Ottawa – Montreal 5:0 (kon.) | Florida – Detroit 3:5 (kon.) | Columbus – New Jersey 6:3 (kon.)
Toronto – Buffalo 4:1 (kon.) | Dallas – NY Islanders 3:0 (kon.) | Arizona – Tampa 0:2 (kon.)
Vancouver – St. Louis 0:3 (kon.) | Los Angeles – Boston 2:1 (kon.) | Winnipeg – Anaheim 2:3 (po pr.)
New Jersey – Columbus 2:1 (kon.) | Pittsburgh – Washington 6:2 (kon.)
Dallas Stars
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
New York Islanders
Neděle 20.03.2016, 01:10 • American Airlines Center, Dallas • NHL

Vítám vás u dalšího on-line přenosu ze zápasu kanadskoamerické NHL, ve kterém se zblízka podíváme na střet dosavadně nejlepšího týmu Západní konference Dallasu Stars, jenž na svém ledě vyzve zástupce Východu, a to New York Islanders. Bitva dvou ambiciózních celků startuje ve 01:00, ale jak už je u NHL známo, tak samotné úvodní vhazování padne s několika minutovým zpožděním.

Ostrovanům zatím s 85 body patří 5. příčka ve Východní konferenci, a vypadá to, že pokud se nestane něco nečekaného, tak si i druhý tým z New Yorku znovu zahraje o Stanleyův pohár. Islanders budou v Dallasu zakončovat svůj tří zápasový trip, který zatím však nevychází dle jejich představ, protože nejdříve padli v Pittsburghu, kde Pens vyhráli prodloužení. Následně Isles odcestovali do Nashvillu, jenže Preds nedopustili žádné zaváhání a svého soka porazili 4:2.

Nejproduktivnější hráči:

John Tavares – 56 bodů (26+30)
    Kyle Okposo – 55 bodů (19+36)
    Frans Nielsen – 46 bodů (19+27)

Dosavadně nejlepší tým Západní konference, tak takovým titulem se deset zápasů do konce základní části mohou označovat Hvězdy z Dallasu. Stars v letošní sezóně naplno ukazují svůj ofenzivní potenciál, kterým jim zatím vynáší své ovoce. Nutno však dodat, že v ostatních aspektech hry už Dallas tak výrazný není. Stars budou proti Isles ukončovat svou šesti zápasovou šňůru na domácím ledě, kterou nejdříve začali výhrou nad Chicagem, poté podlehli po prodloužení St. Louis, Los Angeles si z AAC odvezlo oba body, a jako poslední si už Dallas poradil s Tampou Bay.

Jamie Benn – 80 bodů (36+44)
    Tyler Seguin – 73 bodů (33+40)
    Jason Spezza – 54 bodů (29+25)

Zajímavost utkání:

Zranění. Oba týmy se v současné době derou se zraněními svých klíčových hráčů. Na domácí straně to aktuálně je obránce John Klingberg, jenž by se však už dnes mohl znovu objevit v sestavě. Navíc však po posledním utkání přibyl Tyler Seguin, jenž má naříznutou achylovku, a Dallas tak bude chybět 4 týdny.

Islanders naopak nemohou počítat se svou jedničkou Jaroslavem Halákem a z tripu musel předčasně odcestovat i Mikhail Grabovskij.

Dallas Stars: Lehtonen (Niemi) – Russell, Goligoski, Oduya, Johns, Nemeth, Klingberg – Benn, Eakin, Sharp – Ničuškin, Spezza, Eaves – Roussel, Faksa, Hemský – Sceviour, Fiddler, Ritchie.

New York Islanders: Greiss (Berube) – Leddy, Boychuk, de Haan, Hamonic, Hickey, Streit – Nelson, Tavares, Strome – Bailey, Nielsen, Okposo – Prince, Kulemin, Lee – Martin, Cizikas, Clutterbuck.

Rozhodčí: Morton, St. Pierre – Nowak, MacPherson.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

00:01

00:02
    Úvodní vhazování ovládli hostující hokejisté, jenž rozjedou svůj útok z vlastního obranného pásma.

00:26
    Jenže to se Isles absolutně nepodařilo, protože se po dobrém napadání Eakina dostali k puku domácí a Jamie Benn už málem i vystřelil na Greisse.

00:52
    Hostující hokejisté nahodili puk směrem na Lehtonena, který jej uchoval ve svojí lapačce, protože u něj rychle byl Okposo.

