New Jersey – Boston 2:1 (kon.) | NY Islanders – Carolina 2:1 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – Buffalo 5:4 (2:0 po s.n.)
Montreal – Detroit 4:3 (kon.) | Florida – Toronto 2:5 (kon.) | Minnesota – Chicago 4:1 (kon.)
Dallas – Nashville 5:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:1 (kon.) | Vancouver – San Jose 1:4 (kon.)

David Pastrňák (BOS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 15:49
    Zdeno Chára (BOS) 0+1, 1 střela, čas na ledě 23:28 (03:58:02)

1. Keith Kinkaid (NJD) 39 zák., 1 gól, 97,5%
    2. Reid Boucher (NJD) 1+0
    3. Travis Zajac (NJD) 1+1

New Jersey Devils na svém ledě zvládlo náročné utkání proti Bostonu Bruins, ve kterém hrály klíčovou roli přesilové hry. Oba dva góly Devils padly v početní výhodě a Reid Boucher během ní na začátku třetí třetiny vystřelil svému týmu vítězství. Skvělé utkání odchytal brankář Keith Kinkaid, který má na výhře New Jersey lví podíl, stejně jako Travis Zajac. Konečný výsledek. New Jersey Devils 2 Boston Bruins 1.

59:59
    Loui Eriksson zamíchal s pukem na modré čáře a jeho následná střela byla zablokována. V Prudential Center už se dnes nic nestane. Devils vítězství těsně 2:1, Bruins ale byli lepší, a to zejména v závěrečné části utkání.

59:42
    Osmnáct sekund do konce utkání. Bruins nastěhovaní v útočném pásmu.

59:18
    Do konce utkání zbývá odehrát 42 sekund a Bruins se dlouho nemohli dostat k puku.

58:53
    Adam Henrique vyhrál klíčové vhazování a Devils jsou v závěru utkání na puku.

58:49
    Brad Marchand s největší pravděpodobností potopil naděje Bostonu na vyrovnání a Claude Julien si vyžádal oddechový čas.

58:49
    Brad Marchand (BOS) dostal menší trest, 2 minuty sekání.

58:37
    Loui Eriksson na pravém křídle napřáhl z ostrého úhlu ke tvrdé střele s příklepem, která mířila pod horní tyč, jenže Keith Kinkaid vyjel trochu z brány a mezi vyrážečkou a tělem jeho ránu zastavil!

58:11
    Tuukka Rask opustil svou bránu poté, co Patrice Bergeron z pravého křídla zamířil pouze do lapačky Keitha Kinkaida.

57:53
    David Pastrňák nedokázal přesně rozehrát a puk se od mantinelu odrazil do hlediště. Jeden z fanoušků si odnese domů cenný suvenýr.

57:23
    Jimmy Hayes se pokusil prosadit v blízkosti pravé tyče, jeho následná střela zápěstím ale našla pouze hruď připraveného brankáře New Jersey Devils, který zamkl svou bránu na sto západů.

57:07
    Bruins mají v průběhu třetí třetiny obrovskou převahu, jenže z ní zatím nedokázali vytěžit druhý a kýžený vyrovnávací gól.

56:59
    Střely ve třetí třetině:

Boston Bruins 13 New Jersey Devils 3

56:51
    Trojici hvězd dnešního utkání podle mého osobního názoru doplní Reid Boucher, který vstřelil prozatím vítězný gól.

56:25
    Keith Kinkaid dnes inkasoval jeden jediný gól a pokud to tak zůstane, společně s Travisem Zajacem by neměl chybět mezi třemi hvězdami utkání.

55:31
    Joe Morrow na levém křídle nabral rychlost a poté střelou po ledě mířil ke vzdálenější pravé tyči, Keith Kinkaid ale zůstal opět nepřekonán poté, co jeho pokus levým betonem vykopl mimo!

54:57
    New Jersey Devils se nepodařilo rozehrát a po následném zakázaném uvolnění se hra vrazí zpět před jeho bránu.

54:50
    Torey Krug na levém křídle vypálil ihned po vhazování, jeho střela z úhlu ale skončila na výstroji připraveného Keitha Kinkaida.

54:46
    Hra byla necelých šest minut před koncem přerušena poté, co Keith Kinkaid ukryl v lapačce nahození Bruins od modré čáry. V Prudential Center dostává prostor poslední krátká přestávka.

54:17
    Bruins opět utahují šrouby, Keith Kinkaid je ale zatím klíčem, který je povoluje a drží tak jednobrankový náskok svého týmu.

