Kladno – Hr. Králové 1:2 (0:2 po s.s.) | Karviná – Sudoměřice 0:1 (0:1 po s.s.) | Kert Park Praha – Kovo Praha 5:4 (kon.)
Plzeň – Most 5:3 (kon.) | Pardubice – Letohrad 6:2 (kon.)
HBC Pardubice
6:2 (1:1, 2:1, 3:0)
SK Hokejbal Letohrad
Neděle 20.03.2016, 16:00CROSSDOCK Extraliga • 18. kolo

Nyní už to je ode mě opravdu vše, díky ze pozornost, pěkný zbytek neděle a příště zase u nějakého Onlajnu se na Vás těším na počtenou! (17:58:00)

Ještě vám přináším statistiku střel, ve které také vyhráli domácí, a to v poměru 46:23.

Zápas je u svého konce, Pardubice nakonec ve třetí třetině své vedení udržely a navíc ještě přidaly tři branky, dnes tak tři body zůstávají v městě perníku.

44:55
    Už se nic zásadního nestane, Pardubice zvítězí 6:2.

44:40
    Po pravé ruce brankáře Stárka bude ještě jedno vhazování.

44:05
    Zápas už je rozhodnutý, hosté se však ještě sympaticky snaží vymyslet alespoň třetí branku. Ta by ale už případně nic s největší pravděpodobností nezměnila.

42:30
    Možnost ještě alespoň snížit měl málem kapitán Letohradu, balónek mu ale nakonec utekl a proto ani ke střele nedošlo.

41:57
    Zápas se spíše dohrává, přibylo ale rozhodně více tvrdých osobních soubojů u mantinelů.

41:01
    To už bylo dost i na brankáře Šimara, který přepouští místo pro Šupíka.

41:01
    Pardubice právě vstřelily branku!
    A je tu další branka, z levé strany tentokrát do sítě poslal míček OTTO URBANEC. Je tak s největší pravděpodobností rozhodnuto – 6:2.

39:24
    Parádní střela Česáka, který dostal po přečíslení míček nalitý na pravou stranu. Jeho střelu k levé tyči a Šimara parádně chytá, protože se rychle stihl přesunou!

38:50
    Do vlastní branky nyní doslova spadl Vlasák, hra se tak přerušuje.

38:40
    Na hřišti nyní došlo k zájemné potyčce, ve které došlo i na pěsti! Za hrubost dostává 2+2 domácí Urban a u hostů po dvou minutách Cvejn a Škabraha.

37:46
    Nadvakrát se pokoušel tvrdě zakončit Bílý, vždy mu ale jeho pokus zblokoval obránce.

36:58
    Na zemi zůstává ležet jeden z hostů, hra bude po kratší pauze znovu pokračovat.

36:20
    Škabraha dostává dvě minuty za krosček, Pardubičtí tak budou hrát přesilovou hru.

35:09
    Urbanec se dostal do další dobré příležitosti domácích, tentokrát ale do branky přesně domácí nezamířili.

34:20
    Hra se tentokrát přesunula před branku hostů.

33:33
    Logické vyústění, Letohrad se bere oddechový čas a zkusí ještě něco vymyslet. Bude to však mít velice těžké.

33:33
    Petr Urban vyhrál vhazování po levé ruce Šimara, míček se odrazil na hůl MILOŠE KAMARYTA, který taktéž skóruje – 5:2.

33:09
    Pardubice jsou i nadále aktivnější, proto se hraje před brankou Letohradu.

32:31
    A rázem to mohlo být o tři branky, Bílý ale ve veliké příležitosti z levé strany nakonec netrefuje ideálně a balónek letí mimo.

32:02
    Prudká střela Lukáše Vlasáka sice ještě brankou neskončila, dorážka od PAVLA KUBEŠE však ano – 4:2!

31:35
    Hraje se rychlá hra na obě strany, uvidíme, jestli padna nějaká rychlá branka.

30:46
    Obrovská šance hostů hned na začátku třetí třetiny! Protzner prošel kolem levého mantinelu, prudce vystřelil na zadní tyč, kterou i označkoval. Balónek se však ještě odrazil za záda Stárka, který ho rychle zalehl.

30:01

Uvidíme, co nás čeká, možná, v závěrečné třetině. Letohrad se rozhodně s prohrou chtít spokojit nebude.

I druhá třetina byla na branky plodná, viděli jsme celkem tři, přičemž dvě přišly z holí domácích hráčů, kteří tak otočili průběžný stav na 3:2.

30:00

29:41
    Krejčí dostal míček na hůl, chvíli ho podržel a poté obloučkem poslal do bezpečných míst, Letohrad to ještě zkusí od vlastního brankáře.

