Los Angeles – Dallas 2:3 (kon.) | Toronto – Detroit 2:3 (kon.) | Tampa – New Jersey 3:1 (kon.)
NY Rangers – Buffalo 3:4 (kon.) | Carolina – Columbus 1:5 (kon.) | Florida – Montreal 4:3 (kon.)
Nashville – San Jose 2:3 (0:1 po s.n.) | Edmonton – Calgary 0:5 (kon.) | Arizona – Washington 3:0 (kon.)
Chicago – Boston 6:4 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 6:2 (kon.)
HC Škoda Plzeň
2:1 (0:0, 0:1, 2:0) Stav série: 2:2
HC Sparta Praha
Neděle 03.04.2016, 16:45 • Home Monitoring Aréna • Generali play off Tipsport extraligy • Semifinále

54:30
    Adam Polášek (SPA) se zcela zbytečně pošťuchoval s Jakubem Lvem a dostává dvě trestné minuty za sekání. Plzni nyní přesilovka přijde vhod, sparťané začínali místy nebezpečně kousat.

48:16
    Plzeň bude hrát 57 sekund přesilovku pět na tři! Jan Piskáček (SPA) dostává dvě trestné minuty za sekání. To je velká šance pro domácí.

47:13
    Modrobílé čeká přesilová hra. Jan Hlaváč (SPA) totiž hákoval soupeře, za což mu byly uděleny dvě trestné minuty.

35:55
    Další komplikace pro Škodovku. Miroslav Indrák (PLZ) totiž fauloval protihráče mimo hru a dostává dvě trestné minuty za nedovolené bránění. Hosty čeká třetí přesilovka za sebou.

33:17
    Domácí obránce Michal Špaček (PLZ) vyhodil puk do ochranné sítě, za což dostává dvě trestné minuty. Indiáni se tedy budou muset znovu bránit.

29:26
    Výhoda byla velice nebezpečná, ale neúspěšná, Plzeňští se dokázali ubránit. Nyní však dvě minuty budou muset bránit oslabení, jelikož Roman Přikryl (PLZ) míří na trestnou lavici za hákování.

23:32
    Michal Poletín odvedl velmi dobrou práci v oslabení a vybojoval faul. Michal Barinka (SPA) inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění, 41 sekund se tedy bude hrát ve čtyřech na obou stranách, posléze budou mít indiáni zkrácenou přesilovku.

22:13
    Indiáni jdou dnes podruhé do oslabení. Jakub Lev (PLZ) se provinil hákováním v útočném pásmu a dostává dvě trestné minuty.

17:18
    První přesilovou hru si vyzkouší i indiáni. Miroslav Forman (SPA) se také provinil sekáním a posílá svůj celek do čtyř.

13:46
    A máme tu první vyloučení, Spartu čeká přesilová hra. Obránce Petr Kadlec (PLZ) se totiž provinil sekáním.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 41. Indrák (Moravčík), 50. Kratěna (Kadlec) – 35. Forman (Kumstát, Pech)

HC Škoda Plzeň: Machovský (Polívka) – Jeřábek "A", Moravčík, Kadlec "A", Špaček, Pulpán, Kubka, Sklenička – Kubalík, Kracík, Indrák – Johnson, Bližňák, Kratěna "C" – Svoboda, Preisinger, Lev – Poletín, Přikryl, Hollweg – Suchý.
    Trenér: Michal Straka.

HC Sparta Praha: Pöpperle (Taylor) – Polášek, Piskáček, Barinka, Čajkovský, Mikuš, Švrček, Kalina – Buchtele, Hlinka "C", Přibyl – Kumstát "A", Pech, Forman – Hlaváč, Dragoun, Netík "A" – Sabolič, Kudrna, Hamilton – Černoch.
    Trenér: Josef Jandač.

Rozhodčí: Hejduk, Hodek – Frodl, Zavřel.

Diváci: 8236 (vyprodáno)