Genk – Club Bruggy 4:2 (kon.)
KRC Genk
4:2 (3:0)
Club Bruggy KV
Středa 20.04.2016, 20:30 • Cristal Arena, Genk • Belgická Jupiler Pro League • O titul
    84. MEUNIER - 4:2

84
    Bruggy právě vstřelily branku!
    No vida, Bruggy dávají další branku a ještě živí naději na zisk bodu! Claudemir místo centru zvolil přihrávku na osu hřiště, odkud Gedoz uvolnil THOMASE MEUNIERA, který střelou přes obránce podruhé překonal Bizota.
    80. VORMER - 4:1

80
    V osmdesáté minutě je přece jenom sníženo! Gedozův přetažený centr z pravého konce pokutového území Vossen pohotově hlavou sklepl k RUUDU VORMEROVI a ten snížil vedení Genku na rozdíl tří branek.
    73. URONEN - 4:0

73
    Genk právě vstřelil branku!
    Lídr tabulky inkasuje čtvrtou branku! Ruslan Malinovskij v ponechané výhodě převzal přihrávku z levé postranní čáry a přihrál na hranici velkého vápna k JEREMU URONENOVI, jenž z šestnácti metrů nechytatelnou střelou pod horní tyč rozjásal solidně zaplněné tribuny.
    45. MEUNIER - 3:0

45
    A je to už o tři branky! Unikající Thomas Buffel brankáře Butelleho neobešel, jenže míč si do vlastní branky nechtěně srazil THOMAS MEUNIER. Hodně smolný moment pro Bruggy, které to budou mít ve druhé půli hodně těžké.
    42. POZUELO - 2:0

42
    Domácí opět skórují z rychlé akce a vedou už o dvě branky! Pozuelo mohl z osy střílet, místo toho přihrál na pravý konec šestnáctky Buffelovi, jenž sklepl míč pro přiběhnuvšího ALEJANDRA POZUELA a ten z první zakončil k vzdálenější tyči.
    15. NDIDI - 1:0

15
    Tak to byla náááádnerná trefa, po které jde domácí tým do vededení! Samatta v pokutovém území na centrovaný míč nedosáhl, Poulain odehrál míč před vápno, kde si jej WILFRED NDIDI elegantně zpracoval a nádhernou ranou z halfvoleje nedal Butellemu žádnou šanci zasáhnout.

Michal Břuchanský

Branky: 15. Ndidi, 42. Pozuelo, 45. Meunier (vla.), 73. Uronen – 80. Vormer, 84. Meunier

Karty:   67. Bizot (GNK), 89. Malinovskij (GNK) – 65. Vanaken (BGY)

KRC Genk: Bizot – Castagne, Dewaest, Kabasele, Uronen – Buffel (C), Malinovskij, Ndidi, Pozuelo, Bailey – Samatta
    Náhradníci: Köteles – Hamalainen, Karelis, Kumordzi, De Camargo, Heyen, Buyens, Kebano

Club Bruggy KV: Butelle – Meunier, Poulain, Denswil, De Bock – Simons (C), Vormer, Vanaken – Moraes, Vossen, Izquierdo
    Náhradníci: Bruzzese – De fauw, Mechele, Claudemir, Gedoz, Diaby, Refaelov

Rozhodčí: Lambrechts – De Rocker, Vandecauter