01:07
    Hemský vyslal hodně nenápadnou střelu od levého mantinelu a jeho pokus ještě tečoval Faksa a touš proletěl jen těsně vedle hostující klece.

01:40
    Stars se drží ve svém útočném pásmu, kde zatím Spezzova formace kombinuje kolem Greissovy brány.

02:06
    Domácí jen odevzdali puk svému soupeři a hokejisté Dallasu odcházejí střídat.

02:26
    Cizikas se dostal do zakončení od modré čáry, jenže jeho střela letěla mimo tři tyče.

02:39
    Dallasu se však následně nepodařilo založit útočnou akci a puk se postupně doklouzal přes celé kluziště, a tak je pískán icing.

03:04
    Russell se dostal do menších potíží za vlastní bránou, kde na něj nebezpečně dotírá hned dvojice hráčů v bílém.

03:28
    Stars nakonec celou situaci zvládli a domácí posílají kotouč do středního pásma.

03:58
    Z čista jasna se Roussel objevil za obranou Islanders a uháněl sám na Greisse, kterého však se svou kličkou do bekhendu nedokázal překonat.

04:24
    Johns poslal puk přes celé kluziště, a tak je Dallasu odpískáno další zakázané uvolnění.

04:52
    Prince vystřelil od modré čáry a Lehtonen jeho střelu dokázal zneškodnit, když vyrazil puk do rohu kluziště.

05:29
    Klingberg nahodil puk do útočného pásma, kde si jej i sám dojel, avšak obrana Islanders jej následně zpacifikovala.

06:04
    Eakin se pokoušel naslepo přihrát před bránu Isles, kde byl vcelku volný prostor, jenže zde nebyl ani jeden z jeho spoluhráčů.

06:37
    Goligoski chtěl vysunout Hemského, jenže pro českého útočníka byla tato přihrávka příliš dlouhá, a tak je tu další icing Dallasu.

06:59
    Nielsen obdržel přihrávku do pravého kruhu, odkud ihned vyslal hodně nepříjemnou střelou směrem na bránu Dallasu a Lehtonen jeho pokus udržel ve své výstroji.

06:59
    Na programu je nyní první komerční přestávka utkání.

07:02
    Ihned po vyhraném vhazování se do zakončení dostal Bailey, jenž otestoval Lehtonena, který byl opět připraven.

07:12
    Bailey (NYI) je následně vyloučen na dvě minuty za hákování, když zcela zbytečně fauloval obránce Dallasu.

07:18
    Stars vyhráli vhazování a puk se dostal na modrou k Sharpovi, jenž vypálil a v pozoru musela být lapačka Greisse.

07:32
    Další střela od modré čáry, kterou měl tentokrát na starost Klingberg, avšak Greiss měl zcela odkrytý výhled, a tak puk chytá svou lapačkou.

07:46
    Islanders se podařilo dostat puk až za bránu Dallasu, a tak hosté ukrajují něco málo ze svého oslabení.

08:22
    Parádní přihrávku nyní vyslal Spezza, jenž přihrál Klingbergovi, který ihned vystřelil a Greiss musel vytáhnout hodně důležitý zákrok.

09:12
    Po nahození Goligoského bylo před bránou Greisse znova hodně horko, ale hostující obrana nakonec vše zvládla, a Isles tak přežili své první oslabení v utkání.

09:58
    Puk je za bránou Dallasu, kde Lehtonen přihrává na své obránce.

10:32
    Isles však pořádně zatopili domácí obraně, které chvíli nevěděla co se kde děje.

11:08
    Johns udělal kličku na modré čáře a následně vyslal střelu směrem na Greisse, kterého i překonal, jenže puk orazítkoval tyče hostující klece!

11:44
    Lee nahrával zpoza brány Princovi, jenž chtěl hned vystřelit, ale jeho pokus zblokovala domácí obrana.

12:15
    Lehtonen měl ve své bráně co dělat, aby zlikvidoval střelu Cizikase, který mířil do šibenice, ale domácí brankář jeho pokus vyrazil.

12:53
    Stars zneškodnili další útok Isles a domácí se ihned vydávají do svého útočného pásma.

13:03
    Stars budou hrát další přesilovou hru, protože je na dvě minuty za hákování vyloučen hostující Brian Strait (NYI). Přesilovka Dallasu začne až po komerční přestávce.

13:16
    Clutterbuck se dostal až do zakončení ve vlastním oslabení, které Lehtonen chytil bez větších potíží.

13:40
    Stars už kombinují ve svém útočném pásmu.

13:55
    Eaves byl nyní dobře pohlídán hostující obranou, která následně odpálila puk co nejdále od své brány.

