Kladno – Hr. Králové 1:2 (0:2 po s.s.) | Karviná – Sudoměřice 0:1 (0:1 po s.s.) | Kert Park Praha – Kovo Praha 5:4 (kon.)
Plzeň – Most 5:3 (kon.) | Pardubice – Letohrad 6:2 (kon.)
HBC Pardubice
6:2 (1:1, 2:1, 3:0)
SK Hokejbal Letohrad
Neděle 20.03.2016, 16:00CROSSDOCK Extraliga • 18. kolo

38:40
    Na hřišti nyní došlo k zájemné potyčce, ve které došlo i na pěsti! Za hrubost dostává 2+2 domácí Urban a u hostů po dvou minutách Cvejn a Škabraha.

36:20
    Škabraha dostává dvě minuty za krosček, Pardubičtí tak budou hrát přesilovou hru.

28:33
    Brankář Stárek nešikovně zasáhl holí a poslal míček mimo hřiště, dostává tak dvě minuty za zdržování hry, které za něho odsedí Novotný.

25:10
    Strkanice před brankou hostů by se Letohradu nemusela vyplatit, Kudela totiž odstavil od brankáře Šimara domácího Bílého a dostává za to dvě minuty. Následovat bude přesilová hra Pardubic.

19:05
    Domácí Ondřej Březina dostává dvě minuty za úder na hlavu plus osobní desetiminutový trest, na trestnou lavici tak ještě míří Ondřej Novotný.

15:00
    Po siréně přišla ještě šarvátka i branky Šimara, tu sudí oceňují třemi tresty. Za hrubost dostávají dvě minuty domácí Bílý a Gabriel, za hosty pak Kudela. Do druhé třetiny tak bude vstupovat čtyři na čtyři a poté bude následovat přesilová hra Letohradu.

14:18
    Vzápětí přijde přesilová hra i pro domácí, Letohrad hrál totiž v šesti, menší trest odsedí David Derka.

11:59
    Jenomže za sekání je nakonec vyloučený domácí Mašík a Letohrad tak bude hrát přesilovou hru.

Ondřej Novotný

Branky a nahrávky: 8. Bílý (Mašík, Urbanec), 27. Krejčí (Kubeš, Urbanec), 28. Bílý (Gabriel), 33. Kubeš (Vlasák), 34. Kamaryt (Urban), 42. Urbanec (Mašík) – 6. Škabraha (Šprincl), 19. Šprincl

HBC Pardubice: Stárek (Smekal) – Mašík, Jiřík, Vlasák (a), Krejčí, Kamaryt, Novotný – Urbanec, Bílý (c), Gabriel, Česák, Kubeš, Igršt, Skřivánek, Urban, Březina, Kasal (a), Merta.
    SK Hokejbal Letohrad: Šimara (42. Šupík) – Vychytil, Urban, Kudela, Hejtmánek, Anýž, Grund, Sláma – Šprincl, Lux O. (a), Lux J., Košťál. Halbrštát (c), Škabraha, Protzner, Derka, Cvejn (a).