Buffalo – Ottawa 3:1 (kon.) | Washington – Nashville 4:1 (kon.) | Winnipeg – Chicago 0:4 (kon.)
Calgary – Colorado 3:4 (0:1 po s.n.) | Edmonton – Vancouver 2:0 (kon.) | Anaheim – Boston 4:0 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Minnesota – Carolina 3:2 (2:1 po s.n.) | San Jose – NY Rangers 4:1 (kon.)
po s.n. (1:0)
BK Mladá Boleslav
5:4 (2:0, 1:3, 1:1 - 0:0) Stav série: 3:1
Mountfield HK
Sobota 19.03.2016, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • Generali play off Tipsport extraligy • Čtvrtfinále

68:05
    Vyhození puku se dopustili i domácí, kteří jdou za zdržování hry do čtyř. Konkrétně obdržel menší trest Tomáš Voráček (MBL). Dokáží potrestat neproměňování tutových šancí na mladoboleslavské straně i hradečtí hokejisté?

63:40
    Smolné vyloučení pro Rudolfa Červeného (HKM), který vyhodil puk mimo hrací plochu, za což ho rozhodčí potrestali dvěma minutami za zdržování hry. Dokáží Středočeši toto vyloučení potrestat?

57:15
    Po faulu na Ctirada Ovčačíka byl potrestán na 2+2 minuty Rastislav Dej (HKM) za vysokou hůl. Přichází velká šance pro domácí, aby rozhodli utkání.

38:46
    Mladoboleslavští hokejisté jdou znovu do tří, a to na dvacet sekund! Menší trest obdržel Pavel Musil (MBL), který byl vykázán na dvě minuty za nedovolené bránění.

37:06
    Boleslavští jdou do tří a domácí fanoušci hází na ledovou plochu tleskadla, což je nesportovní. Nic to ale nezmění na tom, že by měli Středočeši hrát 101 sekund ve třech proti pěti! Tomáš Voráček (MBL) dostal dvě minuty za podražení.

36:47
    Dominik Pacovský (MBL) naprosto zbytečně v útočném pásmu podrazil Petera Frühaufa. Počet hráčů na ledě se tedy na 17 sekund vyrovná, poté započne přesilovka Hradce Králové.

35:04
    Východočeši jdou do oslabení. René Vydarený (HKM) obdržel menší trest za hákování. Dokáží Bruslaři opět navýšit svůj náskok?

26:17
    Rozhodčí nakonec vylučují. Po souboji Aleše Pavlase s Radanem Lencem (MBL) byl potrestán právě boleslavský útočník na 2+2 minuty za hru vysokou holí.

25:32
    Rozhodčí posílá Montfield do čtyř. Dvě minuty za vysokou hůl dostal René Vydarený (HKM).

22:34
    Boleslavští jdou do čtyř. Za vražení na hrazení dostal dvě minuty Lukáš Pabiška (MBL). Dokáže Mountfield snížit?

19:26
    Boleslavští jdou do čtyř. Za napadení byl vyloučen Radan Lenc (MBL). Hosté si vytvořili v závěru první třetiny solidní tlak. Dokáží jej zužitkovat?

16:51
    René Vydarený (HKM) vyfasoval menší trest za držení protihráče.

13:22
    Východočeši ale znovu faulovali. Antonín Honejsek (HKM) obdržel menší trest za podražení.

10:26
    Síly na ledě se na devět sekund vyrovnají, poté začne zkrácená přesilovka Mladé Boleslavi. Za vysokou hůl byl potrestán dvěma minutami Jaroslav Bednář (HKM).

08:35
    První vyloučení přichází i na straně Mladé Boleslavi. Střelec včerejší rozhodující branky Richard Jarůšek (MBL) byl vykázán na dvě minuty za hákování.

06:46
    Za podražení Richarda Jarůška vyfasoval Martin Pláněk (HKM) dvouminutový trest.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 1. Klimenta (Urban), 9. Lenc (Trončinský, Urban), 22. Urban (Lenc), 54. Pacovský (Urban, Jarůšek), rozh. náj. Klepiš – 25. Červený (Ihnacak, Čáp), 35. Kudrna (Šimánek), 39. Bednář (Pavlas, Dietz), 55. Frühauf (Mertl, Šimánek)