14:40
    Hemského střela od modré čáry byla zblkována už před Greissem a Islanders následně ukořistili puk, který ihned letí pryč z jejich obranného pásma.

14:53
    Útok Stars je zastaven hvizdem čárového rozhodčího, protože se domácí hokejisté dostali do postavení mimo hru.

15:21
    Isles tak přežili i další oslabení, ale Dallas se i po konci přesilové hry drží ve své útočné třetině.

15:29
    Roussel se pokusil překvapit Greisse z hodně velkého úhlu, ale německý brankář si dával pozor a puk má ve své moci.

15:29
    Na programu je další reklamní pauza.

15:48
    Boychuk chtěl nahodit puk do útočné třetiny, jenže touš se odrazil až do hlediště, a vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

15:59
    Benn poslal puk ze středního pásma přímo na Greisse, jenž jej raději udržel ve své lapačce.

16:18
    Sharp vyslal svou navštívenku směrem na hostující klec a jeho pokusu chybělo jen pár centimetrů, když jeho střela letěla jen těsně nad bránu Isles.

16:50
    Klingberg neudržel puk v útočné třetině a domácí pro něj musejí až do vlastního obranného pásma.

17:23
    Streit vystřelil od modré čáry, avšak do jeho střely zrovna vjel Ritchie.

17:39
    Clutterbuckova střela už na Lehtonena proletěla a finský brankář puk vyrazil za svou klec.

18:05
    Nielsen dostal nabito na modrou čáru a jeho pumelice skončila ihned na prvním bránícím hráči Dallasu.

18:17
    Isles zakončují svůj menší tlak další střelou směrem na bránu Dallasu a Lehtonen raději podržel puk ve své lapačce.

18:35
    Hemský využil zaváhání hostující obrany a už už posílal přihrávku na zcela volného Faksu, ale Hamonic nakonec jeho pas zneškodnil.

18:49
    Hosté si ve středním pásmu přihráli puk rukou, a tak je samozřejmě hra přerušena.

19:19
    Russell chtěl vyslat Jamieho Benna do úniku, jenže domácímu kapitánovi přeskočil puk přes hokejku.

19:50
    Do úniku se nyní málem dostal Ničuškin, avšak Hamonic nakonec vše zvládl a puk dostal mimo jeho dosah.

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

V první třetině jsme tedy ani jednu branku neviděli, avšak diváci v American Airlanes Center zatím mohou vidět velmi pohlednou hru z obou stran. Více gólových příležitostí si vypracovali domácí Stars, ale Dallasu se zatím nedaří překonat Greisse, kterého už i jednou zachránila branková konstrukce.

20:08
    Stars protečovali puk za bránu Isles, kde se k němu, jako první, dostává Jamie Benn, který ihned přihrával na své spoluhráče.

20:33
    Dallasu nevyšlo rychlé rozehrání z vlastního obranného pásma, a tak puk končí až na zakázaném uvolnění.

20:58
    Stars se podařilo vyvézt puk až do útočného pásma a domácí první formace konečně může odejít vystřídat.

21:15
    Roussel poslal puk přímo na domácí střídačku, a tak se bude vhazovat až v obranném pásmu Dallasu.

21:36
    Johns vystřelil z pravé strany a jeho pokus proletěl jen těsně vedle brány Islanders.

21:56
    Aleš Hemský (DAL) dostává dvě minuty za hákování, a tak si Ostrované zahrají svou první přesilovou hru v utkání.

22:09
    Sceviour se dostal do velmi pěkného zakončení ve vlastním oslabení, které musel Greiss vyrazit za svou klec.

22:32
    Puk je znova až u hostujícího brankáře, kam se dostal po vyhozen Jamieho Benna.

22:52
    Hosté se zatím nemohou usadit ve svém útočném pásmu.

23:08
    Dallas znova vyhodil puk přes všechny čáry.

23:33
    Oduya si nyní málem srazil přihrávku Nelsona do vlastní brány, ale naštěstí pro domácí celek se touš odrazil mimo klec Dallasu.

23:55
    Boychuk je s pukem za bránou Islanders, a to znamená, že i Dallas své oslabení ubrání.

24:38
    Ritchie obdržel přihrávku od Spezzy a domácí útočník se pokusil ihned zakončit, avšak jeho pokus zblokoval de Haan.

25:07
    Prince nebezpečně vystřelil z pravého kruhu a Lehtonen jeho pokus jen vyrazil mimo svou klec.

