Slavia – Liberec 2:2 (kon.) | Teplice – Příbram 4:0 (kon.) | Jablonec – Plzeň 4:0 (kon.)
FK Jablonec
4:0 (2:0)
FC Viktoria Plzeň
Neděle 20.03.2016, 14:30Juniorská liga • 24. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

Zdravím všechny příznivce mládežnického fotbalu. V rámci 24. kola Juniorské ligy poměří síly FK Jablonec a FC Viktoria Plzeň.

Oba celky půjdou do dnešního duelu povzbuzeni vítězstvím v předcházejícím zápase. Jablonečtí loupili pod Ještědem a v ostře sledovaném severočeském derby zvítězili v Liberci 2:0. Mladíci z Plzně zlomili po bezbrankovém prvním poločase odpor Třince a na domácím hřišti se radovali z vítězství 4:0.

V zápase hraném na podzim se celky rozešly smírně po remíze 3:3. Především Jablonec však musí tato remíza nesmírně mrzet, neboť po prvním poločase vedli Severočeši již 3:0! Plzeňští však ve druhém poločase zabrali a pasivní Jablonečtí tak nakonec brali pouze bod.

FK Jablonec: Valeš – Skuhravý "C", Romera, Soukup, Šedý – Novák, Munzar, Bulíř, Mingazov, M. Kubista – V. Kubista. Trenér: Zdeněk Klucký.
    Náhradníci: Repáň – Landovský, Žemba, Díl, Vitkovič.

FC Viktoria Plzeň: Juraši – Petr, Doležal, Mudra, Provod, Svoboda, Piroch "C", Kule, Havel, Pavlík, Glazer. Trenér: Zdeněk Bečka.
    Náhradníci: Luhový – Skála, Končal, Brožík.

Rozhodčí: Hrubeš – Kotalík, Fišer..

1

1
    Jablonečtí se po sérii autových vhazování propracovali až před hostující bránu.

2
    Po nepřesné střele bude vykopávat plzeňský brankář.

4
    Jablonečtí posíleni do dnešního utkání několik hráčů A-týmu se v samotném úvodu utkání ujímají vedení zásluhou JOSÉ ANTONIA ROMERY.

7
    Severočeši zůstávají i nadále aktivnějším celkem a diktují tempo utkání.

12
    Po faulu domácího hráče na útočné polovině je pískáno a hosté budou rozehrávat.

14
    Další jablonecká střela, která se ale tentokrát nevešla mezi tři tyče.

14
    Poprvé v dnešním utkání se žlutí. Proti pravidlům se provinil jablonecký Soukup.

17
    Po nevydařeném vstupu do utkání se hosté přeci jen trochu oklepali a na chvíli se i usídlili na útočné polovině hřiště.

20
    Plzeňská útočná snaha měla jepičí život a nyní už to jsou opět svěřenci trenéra Kluckého, kteří vyráží do útoku.

23
    Další střelecký pokus jabloneckého celku končí pouze za bránou Jurašiho, který bude vykopávat.

23
    Jablonec právě vstřelil branku!
    Domácí celek jde již do dvoubrankového vedení po střele TOMÁŠE BULÍŘE! Takový vstup do utkání si Plzeňští rozhodně nepředstavovali.

28
    Další jablonecký útok končí pouze střelou do zámezí. Hostující celek je nyní ve velkém útlumu.

29
    Jen sporadicky se Západočeši dostávají na útočnou polovinu hřiště a jejich střelecké pokusy jsou ještě vzácnější. Pokud chtějí plzeňští junioři z dnešního utkání vytěžit nějaké body, budou muset hodně přidat.

32
    Po faulu na jabloneckého hráče je pískáno a domácí se staví k rozehrání standardní situace.

35
    Kombinační představení domácího celku končí po nedovoleném zákroku hostujícího hráče. Následovat nemůže nic jiného než standardní situace z nebezpečné pozice.

37
    Další faul od hostujícího hráče. Tentokrát se provinil Piroch a pěkně zblízka si prohlédne i žlutý kartónek.

40
    Jablonečtí mladíci mohou přidat třetí branku z vůbec prvního rohového kopu utkání.

40
    Nestalo se a Juraši bude vykopávat od brány.

44
    Závěr poločasu se již odehrává ve středu hřiště. Snaha domácího celku o to neudělat žádnou chybu je více než zřejmá.

45

První poločas je již minulostí a spokojenější po něm mohou být rozhodně fotbalisté z Jablonce. Ti po celý čtyřicet pět minut udávali tempo hry, k čemuž jim pomohla i brzká branku, kterou obstaral Romera.

46

47
    Rozhodčí dnes potřetí vytahuje ze své kapsičky žlutou kartu a podruhé patří plzeňskému hráči, tentokrát Provodovi.

48
    Severočeši v začátku druhé navázali na to, kde skončili v poločase prvním. Okamžitě se vrhli do útočení a kombinují na plzeňské polovině hřiště.

48
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Petr, přichází Brožík.

53
    Plzeňští mají ojedinělou šanci ke snížení, neboť si vypracovali rohový kop.

54
    Další rohový kop pro plzeňskou Viktorii.

57
    Pouze odkopem do zámezí se nyní osvobozují hosté.

59
    Další jablonecký pokus, který se však nevešel mezi tři tyče Jurašiho brány.

62
    Jablonečtí jsou lepší v kombinaci na útočné polovině hřiště a Viktorii balón půjčují jen zřídka.

63
    Severočeši přidávají třetí branku a na svědomí ji má DAVID SKUHRAVÝ. Pokud se nestane již nic neočekávaného, připíší si do tabulky důležité tři body.

63
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Munzar, přichází Žemba.

67
    Domácí se provinili ofsajdem a rozehrávat tak mohou hosté.

69
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází V. Kubista, přichází Díl.

70
    Třebaže rozdíl ve skóre hovoří jednoznačně v neprospěch Plzně, hráči hostujícího celku se nejsou schopni na delší časový úsek usadit na útočné polovině a zatlačit Severočechy do defenzívy.

70
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Piroch, přichází Skála.

73
    Okamžitě po zisku míče se hosté vrhli do útoku, ale jejich snažení končí pouze autovým vhazováním.

73
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Havel, přichází Končal.

76
    Jablonečtí kontrolují vývoj utkání a kombinují kolem středového kruhu.

77
    Tohle již zavání debaklem, neboť Severočeši přidávají po střele RUSLANA MINGAZOVA čtvrtou branku!

77
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Novák, přichází Landovský.

81
    Třebaže rozdíl ve skóre je značný a Severočeši se již nikam nemusí hrnout, jen to právě tým ze severních Čech, který diktuje tempo utkání.

83
    Hosté se rychlými brejky pokouší alespoň o čestný úspěch, ale prozatím jim není přáno.

83
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Bulíř, přichází Vitkovič.

86
    Plzeňští mají možnost snížit z rohového kopu.

90

Utkání 24. kola Juniorské ligy mezi celky FK Jablonec a FC Viktoria Plzeň je již minulostí a z jednoznačného vítězství 4:0 se radují Severočeši. Ti svého soupeře dnes jednoznačně přehráli a zcela po zásluze si připisují tři body.

Ode mne je to pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších onlajn přenosů z mládežnické fotbalu napočtenou. (16:43:21)