Itálie – Německo 3:1 (kon.) | Rusko – Česko 5:0 (kon.) | Norsko – Švédsko 2:0 (kon.)
Norsko
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Švédsko
Úterý 05.04.2016, 18:00 • Östersund Arena, Östersund, Švédsko • Mistrovství Evropy ve sledge hokeji

44:04
    Na konci zápasu se dočkáme ještě jednoho vyloučení! Holm si necelou minutu před koncem odpočine na trestné lavici. Norové by to už měli zvládnout.

40:59
    Bude se vylučovat! Švédové přeci jen dostávají ještě jednu možnost na zdramatizování zápasu! Dvě minuty za hákování dostal Svee.

31:14
    Bude se vylučovat! Rozhodčí viděl nedovolený zákrok v rohu útočného pásma Švédska! Švédové si zahrají přesilovou hru. Dvě minuty za držení si totiž odpyká Thomas Jacobsen.

26:16
    Bude se znovu vylučovat! Další trest na norské straně! Magnus Bogle odchází na dvě minuty za nedovolené bránění!

24:51
    Je tomu skutečně tak! Autor první branky Rolf Einar Pedersen si odpyká dvouminutový trest za sekání!

22:29
    Síly na ledě se na dvě sekundy vyrovnají a Švédové si poté zahrají přesilovou hru! Thomas Jacobsen totiž dostal dvě minuty za nedovolené bránění!

20:31
    A Norové si navíc vyzkoušejí další hru v početní převaze! Svůj druhý dvouminutový trest za faul v rohu obranného pásma vyfasoval Ingvarsson!

11:52
    Bude se znovu vylučovat! Přesilovou hru si zahraje Norsko! Dvě minuty za dostává švédský kapitán Peter Ojala.

03:58
    Další vyloučení! Na trestnou lavici odjíždí i číslo tři z norského týmu. Pedersen se taktéž provinil proti pravidlům a rovněž dostává dvouminutový trest.

03:30
    A vylučovat se nyní bude na straně Švédska. Na dvě minuty si půjde odpočinout obránce Inqvarsson! Ten si odsedí trest za hrubost.

00:57
    Bude se poprvé vylučovat! Přesilovou hru si zahraje Švédsko. Vaernes si jde odpočinout za zdržování hry.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 16. Pedersen (Bakke, Nordstoga), 29. Pedersen (Jacobsen, Vaernes)

Norsko: Groenlie (Hamar) – Vaernes, Nordstoga, Avdal, Oiseth – Pedersen, Kirstistuen, Svee, Rivera, Boqle, Sorheim, Solberg, Hamre, Bakke, Jacobsen
    Švédsko: U. Nilsson (Jonsson) – Ingvarsson, Lundgren – Holm, P. Nilsson, Kasperi, Petterson, Meng, Ojala, Rakos

Rozhodčí: Rapak – Nothegger, Lundén