Jihlava – Pardubice 3:1 (kon.) | Třinec – Havířov 5:2 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Středa 03.08.2016, 11:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Přípravné zápasy mladšího dorostu

57:11
    Pardubičtí mají možná poslední šanci, jak zkorigovat nepříznivý výsledek. Filip Křišta je vyloučen na dvě minuty za napadení.

Na vyloučení: 7-4.

54:48
    Tomáš Jelínek, obránce Pardubic, krosčekoval soupeře a už míří na trestnou lavici.

Na vyloučení: 6-4.

52:12
    Hostím se skýtá šance na vyrovnání po tom, co Kristýna Kaltounková poblíž útočné modré podrazila jednoho z hráčů soupeře, jenž na okamžik zůstal ležet na ledě.

Na vyloučení: 6-3.

50:59
    Na trestnou lavici odchází domácí obránce Daniel Piskač a hostující Jan Lašák. Oba dva dostávají dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 5-3.

46:26
    Síly na ledě se srovnají. Jan Lašák totiž leží pro změnu v pravém rohu za svojí brankou, na led jej poslal Vítězslav Brož, který dostává dvě minuty za napadení.

Na vyloučení: 4-2.

45:18
    Poprvé od čtrnácté minuty si zahraje Dukla přesilovou hru, když na trestnou lavici míří Radek Šír za hákování.

Na vyloučení: 3-2.

28:21
    Daniel Piskač znovu usedá na trestnou lavici, tentokrát za podražení. Jde o jeho druhé vyloučení ve druhé třetině.

Na vyloučení: 3-1.

25:37
    Druhé vyloučení domácího hráče a druhé ve druhé třetině. Petr Brož musí odejít na trestnou lavici za podražení před vlastním brankovištěm.

Na vyloučení: 2-1.

21:01
    A zdá se, že Marek Pavlas bude mít i nadále více práce, jelikož jednoho ze soupeřů zahákoval domácí bek Daniel Piskač.

Na vyloučení: 1-1.

13:53
    Právě Daniel Matěcha, jenž před malou chvílí nebezpečně nahazoval puk od modré, dostává dvě minuty za podražení a je prvním vyloučeným hráčem zápasu.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 39. Pigl (V. Brož), 41. Najman (Piskač), 57. Najman (Smolko) – 34. Tobiáš (Šír, Secký)

HC Dukla Jihlava: Pavlas (31. Krejčí) – Winkler, Piskač, Smolko, P. Brož, Křišta, Barák – O. Svoboda, Najman, Kaltounková – Pigl, Čermák, V. Brož – Mihulka, Juda, Chlubna. Trenér: Petr Svoboda
    HC Dynamo Pardubice: Klas (Nečas) – Jelínek, Kaštánek, Matěcha, Hrádek, Pejzl, Secký – Koffer, Zeman, Lašák – Tobiáš, Antoníček, Šír – Hledík, Rohlík, Hricuš. Trenér: Marek Dvořák

Rozhodčí: Suchý – Čurilla, Mareček