Los Angeles – Dallas 2:3 (kon.) | Toronto – Detroit 2:3 (kon.) | Tampa – New Jersey 3:1 (kon.)
NY Rangers – Buffalo 3:4 (kon.) | Carolina – Columbus 1:5 (kon.) | Florida – Montreal 4:3 (kon.)
Nashville – San Jose 2:3 (0:1 po s.n.) | Edmonton – Calgary 0:5 (kon.) | Arizona – Washington 3:0 (kon.)
Chicago – Boston 6:4 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 6:2 (kon.)
HC VERVA Litvínov
5:3 (1:1, 2:2, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 03.04.2016, 15:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Baráž o extraligu • 3. kolo

58:36
    Skuhravý (KVA) navíc také fauluje, Kubát si ho obhodil a Skuhravý ho už jen stihl podrazit, s tímto neměl šanci nic udělat. Téměř celá minuta dvojité přesilové hry!

57:34
    No a Sebastian Gorčík (KVA) je nakonec vyloučen na dvě minuty, to vypadá na konec všech karlovarských nadějí.

54:39
    Pět minutek před koncem zápasu je tu vyloučení na straně domácích, Ondřej Havlíček (LIT) si vykoledoval dvě minuty za podražení.

49:15
    Přesilová hra pro hosty, dvě minuty za nedovolené bránění pro Miloslava Hořavu (LIT). Podaří se energetikům využít další přesilovku a vyrovnat?

41:54
    Koblasa (KVA) navíc dostává dvě minuty, další přesilovka pro Litvínov.

41:18
    Přesilovka pro domácí, Marosz (KVA) obdržel dvě minuty za sekání. V tu chvíli mu ale nic jiného nezbylo, Martynek by jinak stál sám proti brankáři.

39:41
    Ještě jedno vyloučení ve druhé třetiny, Tomáš Rohan (KVA) dnes podruhé usedá na trestnou lavici, nyní za sekání.

37:27
    V závěru třetiny si přesilovku zahrají hosté, František Lukeš (LIT) totiž neuhlídal svou hokejku a v souboji trefil do obličeje Jakuba Svobodu.

34:41
    Tomáš Rohan (KVA) si vykoledoval dvě minuty za podražení Tomáše Frola, šance pro domácí na vyrovnání.

32:59
    Petr Chaloupka (LIT) oslabuje svůj tým, nyní si vykoledoval dvě minuty za držení Rudolfa Huny.

30:28
    Třetí přesilová hra pro Energii, na trestnou lavici znovu usedá Radek Duda (LIT), tentokrát za vysokou hůl.

27:31
    Ale pozor! Marek Baránek (KVA) dostává dvě minuty za nedovolené bránění, 22 vteřin dvojité přesilovky pro domácí!

25:53
    Bude se znovu vylučovat, Martin Bartek (KVA) obdržel dvě minuty za sekání.

20:34
    Přesilová hra pro hosty, Radek Duda (LIT) obdržel dvě minuty za hákování.

14:01
    První přesilová hra pro domácí, Václav Benák (KVA) obdržel dvě minuty za hrubost.

06:02
    Hosté si zahrají přesilovou hru, Filip Pavlík (LIT) je vyloučen na dvě minuty za sekání.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 20. Lukeš (Hanzl), 28. Hořava (Duda, Lukeš), 40. Lukeš (Kubát), 42. Hanzl (Kubát, Lukeš), 57. Gula (Duda, Hanzl) – 19. Marosz, 33. Bičánek (Marosz, Rachůnek), 34. Svoboda (Kůs)

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Janus) – Chaloupka, Kubát, Pavlík, Pavelka, Gula, Frolo – Duda, Hanzl, Lukeš "A" – Martynek, Piroš "A", Trávníček "C"– Reichel, Havlíček, Hořava – Jurčík, Válek, Gerhát – Pšurný
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – M. Rohan, Sičák "A", Bičánek "C", Dvořák, Benák, Baránek, Weinhold – T. Rohan, Skuhravý, Bartek – Rachůnek, Marosz, Svoboda – Vachovec "A", Haščák, Huna – Koblasa, Kůs, Gorčík.

Rozhodčí: Fraňo, Lacina – Lhotský, Svoboda