25:26
    I na druhé straně byl nyní v pernamenci Greiss, který musel likvidovat hned dvě střely obránců a střela Johnse nakonec skončila v jeho výstroji.

25:48
    Hickey naznačil střelu a následně přihrával před zcela prázdnou bránu Okposovi, avšak tomu puk projel pod nohami.

26:15
    Hemský nádherně obešel klouzajícího obránce a následně už jen čelil Greissovi, jenže český útočník nakonec ani netrefil bránu Isles.

26:35
    Lehtonen musí předvést další zákrok, když na něj vystřelil Tavares.

27:18
    Hra nyní nabrala na obrátkách a Stars se usadili ve svém útočném pásmu, kde puk jen létá kolem brány Greisse.

27:55
    Tlak Dallasu pokračuje a Isles už jen stojí na svých pozicích.

28:18
    Spezza pálil z pravého kruhu a Greiss musel předvést další těžký zákrok.

28:30
    Hosté ujížděli ve dvou na jednoho, avšak přihrávka na Tavarese byla hodně nepřesná.

28:57
    Teď měli domácí hokejisté hodně velké štěstí! Isles totiž nahodili puk směrem na bránu Dallasu, kde jej ještě jeden hráč v bílem tečoval a těžko říct, jestli ještě i nějak zasáhl Lehtonen, ale puk se následně objevil jen těsně vedle tyče domácí klece, odkud už jej Stars odklidili.

29:03
    Po dalším zákroku Lehtonena už je hra přerušena a následuje komerční přestávka.

29:22
    Přihrávku Jamieho Benna přečetl Boychuk, který tak zakládá další útočnou akci Islanders.

29:55
    Naopak velké štěstí i na straně Isles, když se do úniku dostal Roussel, kterého Greiss zastavil, ale puk následně velmi zajímavě poskakoval v brankovišti hostí, kde jej mohl dorážet Hemský, ale brankář Ostrovanu nakonec vše zvládl.

31:02
    Sceviour nahrával zpoza brány přesně mezi kruhy, kam si najel Fiddler, jenž však ve velmi dobré pozici minul hostující bránu.

31:07
    Další střela Dallasu je zblokována až do ochranné sítě, a tak se po komerční přestávce bude vhazovat před bránou Greisse.

31:25
    Oduya poslal hodně těžkou přihrávku Johnsovi, který tak neudržel puk v útočné třetině.

31:59
    Okposo zavezl puk do útočného pásma, kde se Ostrované budou chtít usadit.

32:11
    Bekhendovou střelu nakonec vyslal Tavares, ale Lehtonen byl u své tyče připravený.

32:39
    Isles se stále drží ve své útočné třetině, kde drží už hodně unavenou pětici domácích hokejistů.

32:58
    Straitovu střelu Lehtonen vyrazil jen před sebe, kde hlídkoval Tavares, ale ani jeho následné dorážky se za záda domácího brankáře nedostali.

33:13
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars se ihned po vyhraném vhazování dostali do úniku dvou na jednoho, který nakonec zakončil střelou CODY EAKIN, jenž překonal Greisse střelou pod jeho vyrážečku. Asistence: Patrick Sharp, Patrik Nemeth.
    33:13 Cody EAKIN - 1:0

33:48
    Lehtonen poslal parádní přihrávku vzduchem přímo na zcela volného Hemského, který však byl v útočném pásmu dříve než puk, a tak je místo velkého úniku odpískán ofsajd.

34:12
    Leddy vystřelil od modré čáry, avšak jeho střela se až na Lehtonena nedostala.

34:32
    Stars se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma a Isles musejí znova začít od svého brankáře.

34:53
    Následující útok nakonec hostům nevyšel přesně dle představ, protože rozehrávka končí až na zakázaném uvolnění a hra se přesune před Greisse.

35:26
    Ničuškin jen poslal puk do rohu kluziště, kde si jej bez větších potíží přebírají hostující hokejisté.

35:48
    Ani další akce Isles neměla příliš dlouhé trvání, když Dallas vytlačil svého soupeře do středního pásma.

35:56
    Strome se procpal do zakončení z pravého kruhu, jenže Lehtonen jeho střelu vyrazil až do ochranné sítě.

35:56
    Vhazovat se tedy bude po levici domácího brankáře, jenže to vše až po komerční přestávce.

36:17
    Stars se špatnou rozehrávkou v útočné třetině sami připravili o puk, a tak se mohou do útoku pustit Islanders.

