

Lukáš Holán

Branky a nahrávky: 24. Lukeš (Duda, Pavlík), 61. Hanzl (Lukeš) – 19. Svoboda

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Řehoř) – Chaloupka, Kubát, Pavlík, Pavelka, Černý, Frolo – Gerhát, Piroš, Lukeš – Duda, Hanzl, Hořava – Martynek, Havlíček, Trávníček – Jánský, Válek, Jurčík (Reichel)
    HC Energie Karlovy Vary: Habal (Závorka) – Dvořák, Bičánek, Rohan, Sičák, Baránek, Benák – Huna, Haščák, Vrána – Bartek, Skuhravý, Gorčík – Svoboda, Marosz, Rachůnek – Tomeček, Kůs, Flek

Rozhodčí: Fraňo, Horák – Bláha, Špůr