Jihlava – Plzeň | 1:2 (kon.) | | | Zlín – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Jablonec – Karviná | 5:3 (kon.) |
Sparta – Slovácko | 3:2 (kon.) |
Manchester Utd. – Galatasaray | 5:2 (kon.) |
Kratonohy – Chrudim | 1:5 (kon.) | | | Admira Praha – Dobrovice | 3:2 (5:4 po pen.) | | | Havířov – Třinec | 1:2 (kon.) |
Mar. Lázně – Sokolov | 1:6 (kon.) | | | P. Kopanina – Tachov | 3:6 (kon.) | | | Náchod – Žižkov | 0:3 (kon.) |
Sez. Ústí – Písek | 0:3 (kon.) | | | Kladno – Táborsko | 0:4 (kon.) | | | Motorlet – Č. Budějovice | 2:2 (4:5 po pen.) |
Lomnice – Domažlice | 1:10 (kon.) | | | Letohrad – Pardubice | 0:5 (kon.) | | | Klatovy – Vyšehrad | 4:2 (kon.) |
Proboštov – Varnsdorf | 1:3 (kon.) | | | Chrastava – Zápy | 1:2 (kon.) | | | Štětí – Ústí n. L. | 0:6 (kon.) |
Souš – Vltavín | 0:3 (kon.) | | | Olympia Radotín – Vlašim | 1:2 (kon.) | | | Velvary – Převýšov | 1:4 (kon.) |
Dvůr Králové – Benátky n/J | 0:3 (kon.) | | | Český Brod – Hořovicko | 3:1 (kon.) | | | Brozany – Benešov | 2:3 (6:7 po pen.) |
Tasovice – Třebíč | 0:2 (kon.) | | | Nové Sady – Frýdek-Místek | 0:1 (kon.) | | | Tišnov – Prostějov | 0:3 (kon.) |
Rýmařov – Hlučín | 1:2 (kon.) | | | Hodonín – Hulín | 2:3 (8:9 po pen.) | | | Břeclav – Vyškov | 4:3 (kon.) |
Líšeň – Zlínsko | 1:0 (kon.) | | | Hranice – Nový Jičín | 0:5 (kon.) | | | Petřkovice – Opava | 0:1 (kon.) |
Přerov – Uničov | 1:5 (kon.) | | | Holešov – Olomouc | 0:6 (kon.) | | | D. Benešov – Ostrava | 0:3 (kon.) |
Šumperk – Mohelnice | 1:0 (kon.) | | | Brumov – Vítkovice | 0:5 (kon.) | | | Rosice – Znojmo | 0:1 (kon.) |
Slavičín – Kroměříž | 1:0 (kon.) | | | Chotěboř – Polná | 1:6 (kon.) | | | Kolín – Králův Dvůr | 0:1 (kon.) |
Čáslav – Živanice | 0:3 (kon.) |
Žilina – Prešov | 4:0 (kon.) | | | Senica – Michalovce | 2:0 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Trenčín | 3:0 (kon.) |
Nitra – B. Bystrica | 4:1 (kon.) |
Mouscron – Anderlecht | 1:2 (kon.) | | | Waregem – Eupen | 3:0 (kon.) | | | Sint-Truiden – Lokeren | 1:0 (kon.) |
Charleroi – Waasland-Beveren | 1:0 (kon.) |
Salzburg – Wolfsberger | 1:1 (kon.) | | | Ried – Sturm Graz | 1:0 (kon.) |
Zenit – Lok. Moskva | 0:0 (kon.) | | | Machačkala – CSKA Moskva | 0:0 (kon.) | | | Rostov – Orenburg | 1:0 (kon.) |
Gdańsk – Wisla Krakov | 3:1 (kon.) | | | Wisła Pł. – Legia | 2:3 (kon.) |
Barcelona – Celtic | 3:1 (kon.) | | | Real Madrid – Chelsea | 3:2 (kon.) | | | Inter – Bayern | 1:4 (kon.) |
konec
TJ Sokol Tasovice
0:2
(0:1)
HFK Třebíč
Petr Frömel
Branky:
31. Ošmera, 64. Bogner
Rozhodčí: Denev – Papuga, Petko
Diváci:
Karty: 90+1. Bogner (TRE)
Neproměněná penalta:
TJ Sokol Tasovice:
Pavliv – Hrazdílek, Mička "C", Lašák, Švarc – Blahoudek, Veselý, Hrobař, Čermák (66. Fukal) – Landšperský, Paul (88. Svoboda).
Náhradníci: Šebela – Fukal, Svoboda.
Trenér:
HFK Třebíč: Konvalina – Chalupa P., Mašek, Komínek "C", Benda (83. Novotný), Bagnon, Vavřík, Dočekal, Ošmera (90. Oberreiter), Bogner, Válek (66. Kostelecký).
Náhradníci: Soukup – Kostelecký, Oberreiter, Novotný.
Trenér:
Náhradníci: Šebela – Fukal, Svoboda.
Trenér:
HFK Třebíč: Konvalina – Chalupa P., Mašek, Komínek "C", Benda (83. Novotný), Bagnon, Vavřík, Dočekal, Ošmera (90. Oberreiter), Bogner, Válek (66. Kostelecký).
Náhradníci: Soukup – Kostelecký, Oberreiter, Novotný.
Trenér:
Rozhodčí: Denev – Papuga, Petko
Diváci:
Pouť Tasovic MOLL Cupem tak končí ve 2. kole, avšak za svůj výkon se rozhodně nemusí stydět, domácí mančaft může litovat především nevyužitých příležitostí, kterých měl dostatek, ve 2. půli svému soupeři kromě výše uvedené hrubice prakticky nic nedovolil, ovšem recept na pevnou obranu Třebíče, v čele s brankářem Konvalinou, dnes nenašel.