36:58
    Faksa se dostal do zakončení, které nakonec Greiss vyrazil mimo svou bránu.

37:18
    Až nyní hosté vyvezli puk ze svého obranného pásma a hosté konečně odcházejí střídat.

37:31
    Boychuk (NYI) dostává dvě minuty za hru vysokou holí a Stars si zahrají třetí přesilovou hru v utkání.

37:40
    Spezzova střela jen proletěla kolem hlavy Greisse.

38:07
    Ze Seguinovi pozice střílel Sharp, jehož střelu Greiss dokázal vyrazit svým betonem.

38:26
    Po další zblokované střele se už hostům podařilo vyhodit puk ze svého obranného pásma.

39:13
    Islanders znova vyhazují puk přes celé kluziště.

39:36
    Hosté nakonec přežili i třetí oslabení, avšak Stars jsou nadále usazení ve svém útočném pásmu.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Velmi nádherný zápas pokračoval i ve druhé třetině, když jsme nadále mohli sledovat parádní hru obou mužstev, kterou už i okořenila jedna branka, když domácí Stars využili zaváhání hostující obrany a Cody Eakin poslal Dallas do vedení.

40:18
    Jako první se do útoku pustili domácí hokejisté, ale Ostrované je velmi rychle zpacifikovali.

40:33
    Následný útok Isles končí hned na modré čáře, kde se hostující hokejisté dostali do postavení mimo hru.

40:46
    Bailey chtěl vyslat svou navštívenku směrem na Lehtonena, jenže jeho pokus mu absolutně nesedl.

41:17
    Rousse zblokoval střelu Leddyho a následně se hnal směrem na Greisse, který francouzského útočníka zastavil i na potřetí.

41:39
    Následně několikrát nebezpečně střílel Spezza, ale ani tomu se nepodařilo překonat brankáře Islanders.

41:59
    Kulemin se dostal do zakončení z pravé strany a Lehtonen jen vyrazil puk před sebe, kde si touš přebírají jeho spoluhráči.

42:12
    New York se dostal do postavení mimo hru, a tak se bude vhazovat ve středním pásmu.

42:23
    Clutterbuck neudržel puk v útočné třetině, a tak hosté musejí vylézt ze svého útočného pásma.

42:56
    Streit vystřelil od modré čáry, avšak jeho pokus likviduje hned první bránící hráč Dallasu.

43:25
    Russell hledal svou přihrávkou Eakina, jenže domácího útočníka si pohlídala hostující obrana.

43:48
    De Haan zkusil Lehtonenovu pozornost a domácí brankář si po zákroku betonem připisuje další úspěšný zákrok.

44:22
    Faksa nahrál křižně na Roussela, jenž ihned vystřelil, avšak jeho pokus letěl mimo bráno Islanders.

44:51
    Boychuk vypálil od modré čáry, ale jeho střela letěla hodně mimo bránu Dallasu.

45:17
    New York drží domácí celek v jeho obranném pásmu, ale Stars zatím svého soupeře do ničeho nepouští.

45:42
    Hra se už přesunula na druhou stranu, kde opět nebezpečně pálil Spezza, ale ten zatím nemůže trefit bránu Islanders.

46:27
    Puk je v obranném pásmu New Yorku tečován až do ochranné sítě, a tak se po komerční přestávce bude zřejmě vhazovat ve střední třetině.

46:49
    Tavares se pokoušel projít přes obranu Dallasu, ale dvojice hráčů v zeleném se o něj postarala a nakonec i připravila o puk.

46:57
    Dallas se následně vydal do útoku, kde se dostal puk pod lapačku Greisse, odkud už raději ani nevylezl.

47:06
    Islanders zblokovali hned dvě střely Dallasu z větší vzdálenosti a puk nakonec putuje až do středního pásma.

47:41
    Tak tohle byla parádní akce PATRICKA EAVESE!!! Domácí útočník parádně obral o puk útočícího hráče Isles a následně zapnul pořádné turbo a hnal se sám na Greisse, který jeho první střelu zneškodnil, avšak EAVES se dostal i k dorážce a touš už poté skončil za zády hostujícího brankáře. Bez asistence.
    47:41 Patrick EAVES - 2:0

48:20
    Cizikas příliš otálel se svou střelou až se do ní položil Eaves.

48:49
    Ani další střela Islanders se nedostala až k Lehtonenovi a Dallasu se navíc následně podařilo dostat puk mimo své obranné pásmo.

49:22
    Strome nahodil puk směrem na bránu Dallasu, kde jej ještě tečoval de Haan a touš letěl mimo bránu Stars.