53:43
    Matt Beleskey prověřil pozornost Keitha Kinkaida střelou z levého křídla a vzápětí se dostal po dalším útoku Bruins před bránou ke střele David Pastrňák, jenže ji z blízkosti minul.

53:21
    O prozatím vítězný gól New Jersey Devils se postaral v čase 44:05 krásnou střelou bez přípravy Reid Boucher.

52:51
    Boston tedy v žádném případě nehraje špatně, ve druhé třetině by dokonce mnohem nebezpečnější a mohl utkání otočit, jenže v úvodu té třetí inkasoval podruhé v přesilové hře gól, který je zatím rozdílový.

52:24
    V Prudential Center se hraje od úvodních minut atraktivní a ofenzivně laděné utkání, během něhož se hra přelévá ze strany na stranu, přesto jsme zatím byli svědky pouze tří gólů, z nichž dva padly do sítě Tuukka Raska.

52:01
    Do konce utkání zbývá odehrát necelých osm minut a Bostonu Bruins se čím dál více krátí čas na odpověď.

51:53
    Bruins se dostali na pravém křídle u mantinelu v blízkosti střídaček ke střele, kterou Keith Kinkaid v pohodě ukryl ve své lapačce, a po přerušení hry přichází na řadu další krátká reklamní přestávka.

51:22
    Matt Beleskey po zákroku Keitha Kinkaida mohl puk v blízkosti levé tyče dorážet do prázdné brány, jenže ji minul!

50:47
    Keith Kinkaid zastavil nahození Bruins od modré čáry a po přikrytí puku lapačkou přerušil hru. Následuje reklamní přestávka, po které bude utkání pokračovat za stavu 2:1 pro Devils.

49:43
    Matt Beleskey na pravém křídle nabral dobrou rychlost a poté v pravém kruhu pro vhazování napřáhl ke střele, která byla sražena vedle bližší tyče. Keith Kinkaid zasahovat nemusel.

48:48
    Travis Zajac:

Travis Zajac určitě bude figurovat mezi třemi hvězdami utkání, když v první třetině sám v přesilové hře skóroval a na začátku té poslední poté branku připravil pro Reida Bouchera.

47:25
    Svěřenci Claudeho Juliena po inkasovaném gólu opět rychle zvýšili obrátky, zatím se jim ale nepodařilo vyrovnat.

46:05
    Torey Krug si mezi kruhy pro vhazování potáhl puk doleva a poté napřáhl ke střele, která těsně minula vzdálenější pravou tyč!

45:46
    Bruins nebezpečně vypálili na levém křídle od mantinelu, Keith Kinkaid ale jejich střelu bez větších potíží zneškodnil.
    44:05 Reid BOUCHER - 2:1

44:05
    Devils právě vstřelili branku!
    REID BOUCHER využívá přesilovou hru a New Jersey Devils po druhé využité početní výhodě opět vede, tentokrát 2:1!! Travis Zajac skvěle přenesl hru napříč útočným pásmem doprava, kde Reid Boucher zaklekl a bez přípravy puk poslal z pravého kruhu pro vhazování nad lapačkou Tuukka Raska do pravého horního rohu brány. Asistence: Travis Zajac, Kyle Palmieri.

43:58
    Zdeno Chára (BOS) dostal menší trest, 2 minuty vražení na hrazení.

43:43
    Torey Krug byl zřejmě tím hráčem, který na levém křídle zkusil vypálit od modré čáry, a jeho tvrdá rána s příklepem byla těsně před bránou přizvednuta do ochranné sítě.

43:10
    Brad Marchand před pár okamžiky mířil střelou letící těsně nad ledem z pravého kruhu pro vhazování ke vzdálenější levé tyči, Keith Kinkaid ale opět předvedl svůj pravý beton, kterým puk vyrazil mimo a připsal si další dobrý zákrok!

42:38
    Hra se v úvodu závěrečné části utkání přelévá ze strany na stranu, žádný z týmů se ale po střele Toreyho Kruga zatím nedostal do žádné brankové příležitosti.

41:13
    Před bránou Tuukka Raska vznikla nepřehledná situaci, žádný z hráčů Devils se ale v blízkosti jeho brány k dorážce nedostal.

40:41
    Torey Krug se rozhodl prolomit nerozhodný výsledek tvrdou střelou, která od modré čáry mířila k levé tyči, Keith Kinkaid ji ale pravým betonem vykopl mimo prostor tří tyčí!

