Slaný – Mělník 1:5 (kon.) | Sparta – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Mělník – Chomutov 0:3 (kon.)
Znojmo – Slaný 0:1 (kon.) | Ústí n/L – Most 10:2 (kon.) | Jungadler Mannheim – Sparta 2:5 (kon.)
Slaný – Chomutov 3:1 (kon.) | Most – Jungadler Mannheim 4:3 (kon.) | Chomutov – Znojmo 1:2 (kon.)

29:00
    Do konce zápasu chybí 7 minut. Ve třetí třetině jsme zatím gól neviděli, ale bylo k vidění spoustu šancí na obou stranách.

24:01

24:00

23:36
    Slaný právě vstřelilo branku!
    Po vyhrané buly, se slánští kluci do stali do rychle útoku, který zakončil BURDA PETR. Asistence Schejbal Jan

23:27
    Petr Burda nádherně poslal puk pod brankářem hostí a ŠMAHEL MIROSLAV uklidil puk do prázdné brány. Asistence Burda Petr

23:19
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Žižka Adam – 2 min., podražení).

22:30
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Svoboda Dominik – 2 min., hákování).

21:44
    Vyloučení v týmu UHK Lev Slaný (Dolejší Jan – 2 min., podražení).

21:26
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Mišovic Dominik – 2 min., nedovolené bránění).

21:00
    Hraje se teď ve velkém tempu se spousty šancí na obou stranách, ovšem bez vstřelené branky.

15:31
    Piráti právě vstřelili branku!
    Po chybě obránce na modré čáře, se dostal Nick Zeman do samostatného úniku, který zakončil do horní části brány. Asistence Husa Dominik

12:58
    K odraženému puku se dostal jako první Miroslav Šmahel, který nekompromisně zametl puk do brány.

12:01

12:00

11:52
    Vyloučení v týmu UHK Lev Slaný (Tichý Jan – 2 min., krosček).

9:20
    Další obrovská šance domácích po krásné individuální práci Vašáka se do šance dostal Přistoupil, který minul bránu o milimetry. Lvi teď dostávají Chomutov pod tlak.
    Branky a nahrávky: 13. Šmahel Miroslav, 24. Šmahel Miroslav (Burda Petr), 24. Burda Petr (Schejbal Jan) – 16. Zeman Nick (Husa Dominik)

HK Lev Slaný: Hromádková Barbora - Schejbal Jan, Los Jan, Krátký Matěj, Kazatel Vladimír, Vašák Tomáš, Přistoupil Marek, Šimáček Jan, Dolejší Jan, Šmahel Miroslav, Pražák Lukáš, Čadek Tomáš, Pelikán Matěj, Hrubý David, Cichoň Radek, Tichý Jan, Štěpánek Kristian, Burda Petr
    Piráti Chomutov: Balík Lukáš, Perůtka Alexandr – Svoboda Dominik, Kubanek Tobias, Badinka Dominik, Žižka Adam, Treutner Petr ,Havel Petr, Schreinemachers Josef, Mišovic Dominik,Horský Dennis, Husa Dominik, Badinka Daniel, Petrovický Tobiáš, Zeman Nick, Bystřický Jaroslav , Berthold Matěj, Smetana Jiří, Šafařík Patrik