Bardejov – Pohronie 3:1 (kon.) | Teplička n. Váhom – Spiš. N. Ves 2:2 (kon.) | R. Sobota – Haniska 2:0 (kon.)
Senec – B. Bystrica 1:4 (kon.) | Šaľa – Dunajská Lužná 1:0 (kon.)
OFK Teplička nad Váhom
2:2 (0:0)
FK Spišská Nová Ves
sk Sobota 07.05.2016, 16:30MONACObet liga

81
    Spišská Nová Ves dáva gól!
    Spišská Nová Ves však nechce nechať domácim všetky tri body a dorovnáva aj po druhýkrát. Zásluhu na tomto góle má SAMUEL LIPTÁK.

72
    Teplička n. Váhom dáva gól!
    Teplička sa druhý raz v zápase dostáva do vedenia. Tento raz rozvlnil sieť za chrbtom Gáborčíke HENRIQUE DOS SANTOS OLIVEIRA.

48
    Hostia dorovnávajú tri minútky od zahájenia druhého polčasu. Presný zásah si na tejto strane pripisuje RICHARD BOROŠ.