40:07
    Travis Zajac skóroval v první třetině, zatímco Brad Marchand v té druhé, a tak oba týmy vstupují do závěrečné části utkání za nerozhodného a vyrovnaného stavu 1:1.

40:01

Třetí třetina začne přibližně ve 2:57.

Boston Bruins po přestávce zvýšil obrátky a necelých pět minut po začátku druhé části se mu podařilo vyrovnat, když se po nádherném průniku mezi dvěma hráči Devils prosadil Brad Marchand. Útočník Bruins po krásné kolmé přihrávce Zdena Cháry zakončil celou akci parádním bekhendovým blafákem. Bruins si vzápětí vytvořili další slibné šance, otočit výsledek na svou stranu se jim ale nepodařilo, když Keith Kinkaid předvedl několik skvělých zákroků. Skóre po 40 minutách. New Jersey Devils 1 Boston Bruins 1.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:33
    Do konce druhé třetiny zbývá odehrát 27 sekund a New Jersey Devils hraje v plném počtu.

38:32
    Devils přečkali tlak Bostonu a po zablokování střely puk vyhodili až k bráně Tuukka Raska.

37:38
    Loui Eriksson mohl rychle využít přesilovou hru Bruins, když v blízkosti pravé tyče mohl puk uklízet bekhendem do prázdné brány, jenže jeho pokus zamířil mimo!

37:28
    Adam Larsson (NJD) dostal menší trest, 2 minuty zdržování hry – vyhození puku přes ochranné sklo.

37:14
    Brad Marchand si na levém křídle v blízkosti střídaček najel na volný puk a z úhlu napřáhl po ledě ke tvrdé střele, která mířila mezi betony Keitha Kinkaida, ten ale vytáhl dobrý zákrok a po zavření vrat jeho pokus vyrazil do rohu ledové plochy.

36:32
    Devils se před pár sekundami ocitli na levém křídle v šanci, jejich pokus z ostrého úhlu ale zamířil pouze do hrudi Tuukka Raska, který jejich střelu bez větších problémů vyrazil mimo.

35:54
    Brankář Keith Kinkaid během posledních okamžiků drží Devils v domácím Prudential Center nad vodou.

35:31
    Dennis Seidenberg na vrcholu pravého kruhu pro vhazování tvrdě vypálil bez přípravy a jeho střela letící těsně nad ledem mířila ke vzdálenější levé tyči, Keith Kinkaid proti ní ale vytasil svůj pravý beton a vykopl ji mimo!

34:02
    Matt Beleskey mířil z pravého křídla od mantinelu do bližšího pravého horního rohu brány New Jersey Devils, v jeho bráně ale předvedl další skvělý zákrok Keith Kinkaid, který puk po krásném semaforu ukryl ve své lapačce!

33:44
    Brad Marchand v levém kruhu pro vhazování napřáhl ke střele, která skončila na přední tyči na hrudi připraveného Keitha Kinkaida.

33:09
    Adam McQuaid (BOS) dostal menší trest, 2 minuty nesportovní chování.

33:09
    Seth Helgeson (NJD) dostal menší trest, 2 minuty nesportovní chování.

33:09
    Adam McQuaid chtěl vyzvat na pěstní souboj Setha Helgesona, jeden z čárových rozhodčích mu to ale neumožnil.

32:38
    Devils po reklamní přestávce zvýšili obrátky a většinu svých akcí tahají po pravém křídle, tam se ale zatím nemohou dostat do nějaké nebezpečné šance.

31:07
    Hra byla přerušena a utkání bude pokračovat po krátké reklamní přestávce za stavu 1:1 poté, co v úvodu druhé třetiny odpověděl na úvodní gól Travise Zajace po nádherném blafáku Brad Marchand.

30:23
    Boston předvedl v útočném pásmu dobrý forčeking a Kevan Miller napřáhl od modré čáry k nebezpečné střele, která mířila pod horní tyč, Keith Kinkaid ji ale i přes stížený výhled hrudí dokázal vyrazit mimo tři tyče své brány.

29:24
    Andy Greene se dopustil v blízkosti obranné modré čáry zbytečné ztráty puku, kterou mohl potrestat druhým gólem v zápase Brad Marchand, který z pravého kruhu pro vhazování mířil skvěle do pravého horního rohu brány, jenže Keith Kinkaid předvedl fantastický zákrok a puk ukryl v lapačce!