29:00
    Sám Stárek musí být nyní na velikém pozoru, protože Letohrad se logicky snaží dostat k vyrovnávající akci.

28:33
    Brankář Stárek nešikovně zasáhl holí a poslal míček mimo hřiště, dostává tak dvě minuty za zdržování hry, které za něho odsedí Novotný.

27:26
    Autosklo se dostává dnes poprvé do vedení, první střelu ještě brankář hostů vyrazil, míček se ale dostal na JANA BÍLÉHO, který už se ovšem nemýlil – 3:2.

26:58
    Prudká střela od modré vyšla z hole Jiříka, Šimara je dnes v permanenci, proto je dobře rozchytaný a s tímto pokusem neměl problém.

26:35
    Autosklo se snaží udeřit znovu a poprvé v zápase jít do vedení.

26:11
    A je tu vyrovnávací trefa, zakončoval ROMAN KREJČÍ, Jan Šimara v brance si sice na míček šáhnul, nakonec mu ale přeci jenom mezi tři tyče zapadl.

25:10
    Strkanice před brankou hostů by se Letohradu nemusela vyplatit, Kudela totiž odstavil od brankáře Šimara domácího Bílého a dostává za to dvě minuty. Následovat bude přesilová hra Pardubic.

24:59
    A Pardubice se v útoku drží i nadále, brankář Letohradu nyní raději pozastavil hru.

24:48
    Šimara na druhé straně musel krýt nepříjemnou střelu, která měla razanci. Vyšla od pravého mantinelu, stav se ale nemění.

23:56
    Vhazování po levé ruce brankáře Pardubic se po chvíli opakovala a tentokrát museli už být domácí více obezřetní, míček totiž prudce letěl k přední tyči, kam se ale Stárek stihl včas přesunout.

23:43
    Po delší době se vhazuje před brankou Stárka.

22:33
    Přibylo už i pár tvrdší střetů, rozhodčí v nich ale tentokrát žádné provinění proti pravidlům neshledali.

21:48
    Letohradu se nedaří nyní hrát podle představ, protože je uzavřený ve své vlastní třetině, kde čelí kombinaci hráčů Pardubic.

20:30
    Hraje se na obě strany, na míčku už se už znovu možná o trochu více drží Pardubice.

19:25
    Letohrad se snaží něco vymyslet, domácí však vehementně brání, není divu, další inkasovaný gól by mohl být třeba už i rozhodující.

19:05
    Domácí Ondřej Březina dostává dvě minuty za úder na hlavu plus osobní desetiminutový trest, na trestnou lavici tak ještě míří Ondřej Novotný.

19:05
    Hráč Letohradu už za pomoci dvou spoluhráčů odchází na střídačku.

19:05
    Nepříjemnou ránu inkasoval hostující kapitán Halbrštát, který zůstává ležet u mantinelu.

18:43
    Letohrad právě vstřelil branku!
    Podobně jako v první třetině přichází branka po tlaku Pardubic na druhé straně. PAVEL ŠPRINCL dostal nahozený balónek na levou stranu. Stárek proti němu sice rychle vyběhl, jenomže hostující hráč stihl ihned zakončit a trefit tak prázdnou branku – 1:2!

17:25
    Hraje se už znovu spíše blíže k brance hostů, Pardubice se snaží udeřit.

16:30
    Hosté drželi útočné pásmo, míček pak však vyhodil do bezpečných míst pro Pardubice obránce Vlasák.

16:11
    Útočení domácích je možná na chvíli u konce, přesilová hra totiž začíná Letohradu.

15:30
    Do útoku se zatím tlačí jen domácí, po vhazování, které proběhlo po pravé ruce brankáře Šimara, se do míčku opřel povedeně Jiřík. Znovu to ale skončilo na bystrém zákroku gólmana Letohradu.

15:01

Konec první periody je tu, skóre je zatím nerozhodné, protože na úvodní branku hostujícího Škabraha dokázal najít odpověď o dvě minuty později, tedy v minutě osmé, domácí Bílý.

15:00

15:00
    Po siréně přišla ještě šarvátka i branky Šimara, tu sudí oceňují třemi tresty. Za hrubost dostávají dvě minuty domácí Bílý a Gabriel, za hosty pak Kudela. Do druhé třetiny tak bude vstupovat čtyři na čtyři a poté bude následovat přesilová hra Letohradu.

14:50
    Pardubičtí se v závěru první snaží ještě natlačit do dobré příležitosti.

14:18
    Vzápětí přijde přesilová hra i pro domácí, Letohrad hrál totiž v šesti, menší trest odsedí David Derka.

13:59
    Pardubice v plném počtu.

13:36
    Hosté se dostali k pár koncovkám, která přišla především od modré střely, Stárek ale vždy míček dobře viděl, proto se stav prozatím nemění.

