Hlučín – Liberec 4:1 (kon.) | Chrudim – Pardubice 1:1 (kon.)
MFK Chrudim
1:1 (0:1)
FK Pardubice
Středa 08.06.2016, 17:00 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • Celostátní liga staršího dorostu • Baráž

90+2
    Pardubice využijí plného počtu pěti střídání. Mužík odchází, na poslední sekundy nastupuje Staněk.

85
    Ve stejnou dobu střídá také Chrudim, pro ni jde o třetí střídání. Švec odchází ze hřiště, nastupuje Felkl.

85
    Pardubice střídají počtvrté. Jirásek svoji úlohu splnil, hned na začátku zápasu dal gól. Poslední minuty za něj dohraje Vávra.

78
    Pardubice potřetí střídají. Kapitána Jedličku nahrazuje Panchártek. Zajímavý taktický tah, za obránce jde útočník, ačkoliv hosté neprohrávají.

73
    Pro střelce vyrovnávací branky o 2 minuty později zápas končí. Na Kalasovo místo nastupuje Valenta.

62
    První střídání Chrudimi. Utkání skončilo pro Zavřela, na jehož pozici zápas dohraje Vašulín.

51
    Pardubice podruhé střídají. Ze hřiště jde Málek, na jehož místo nastupuje Gašpar.

37
    Spěvák to bohužel nerozchodil a musí být vystřídán. Snad to nebude nic vážného. Na jeho místo v obraně se staví Řehák.