28:35
    Bruins přečkali třetí hru v oslabení v řadě a v blízkosti pravé tyče poté mohli udeřit, Keith Kinkaid ale skvěle ucpal prostor u své levé tyče a puk ukryl ve svém náručí.

28:30
    Třetí přesilová hra Devils v dnešním utkání se blíží ke svému konci a domácí hokejisté se zatím během ní nedostali do šance.

27:17
    Boston přečkal zámek Devils a poté vyhodil puk podél mantinelu u střídaček až za bránu Keitha Kinkaida.

26:33
    Frank Vatrano (BOS) dostal menší trest, 2 minuty podražení.

25:24
    Brad Marchand vstřelil fantastickou branku a stav utkání je v Prudential Center v úvodu druhé třetiny vyrovnaný 1:1.
    24:28 Brad MARCHAND - 1:1

24:28
    Bruins právě vstřelili branku!
    BRAD MARCHAND střílí nádherný gól a vyrovnává stav utkání na 1:1!! Brad Marchand se na modré čáře nádherně protáhl mezi dvěma protihráči do samostatného úniku, který zakončil exkluzivním bekhendovým blafákem a poslal puk z blízkosti pod horní tyč. Asistence: Zdeno Chára.

23:43
    Keith Kinkaid vyjel za svou bránu, aby zastavil nahození Bruins a poté holí nikým neatakovaný rozehrál.

23:17
    Boston Bruins se vrhl po levém křídle v blízkosti střídaček do útočného pásma, jeho následnou akci ale zastavilo postavení mimo hru.

22:31
    Joseph Bandisi na levém křídle nabral velkou rychlost a od mantinelu napřáhl k prudké střele, kterou Tuukka Rask po rychlém zakleknutí ukryl ve svém náručí.

22:04
    Hra se v rychlém sledu přelila ze strany na stranu, ani jeden z týmů se ale do žádné brankové příležitosti nedostal.

21:15
    Devils se vymanili z úvodní tlaku Bruins a nyní mohou po pravém křídle založit první útočnou akci ve druhé třetině.

20:44
    Lee Stempniak chtěl přenést hru diagonální přihrávkou na Patrice Bergerona, jeho pas mu ale mířil na paty.

20:14
    Torey Krug na levém křídle tvrdě vypálil po vyhraném vhazování Bruins od modré čáry a jeho následná tvrdá rána zamířila vedle vzdálenější pravé tyče.

20:07
    V Prudential Center právě začala druhá třetina a hokejisté domácího New Jersey Devils po sedmi sekundách vyhodili puk na zakázané uvolnění.

20:01

Druhá třetina začne přibližně ve 2:03.
    Travis Zajac otevřel skóre utkání a vstřelil letos svůj 14. gól.

Matt Marchand a David Krejčí nedokázali skórovat po nebezpečném přečíslení dva na jednoho, které sami vyřešili střelou, a na opačné straně přišel necelé čtyři minuty před zazněním první sirény trest, když se v přesilové hře prosadil střelou nad Raskovu vyrážečku Travis Zajac a protrhl bezbrankové skóre. Skóre po první třetině. New Jersey Devils 1 Boston Bruins 0.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:30
    Torey Krug na pravém křídle tvrdě vypálil od modré čáry po přihrávce Zdena Chára, jeho následná rána ale zamířila vedle bližší pravé tyče.

19:23
    Lee Stempniak se dostal v blízkosti brány Devils do velké šance, z blízkosti ale překonat Keitha Kinkaida nedokázal, když zamířil pouze doprostřed brány.

19:00
    Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát jedna minuta.

17:45
    Boston Bruins si vzápětí vytvořil obrovský tlak, během něhož se dostal k několika střelám, ani jedna z nich ale na překonání Keitha Kinkaida nestačila.
    16:59 Travis ZAJAC - 1:0

16:59
    TRAVIS ZAJAC využívá přesilovou hru a posílá Devils v závěru první třetiny do vedení 1:0!! Reid Boucher se dostal na pravém křídle k puku a poté mezi kruhy pro vhazování našel Travise Zajace, který z blízkosti zamířil táhlou střelou zápěstím nad vyrážečkou Tuukka Raska přesně ke vzdálenější levé tyči. Asistence: Reid Boucher, David Warsofsky.

16:12
    David Warsofsky zkusil vypálit z vrcholu kruhů pro vhazování, jeho následný pokus byl ale zablokován a Bostonu se podařilo vyhodit.