12:25
    Hosté sice byli chvíli v útoku, nakonec z toho ale bylo zakončení i na druhé straně, které domácí lavička odvděčila hlasitým povzbuzením.

11:59
    Jenomže za sekání je nakonec vyloučený domácí Mašík a Letohrad tak bude hrát přesilovou hru.

11:54
    Pardubice jsou nastěhované v útoční třetině a snaží se jít do vedení.

10:15
    Hostující hráč po kratší chvíli odchází po svých na střídačku, hra bude pokračovat.

10:15
    Na hrací ploše zůstává ležet Šprincl.

10:10
    Poslední chvíle patři spíše Autosklu, Letohrad má dopředu nyní pouze menší náznaky, i tak se ale pořád snaží tlačit před branku.

09:25
    Prudký míček ze střední vzdálenosti se ještě snažil usměrňovat do branky jeden z pardubických hráčů, Šimara mu ale příliš příležitostí nedal.

08:37
    Důrazem se pokoušel poslat zpět do vedení hosty Ondřej Lux, i tentokrát byl však brankář Autoskla lepší!

07:39
    I na východě Čech platí známé pravidlo nedáš-dostaneš. Radek Mašík totiž dokázal najít domácího střelce JANA BÍLÉHO, který se dokázal prosadit i dnes!

06:50
    Další obrovská šance hostů! Ondřej Lux vyslal do samostatného úniku Košťála, který ještě vracel na svého nahrávače. Ten však Stárka nedokázal překonat!

05:53
    Skóre ale naopak otevírají hosté! Pavel Šprincl našel na pravém křídle době naběhlého JOSEFA ŠKABRAHU, který se dokázal prosadit – 0:1!

05:45
    Na koncovku ale znovu došlo jen na druhé straně, Šimara menším skokem z branky uklidil míček do lapačky.

05:10
    Hra se tentokrát přesunula zase do útoční třetiny Letohradu, kde se hosté snaží vymyslet první pořádnou akci.

04:35
    Ihned po vhazování po pravé ruce Šimara se do balónku opřel Mašík, střela se mu ale příliš nepovedla a navíc se ocitl na zemi.

04:29
    Od modré se snažil branku hostů ohrozit Skřivánek, jeho pokus ale mimo hřiště tečoval bránící Hejtmánek.

03:51
    Ze střední vzdálenosti na branku Stárka nahodil balónek Škabraha, domácí strážce klece raději pozastavuje hru.

03:20
    Po delší chvíli se do útoku také dostali hosté, nic povedenějšího se jim ale nyní vymyslet nepovedlo.

02:17
    Před brankou Letohradu se objevil úplně nehlídaný Březina, na Šimara ale ani nadvakrát nevyzrál.

02:01
    Hostující Vychytil teď dozněl svého jména, když chytil dlouhý balón na nabíhajícího domácího hráče a tím tak zmařil zajímavou akci Pardubic.

01:23
    Hra se poprvé přerušuje, domácím se nepovedl přechod do útoku, proto se vhazuje na modré čáře.

00:40
    Zatím se hraje převážně ve středu hřiště, soupeři si míček jen vyměňují nepovedenými přihrávkami.

00:01

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice: Stárek (Smekal) – Mašík, Jiřík, Vlasák (a), Krejčí, Kamaryt, Novotný – Urbanec, Bílý (c), Gabriel, Česák, Kubeš, Igršt, Skřivánek, Urban, Březina, Kasal (a), Merta.

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Šupík) – Vychytil, Urban, Kudela, Hejtmánek, Anýž, Grund, Sláma – Šprincl, Lux O. (a), Lux J., Košťál. Halbrštát (c), Škabraha, Protzner, Derka, Cvejn (a)..

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.

Ondřej Novotný

Branky a nahrávky: 8. Bílý (Mašík, Urbanec), 27. Krejčí (Kubeš, Urbanec), 28. Bílý (Gabriel), 33. Kubeš (Vlasák), 34. Kamaryt (Urban), 42. Urbanec (Mašík) – 6. Škabraha (Šprincl), 19. Šprincl

HBC Pardubice: Stárek (Smekal) – Mašík, Jiřík, Vlasák (a), Krejčí, Kamaryt, Novotný – Urbanec, Bílý (c), Gabriel, Česák, Kubeš, Igršt, Skřivánek, Urban, Březina, Kasal (a), Merta.
    SK Hokejbal Letohrad: Šimara (42. Šupík) – Vychytil, Urban, Kudela, Hejtmánek, Anýž, Grund, Sláma – Šprincl, Lux O. (a), Lux J., Košťál. Halbrštát (c), Škabraha, Protzner, Derka, Cvejn (a).