HC Litvínov – Strakonice 5:3 (kon.) | Přerov – Liberec 0:7 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 2:7 (kon.)

Liberec právě vstřelil branku!
    Tygři přidávají další gól dokonce ve vlastním oslabení. Kapitán FILIP JANSA se dostal do rychlého protiútoku a poslal puk přesně pod horní tyčku. Puk se hned odrazil vez z branky, o regulérnosti gólu ale nemůže být pochyb. Bez asistence.

56:31
    Petr Šimáněk (LIB) si ještě chvíli před koncem odpyká menší trest za hákování. Zubři tak mohou znovu zkusit vyzrát na Švejdovou v přesilovce.
    54:25 Jan CIKHART - 0:6

54:25
    A po krátké kombinaci se Tygři radují z dalšího gólu, když střela JANA CIKHART propadla Suchánkovi až do branky. Asistence: Filip Kovář.

47:32
    Šimánek z levé strany trefil jen připraveného Suchánka do výstroje a Jakubec ještě čekal, jestli puk přerovskému brankáři nevypadne. Aktivní Liberecké nakonec museli na brankovišti domácí ještě krotit.

42:54
    Přerov si zahraje další přesilovku! Před brankou Zubrů se totiž sekáním provinil Tomáš Pokorný (LIB), a tak putuje na dvě minuty na trestnou lavici.
    42:12 Filip KOVÁŘ - 0:5

42:12
    Zubři inkasují nepopulárního bůra. FILIP KOVÁŘ vystřelil z levého kruhu a puk prošel přímo mezi betony Suchánka, a to tak rychle, že se z branky hned odrazil ven. Asistence: Filip Kovář, Petr Šimáněk.

37:30
    Po nahození z pravé strany puk jen těsně proklouzal kolem odkryté branky Přerova a ležícího domácího brankáře.

32:48
    Adam Holík (PRE) si pomohl nedovoleně, a tak je na dvě minuty odeslán na trestnou lavici za podražení.

29:53
    Tentokrát si přesilovku zahrají Přerovští. Lukáš Nezbeda (LIB) si odpyká dvě minuty za sekání.
    28:02 Vojtěch JIRUŠ - 0:4

28:02
    VOJTĚCH JIRUŠ velmi rychle přidává další branku. Liberecký útočník si u červené čáry převzal puk, počkal na pohyb Suchánka a mířil přesně za jeho záda. Asistence: Vojtěch Pojsl.
    26:07 William PRAY - 0:3

26:07
    Tygři uskakují svému soupeři už do tříbrankového rozdílu a s Přerovem to nevypadá moc dobře. Už druhý gól v utkání přidal WILLIAM PRAY. Asistence: Tomáš Holec, Lukáš Nezbeda.
    21:09 Vojtěch STRNAD - 0:2

21:09
    Tygři využívají přesilovku velmi rychle a uskakují Přerovu do dvoubrankového náskoku. VOJTĚCH STRNAD byl připraven na správném místě a z dorážky překonal Postavu. Asistence: Jan Hampl, Jan Cikhart.

20:44
    Stanislav Svozil (PRE) míří na trestnou lavici za podražení. Liberec si tak zahraje dvojnásobnou početní výhodu.

18:01
    Nezbeda se obtočil kolem přerovské branky a zkoušel zblízka zakončovat. Postava ale jeho úmysly dobře přečetl.

16:55
    Zubři se znovu musí bránit! Filip Chytil (PRE) si odpyká na lavici hanby dvě minuty za podražení.

13:52
    Početní výhoda i pro Přerov! Tomáš Kolert (LIB) si odsedí dvě minuty za podražení.

13:04
    Před libereckou branku se prohnal Chytil, narazil ale pouze na připravené Švejdové, která si s jeho pokusem v klidu poradila.
    08:31 William PRAY - 0:1

08:31
    Teď už to ale Severočechům vyšlo! Liberec se nakonec na chvíli usadil v pásmu, několikrát si prohodil puk, který se pak dostal k WILLIAMU PRAYOVI. Liberecký útočník dlouho neváhal a poslal kotouč z pravé strany ke vzdálenější tyčce. Asistence: Lukáš Nezbeda, Vojtěch Jiruš.

07:26
    První přesilovku zápasu si zahrají Tygři. Martin Ryšavý (PRE) si odpyká dvě minuty za podražení.

03:42
    Trochu paradoxně obránce, a to Hampl, prokličkoval až před Suchánka a těsně před domácí svatyní ještě hledal spoluhráče, kterému by přihrál. Jeho úmysly ale Liberečtí dobře přečetli a do přihrávky vložili hůl.

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 9. Pray (Nezbeda, Jiruš), 22. Strnad (Hampl, Cikhart), 27. Pray (Holec, Nezbeda), 29. Jiruš (Pojsl), 43. Kovář (Šimáněk), 55. Cikhart (Kovář), 58. Jansa

HC ZUBR Přerov: Postava (od 27. Suchánek) – Holík, Raška, Svozil, Zábranský, Brázda, Zeman – Štíbr, Kolařík, Hradil, Ryšavý, Fencl, Petr, Martinec, Kleniar, Gréč, Hanák, Tarnoczy (C), Chytil, Jobánek, Kundrátek.
    Bílí Tygři Liberec: Švejdová (Čajan) – Holec, Moc, Starý, Kovář, Hampl, Kollert – Šimánek, Jiruš, Pojsl, Pokorný, Jansa (C), Pray, Strnad, Cikhart, Jakubec, Nezbeda, Folda.

Rozhodčí: Antonín – Bubela, Zapletal