16:04
    Patrice Bergeron (BOS) dostal menší trest, 2 minuty vysoká hůl.

16:04
    Kyle Palmieri vypálil ze středu pravého kruhu pro vhazování, jeho táhlá střela ale zamířila pouze doprostřed brány a skončila na hrudi připraveného Tuukka Raska.

15:18
    Bruins se v blízkosti pravé tyče dostali ke dvěma dorážkám, Keith Kinkaid ale předvedl úžasný rozštěp a levým betonem přiloženým k ledu puk v cestě za brankovou čáru zastavil!
    Tuukka Rask drží Boston v Prudential Center nad vodou.

15:12
    Damon Severson napřáhl na pravém křídle od modré čáry ke tvrdé střele s příklepem, která těsně nad ledem mířila ke vzdálenější levé tyči, Tuukka Rask ale předvedl svůj skvělý reflex a pravým betonem jeho pokus vykopl mimo tři tyče!

14:31
    Devils podnikli na levém křídle dobrý útok a od mantinelu napřáhli ke tvrdé střele s příklepem, která sice mířila do bližšího levého horního rohu brány, Tuukka Rask ji ale lapačkou vyrazil.

13:53
    Torey Krug se na opačné straně ledové plochy dostal ke střele mezi kruhy pro vhazování, jeho následný pokus ale zablokoval dobře clonící Stephen Gionta.

12:51
    Devante Smith-Pelly mohl v blízkosti pravé tyče uklízet puk do brány, jenže kotouč mu v rozhodující chvíli přeskočil hůl.

12:43
    John Moore se s tím nepáral a na modré čáře napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, která se od hole Davida Pastrňáka odrazila nad bránu Tuukka Raska a skončila v ochranné síti.

11:42
    David Warsofsky rozdal puk doleva, kde v levém kruhu pro vhazování z ostrého úhlu vypálil bez přípravy Kyle Palmieri, Tuukka Raska ale zasahovat nemusel, protože těsně před ním byla střela Devils sražena mimo.

11:02
    Lee Stempniak (BOS) dostal menší trest, 2 minuty držení.

10:09
    David Krejčí založil nebezpečný protiútok Bostonu, který se dostal do přečíslení dva na jednoho. Tentokrát po levém křídle unikl Matt Beleskey, který se v blízkosti levé tyče snažil zamířit mezi betony Keitha Kinkaida, ten se ale překonat nenechal a jeho pokus vyrazil!

09:13
    Bruins nahodili puk do útočného pásma a odjeli rychle střídat, přesto ale vzápětí předvedli skvělý forčeking a pořádně znepříjemnili zdánlivě snadnou rozehrávku Devils zpoza brány.

08:30
    Stephen Gionta se z ničeho nic objevil úplně sám u pravé tyče a "golfákem" se pokusil z ostrého úhlu propálit brankáře Tuukka Raska, ten ale předvedl dobrý zákrok a lapačkou jeho pokus nadvakrát zastavil!

08:00
    Z dnešního utkání mezi New Jersey a Bostonem je odehráno přesně osm minut, během kterých si Bruins vytvořili dvě obrovské šance, ani jedna z nich ale gólem neskončila.

07:25
    V Prudential Center je stav utkání zatím bezbrankový, oba týmy se ovšem prezentují nádherným ofenzivním hokejem a šance se střídají na obou stranách. Utkání bude pokračovat po krátké reklamní přestávce.

06:21
    David Pastrňák se dostal společně s jedním ze spoluhráčů do přečíslení dva na jednoho, které po vybruslení před bránu z levého křídla vyřešil sám střelou na vzdálenější pravou tyč, Keith Kinkaid ale vytáhl fantastický zákrok a levým betonem jeho pokus vyrazil mimo! Český útočník nyní neproměnil obrovskou brankovou příležitost.

05:59
    Před bránou Tuukka Raska vznikl obrovský závar, finský brankář ale podržel své spoluhráče nad vodou a puk vyrazil.

05:34
    Vyloučený Bobby Farnham je zpět na ledové ploše a New Jersey Devils má za sebou úvodní hru v oslabení.

04:53
    Brad Marchand v pravém kruhu pro vhazování po přihrávce Zdena Cháry od modré čáry pálil bez přípravy, jeho následná prudká rána ale zamířila vedle bližší pravé tyče.

04:15
    Patrice Bergeron číhal před bránou a pokoušel se tečovat prudkou střelu svého spoluhráče, puk se ale od jeho hokejky odrazil mimo a Keith Kinkaid zasahovat nemusel.

