Kladno – Hr. Králové 1:2 (0:2 po s.s.) | Karviná – Sudoměřice 0:1 (0:1 po s.s.) | Kert Park Praha – Kovo Praha 5:4 (kon.)
Plzeň – Most 5:3 (kon.) | Pardubice – Letohrad 6:2 (kon.)
HBC Pardubice
6:2 (1:1, 2:1, 3:0)
SK Hokejbal Letohrad
Neděle 20.03.2016, 16:00CROSSDOCK Extraliga • 18. kolo

Nyní už to je ode mě opravdu vše, díky ze pozornost, pěkný zbytek neděle a příště zase u nějakého Onlajnu se na Vás těším na počtenou! (17:58:00)

Ještě vám přináším statistiku střel, ve které také vyhráli domácí, a to v poměru 46:23.

Zápas je u svého konce, Pardubice nakonec ve třetí třetině své vedení udržely a navíc ještě přidaly tři branky, dnes tak tři body zůstávají v městě perníku.

44:55
    Už se nic zásadního nestane, Pardubice zvítězí 6:2.

44:40
    Po pravé ruce brankáře Stárka bude ještě jedno vhazování.

44:05
    Zápas už je rozhodnutý, hosté se však ještě sympaticky snaží vymyslet alespoň třetí branku. Ta by ale už případně nic s největší pravděpodobností nezměnila.

42:30
    Možnost ještě alespoň snížit měl málem kapitán Letohradu, balónek mu ale nakonec utekl a proto ani ke střele nedošlo.

41:57
    Zápas se spíše dohrává, přibylo ale rozhodně více tvrdých osobních soubojů u mantinelů.

41:01
    To už bylo dost i na brankáře Šimara, který přepouští místo pro Šupíka.

41:01
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A je tu další branka, z levé strany tentokrát do sítě poslal míček OTTO URBANEC. Je tak s největší pravděpodobností rozhodnuto – 6:2.

39:24
    Parádní střela Česáka, který dostal po přečíslení míček nalitý na pravou stranu. Jeho střelu k levé tyči a Šimara parádně chytá, protože se rychle stihl přesunou!

38:50
    Do vlastní branky nyní doslova spadl Vlasák, hra se tak přerušuje.

38:40
    Na hřišti nyní došlo k zájemné potyčce, ve které došlo i na pěsti! Za hrubost dostává 2+2 domácí Urban a u hostů po dvou minutách Cvejn a Škabraha.

37:46
    Nadvakrát se pokoušel tvrdě zakončit Bílý, vždy mu ale jeho pokus zblokoval obránce.

36:58
    Na zemi zůstává ležet jeden z hostů, hra bude po kratší pauze znovu pokračovat.

36:20
    Škabraha dostává dvě minuty za krosček, Pardubičtí tak budou hrát přesilovou hru.

35:09
    Urbanec se dostal do další dobré příležitosti domácích, tentokrát ale do branky přesně domácí nezamířili.

34:20
    Hra se tentokrát přesunula před branku hostů.

Ondřej Novotný

Branky a nahrávky: 8. Bílý (Mašík, Urbanec), 27. Krejčí (Kubeš, Urbanec), 28. Bílý (Gabriel), 33. Kubeš (Vlasák), 34. Kamaryt (Urban), 42. Urbanec (Mašík) – 6. Škabraha (Šprincl), 19. Šprincl

HBC Pardubice: Stárek (Smekal) – Mašík, Jiřík, Vlasák (a), Krejčí, Kamaryt, Novotný – Urbanec, Bílý (c), Gabriel, Česák, Kubeš, Igršt, Skřivánek, Urban, Březina, Kasal (a), Merta.
    SK Hokejbal Letohrad: Šimara (42. Šupík) – Vychytil, Urban, Kudela, Hejtmánek, Anýž, Grund, Sláma – Šprincl, Lux O. (a), Lux J., Košťál. Halbrštát (c), Škabraha, Protzner, Derka, Cvejn (a).