Montreal – NY Rangers 2:5 (kon.) | Ottawa – Anaheim 3:4 (po pr.) | Tampa – Florida 2:5 (kon.)
Washington – St. Louis 0:4 (kon.) | Carolina – NY Islanders 3:4 (po pr.) | Toronto – Boston 1:3 (kon.)
Nashville – Columbus 5:1 (kon.) | Calgary – Chicago 1:4 (kon.) | Arizona – Philadelphia 2:1 (kon.)
Los Angeles – Edmonton 6:4 (kon.) | Carolina – New Jersey 3:2 (kon.)

Rangers právě vstřelili branku!
    Za devět vteřin využitá přesilovka. Zuccarelo vystřelil od modré čáry a Condon jeho pokus jen vyrazil. DEREK STEPAN už měl z dorážky jednoduchou úlohu a kotouč uklidil do horní poloviny branky. Asistence: Mats Zuccarello, Derick Brassard – 2:5.
    35:38 DANAULT - 2:4

35:38
    Montreal právě vstřelil branku!
    Domácí byli minutu pod tlakem, pak ale získali puk na své hole, uklidnili hru, vystartovali kupředu a snižují na 2:4. Desharnais se protáhl za branku a zpětnou přihrávkou před brankoviště našel PHILLIPA DANAULTA. Ten zblízka nezaváhal. Asistence: David Desharnais, Sven Andrighetto.
    30:46 KREIDER - 1:4

30:46
    Hosté zatím neohroženě míří za vítězstvím. CHRIS KREIDER sebral volný puk, od levého mantinelu se natlačil až do brankoviště a Condona si vychutnal pěkným zakončením. Útočník Rangers se prosazuje podruhé během dvou minut. Bez asistence – 1:4.
    KREIDER - 1:3

28:19
    Využitá přesilovka. Hosté odskakují soupeři už na dvoubrankový rozdíl. Brassard našel krásnou přihrávkou přes střed hřiště na spodní části kruhu volného CHRISE KREIDERA, jenž se z první opřel do puku a propálil přesouvajícího se Condona. Asistence: Derick Brassard, Keith Yandle – 1:3.
    BRASSARD - 1:2

21:32
    Hosté si berou zkraje třetiny těsný náskok zpět. Na Kreiderův pas si mezi kruhy najel DERICK BRASSARD, jenž prostřelil Condona forhendem. Gól jde na vrub domácí obrany. Asistence: Chris Kreider, Rick Nash – 1:2.
    ELLER - 1:1

12:26
    Canadiens srovnávají s protivníkem krok, prosadili se však poměrně šťastným způsobem: Pateryn vypálil z dálky a trefil brusle obránce McDonagha. Kotouč se od nich odrazil přesně na hůl LARSE ELLERA, jenž svižnou ranou pokořil nic netušícího Raantu. Asistence: Greg Pateryn, Nathan Beaulieu – 1:1.
    MILLER - 0:1

03:04
    Parádní akce J.T. MILLERA! Útočník hostujícího celku projel přes půlku hřiště, na úrovni kruhů si elegantně prohodil obránce a Condona následně propálil přízemním bekhendovým pokusem. Rangers jdou ve čtvrté minutě do vedení. Asistence: Derek Stepan, Keith Yandle – 0:1.

Lukáš Šonský

Branky a nahrávky: 13. Eller (Pateryn, Beaulieu), 36. Danault (Desharnais, Andrighetto) – 4. Miller (Stepan, Yandle), 22. Brassard (Kreider, Nash), 29. Kreider (Brassard, Yandle), 31. Kreider, 40. Stepan (Zuccarello, Brassard)

Montreal Canadiens: Condon (od 41. Scrivens) – Jemelin, Markov, Pateryn, Beaulieu, Dietz, Hanley – Byron, Galchenyuk "C", Pacioretty – Andrighetto, Plekanec, Eller – McCarron, Desharnais, Matteau – Brown, Danault, Mitchell.
    Trenér: Michel Therrien.

New York Rangers: Raanta (Lundqvist) – Klein, McDonagh "C", Boyle, Staal, Girardi, Yandle – Fast, Brassard, Nash – Zuccarello, Stepan, Kreider – Hayes, Staal, Miller – Stalberg, Moore, Glass.
    Trenér: Alain Vigneault.

Rozhodčí: Kozari, Watson – Barton, Knorr.