03:39
    Bobby Farnham (NJD) dostal menší trest, 2 minuty vysoká hůl.

03:06
    New Jersey na opačné straně přešlo do protiútoku a z pravého křídla napřáhli jeho hokejisté k nebezpečné ráně, Tuukka Rask byl ale připraven a puk ukryl ve své lapačce.

02:04
    Matt Beleskey se ocitl před bránou v obrovské šanci, jenže připraveného Keitha Kinkaida z blízkosti překonat nedokázal! Matt Beleskey se dostal do samostatného úniku, bekhendem ale mezi betony brankáře New Jersey puk procedit do brány nedokázal.

01:09
    Kyle Palmieri předvedl mezi kruhy pro vhazování nádhernou stahovačku a snažil se zamířit přesně k pravé tyči, jenže Zdeno Chára jeho pokus srazil mimo a Tuukka Rask zasahovat nemusel.

00:09
    V Prudential Center pravě začalo utkání mezi New Jersey Devils a Bostonem Bruins, ve kterém se svěřenci Claudeho Juliena budou usilovat o druhé vítězství v řadě.

00:01

New Jersey Devils: Kinkaid (Wedgewood) – Larsson, Greene (C), Severson, Moore, Warsofsky, Helgeson – Smith-Pelly, Henrique, Blandisi – Palmieri, Zajac (A), Boucher – Sislo, Kalinin, Pietila – Ruutu, Gionta, Farnham. Hlavní trenér: John Hynes.

Boston Bruins: Rask (Gustavsson) – Chára (C), K. Miller, Morrow, Seidenberg, Krug, McQuaid – Beleskey, Krejčí (A), Pastrňák – Marchand, Bergeron (A), Stempniak – Vatrano, Eriksson, Hayes – Ferraro, Acciari, Connolly. Hlavní trenér: Claude Julien.

Rozhodčí: Steve Kozari, Dan O'Rourke – Greg Devorski, David Brisebois.

Boston Bruins:

Boston Bruins v neděli v noci zvítězil 3:1 nad Torontem Maple Leafs a ukončil sérii pěti porážek v řadě. Vítězství ale Bruins něco stálo, hlavní trenér Claude Julien se bude muset proti New Jersey Devils obejít bez zraněného Ryana Spoonera, který je mimo hru kvůli neblíže specifikovanému zranění a Johna-Michaela Lilese, který chybí kvůli zranění v dolní části těla. Volné místo v sestavě by měl zaplnit Loui Eriksson, který se z křídla přesune na pozici centra a v útoku bude hrát mezi Frankem Vatranem a Jimmy Hayesem. Patrice Bergeron vstřelil v letošní sezóně 29 gólů a pouhé dvě branky ho dělí od vyrovnání maxima ze sezóny 2005-06, během které vstřelil 31 branek.

New Jersey Devils:

Do sestavy New Jersey by se měl ve středu v noci proti Bostonu vrátit brankář Cory Schneider, který od 5. března nechytal kvůli zranění pravého kolena poté, co se zranil v utkání proti Dallasu Stars. Devils bez své brankářské jedničky během 10 zápasů zaznamenali pět výher. Keith Kinkaid odchytal šest zápasů a Scott Wedgewood čtyři utkání s padesáti procentní úspěšností – 2 výhry a 2 prohry. S Wedgewoodem v zádech Devils během čtyř zápasů vstřelili sedm gólů.

Boston Bruins v letošní sezóně New Jersey Devils dvakrát porazil, když 20. prosince v domácí TD Garden zvítězil po samostatných nájezdech 2:1 a 9. ledna v Prudential Center poté hladce 4:1. Skvělé utkání prožili v dresu Bruins Ryan Spooner a Colin Miller, kteří oba vstřelili gól a zaznamenali asistenci. Boston v posledním utkání na ledě New Jersey zaznamenal jubilejní 3000. vítězství v základní části a brankář Jonas Gustavsson v součtu obou zápasů pochytal 48 z 50 střel s úspěšností zákroků 96,0%. Utkáním z Prudential Center Vás s velkou radostí provede Tomáš Reiner.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 17. Zajac (Boucher, Warsofsky), 45. Boucher (Zajac, Palmieri) – 25. Marchand (Chára)

Rozhodčí: Steve Kozari, Dan O'Rourke – Greg Devorski, David Brisebois

Diváci: 15486