49:57
    Sharp nahrával za sebe na Jamieho Benna, kterého však připravil o puk vracející se útočník New Yorku.

50:32
    Hemský jen postrčil puk do obranného pásma Islanders a domácí hokejisté následně odcházejí střídat.

50:54
    Hamonic zkusil vystřelit z levého kruhu a Lehtonen musel vytáhnout zákrok svou vyrážečkou.

51:35
    Islanders jsou znova vytlačeni až do vlastního obranného pásma, odkud navíc Strait nerozehrál zrovna přesně.

52:14
    Clutterbuck zavezl puk do útočné třetiny, jenže zde se o něj postarala švédská dvojice ve službách Dallasu.

52:48
    U střídačky Islanders se nyní strhla menší potyčka, a tak hlavní rozhodčí raději přerušují hru.

52:48
    Hra však bude pokračovat až po komerční přestávce.

52:50
    Vzájemně jsou na dvě minuty za hrubost vyloučeni domácí Sceviour (DAL) a hostující Clutterbuck (NYI).

53:48
    Puk je za bránou New Yorku, odkud se hosté pokusí rozjet svou další útočnou akci.

54:09
    To však Isles příliš nevyšlo, a tak se do zakončení dostal Hemský, kterého vychytal Greiss.

54:40
    Hickey nahrával před bránu na Stroma, jenž jen tečoval puk, a ten jen těsně letěl mimo bránu Stars.

55:11
    Cizikas vystřelil z levého kruhu a jeho pokus letěl mimo bránu Dallasu.

55:26
    Do rychlého protiútoku nyní vyletěl domácí Ničuškin, jehož tvrdou ránu však Greiss utlumil ve své výstroji.

55:26
    Zbytek třetí třetiny se dohraje až po reklamní pauze.

55:42
    Boychuk vypálil od modré čáry a ikdyž toho Lehtonen moc neviděl, tak jeho střelu vyrazil svým betonem.

55:54
    Dallas následně poslal puk přes celé kluziště, a tak se kvůli odpískánému icingu bude vhazovat před domácí bránou.

55:54
    Branka Islanders už zůstává prázdná!

56:00
    Od modré vypálil Cizikas, avšak jeho pokus je zblokován až do ochranné sítě.

56:18
    Sharpovi se podařilo dostat puk do středního pásma.

56:28
    Jamie Benn ze středního pásma minul opuštěnou klec hostujícího celku.

56:51
    Po nepřesné střele od modré čáry se puk odrazil před bránu Dallasu, kde dorážel Okposo, avšak Lehtonen udržel puk před brankovou čárou.

56:51
    Islanders si berou svůj oddechový čas.

57:06
    Dallasu se podařilo dostat puk ze svého obranného pásma, když konkrétně Oduya předal puk ALEŠI HEMSKÉMU, který už se následně nemýlil a poslal touš do opuštěné klece Islanders. Asistence: Antoine Roussel, Johny Oduya.
    57:06 Aleš HEMSKÝ - 3:0

57:48
    Ritchie poslal puk za bránu hostí, kam si pro něj dojel Greiss.

58:15
    Islanders se ještě pokoušejí alespoň vstřelit čestnou branku, jenže hosté se ani nemohou dostat do útočného pásma.

58:37
    A tak jim k tomu pomáhají domácí hráči, kteří poslali puk na zakázané uvolnění.

58:56
    Stars vyhodili touš do středního pásma a zde si jej bez větších obtíží přebírají Islanders.

59:19
    Puk je za bránou Islanders, a vypadá to tak, že si Lehtonen už své čisté konto pohlídá.

59:44
    Islanders ještě nahazují puk do útočného pásma, avšak ani tato snaha branku nepřinese.

Dallas Stars tedy ve třetí třetině ještě přidali další dvě branky, když nejdříve parádní akci předvedl Patrick Eaves a do opuštěné klece korunoval vítězství Dallasu Aleš Hemský. Islanders se sice snažili, avšak Lehtonen podal velmi jistý výkon a nakonec udržel i čisté konto.

Radek Faksa (DAL) – 0+0, +1, 3 střely, čas na ledě 17:04

To je tedy z dnešního utkání vše. Doufám, že se vám on-line přenos líbil a zase někdy na počtenou. (03:41:53)

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 34. Eakin (Sharp, Nemeth), 48. Eaves, 58. Hemský (Roussel, Oduya)

Rozhodčí: Morton, St. Pierre – Nowak, MacPherson

Diváci: 18 532