Turecko – Chorvatsko 0:1 (kon.) | Polsko – Sev. Irsko 1:0 (kon.) | Německo – Ukrajina 2:0 (kon.)
Německo
2:0 (1:0)
Ukrajina
Neděle 12.06.2016, 21:00 • Stade Pierre Mauroy, Lille Métropole • Mistrovství Evropy • Skupina C

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:55:09)
    Mužem zápasu se stal německý záložník Toni Kroos

Mistři světa ve svém úvodním duelu fotbalového EURA poráží Ukrajinu 2:0. Je to vítězství zasloužené, Ukrajinci si vytvořili sice nějaké ty šance, ale ve druhém poločase se z trávníku doslova vytratili a hráli v podstatě bez míče. Němci si v klidu hlídali náskok, měli hodně prostoru na kombinaci, viděli jsme spoustu pěkných nákopů a přesných pasů, kterými se snažili překonat defenzivní val Ukrajinců, což se jim nakonec také podařilo i podruhé. Populární Schweinsteiger přišel na trávník až v devadesáté minutě, ale o dvě minuty později dokázal dát rozhodující gól zápasu, kterým pečetil vítěství svého týmu.

90+3

90+2
    Zákroky brankáře Ukrajiny Andreje Pjatova – 7.

90+2
    Zákroky brankáře Německa Manuela Neuera – 3.
    90+2. Bastian SCHWEINSTEIGER - 2:0

90+2
    Německo právě vstřelilo branku!
    Ukrajinci sice měli rohový kop, ale propadli v útoku, dopředu nasprintoval na přihrávku Schürrleho Mesut Özil, který postupoval po levé straně směrem k brance soupeře. Do vápna si nabíhal BASTIAN SCHWEINSTEIGER, který si ukázal, kam chce míč, dostal ho od Özila a střelou z voleje nedal Pjatovovi šanci.

90+2
    Thomas Müller hledá Schüllera, ale míč před ním získává obránce soupeře. Z protiútoku vybojovali Ukrajinci roh!

90+1
    Sudí Atkinson nastavil ještě tři minuty nad rámec základní hrací doby, u míče německý tým.

90
    Střídání v týmu Německo: ze hřiště odchází Mario Götze, přichází Bastian Schweinsteiger.

89
    Hector dokázal odhlavičkovat míč, směřující před branku Neuera, ale zachytává Jarmolenko. Útočné snažení Ukrajiny nakonec končí faulem.

88
    Sydorčuk se prohnal na druhé straně, z pravé strany, až před Neuera, který vytěsnil míč na roh.
    88. Mesut Özil tísněn dvěma beky neproměnil obrovskou šanci

88
    Z ničeho nic se Mesut Özil dostal za obranu soupeře a šel na Pjatova, střílí, ale trefuje pouze gólmana!

87
    Fedeckij si došel na polovinu soupeře pro faul, zezadu ho atakoval Götze.

86
    Ukrajinci na své polovině, soupeři nechávají až příliš prostoru, nenapadají a mistři světa si tak v pohodě drží míč.