Jihlava – Pardubice 3:1 (kon.) | Třinec – Havířov 5:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Středa 03.08.2016, 11:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Přípravné zápasy mladšího dorostu

S konstatováním, že v prvním přípravném zápasu obou týmů poráží domácí HC Dukla Jihlava své protějšky z pardubického mladšího dorostu 3:1, se s Vámi loučí a hezkou středu přeje Tomáš Lysý. (13:33:41)

Třetí třetina dala výsledku konečnou podobu. Nejprve se hned na jejím začátku prosadil Adam Najman a stejný hráč v čase 56:02 šťastnou přesilovkovou střelou pečetil výhru Dukly v poměru 3:1.

59:15
    Pumelice Daniela Matěchy prošla těsně vedle pravé tyčky Krejčího svatyně.

59:11

58:16
    Střelu Koffera z vrcholu pravého kruhu Krejčí bez potíží kryje.

58:00
    V probíhajících posledních dvou minutách třetí třetiny posílají domácí kotouč až ke Klasovi.

57:11
    Pardubičtí mají možná poslední šanci, jak zkorigovat nepříznivý výsledek. Filip Křišta je vyloučen na dvě minuty za napadení.

Na vyloučení: 7-4.

56:33
    Pro posunutou branku za zády Klase se nemůže pokračovat, ještě před tím střela jednoho z hráčů Dukly zřejmě lízla levou tyčku branky.

56:02
    Dukla právě vstřelila branku!
    Zdá se, že je rozhodnuto. ADAM NAJMAN dostal puk do jízdy a zkusil vystřelit při přejetí útočné modré, čímž dokonale překvapil Jonášek Klase, kterému puk prošel nad vyrážečku do levého horního rohu. Asistence: Valentýn Smolko.

55:43
    Dukla se nemůže dostat proti v oslabení hrajícím Pardubicím z obranného pásma, navíc nyní zkusil střelu od modré Matěcha. Krejčí byl pozorný.

55:26
    Domácí musí začít až od své branky, hosté vyhazují kotouč ke Krejčímu.

54:48
    Tomáš Jelínek, obránce Pardubic, krosčekoval soupeře a už míří na trestnou lavici.

Na vyloučení: 6-4.

54:35
    Tomáš Chlubna si našel před brankou odražený puk. Obtočil se kolem své osy a zamířil na odkrytou branku, kterou o kousek minul. Bude se však vylučovat na pardubické straně.

54:12
    JIhlava hraje v plném počtu.

54:05
    Přesilová hra se hostující ekipě vůbec nedaří, Dukla se bez problémů brání náznakům útoků Pardubic.

52:59
    Při návratu vyloučených hráčů na led se strhla před branou Krejčího další mela. Odražený puk se pokoušel dostat za záda domácího gólmana Tomáš Zeman, ovšem neprosadil se. Puk skákající na brankovišti netrefil.

52:31
    Střelu od modré v podání Tomáše Jelínka gólman Krejčí viděl a bezpečně jí vyrazil.

52:12
    Hostím se skýtá šance na vyrovnání po tom, co Kristýna Kaltounková poblíž útočné modré podrazila jednoho z hráčů soupeře, jenž na okamžik zůstal ležet na ledě.

Na vyloučení: 6-3.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 39. Pigl (V. Brož), 41. Najman (Piskač), 57. Najman (Smolko) – 34. Tobiáš (Šír, Secký)

HC Dukla Jihlava: Pavlas (31. Krejčí) – Winkler, Piskač, Smolko, P. Brož, Křišta, Barák – O. Svoboda, Najman, Kaltounková – Pigl, Čermák, V. Brož – Mihulka, Juda, Chlubna. Trenér: Petr Svoboda
    HC Dynamo Pardubice: Klas (Nečas) – Jelínek, Kaštánek, Matěcha, Hrádek, Pejzl, Secký – Koffer, Zeman, Lašák – Tobiáš, Antoníček, Šír – Hledík, Rohlík, Hricuš. Trenér: Marek Dvořák

Rozhodčí: Suchý – Čurilla, Mareček