Fidži – Mexiko 1:5 (kon.) | Honduras – Portugalsko 1:2 (kon.) | Německo – Jižní Korea 3:3 (kon.)
Argentina – Alžírsko 2:1 (kon.)
Fidži
1:5 (1:0)
Mexiko
Neděle 07.08.2016, 18:00 • Fonte Nova Arena, Salvador • Olympijské hry - muži • Skupina C
Sledujte:

Je tady konec dnešního utkání, které nabídlo zajímavý první poločas, který Fiji překvapivě vyhrálo 1:0, ale do ruhého poločasu nastoupilo Mexiko jako vyměněné a nasypalo Fiji hned pět branek a potvrdilo roi favorita.

Děkuji za sledování tohoto onlajn přenosu a budu se na vás těšit u zápasu mezi Hondurasem a Portugalskem. (19:51:23)

90+2

90+1
    Jose Abella (MEX) bude dnes asi posledním hráčem, který vyfasoval žlutou kartu.

90
    Nastavovat se budou ještě 2 minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Gonzales tak dlouho kličkoval s míčem, až se najednou ocitl před Tamanisauem, ale ten zasahovat nemusel, jelikož střela letěla vysoko nad horní tyč.

88
    Peralta se mohl dostat k hlavičce v pokutovém území, ale balon je lízl a poslal ho úplně na opačnou stranu.

86
    Fiji se ještě dostalo k rohovému kopu, který rozehrál Krishna, ale nenašel nikoho ze svých spoluhráčů.

85
    Nabenia se pokusil překvapit Talaveru střelou z velké dálky, ale jeho pokus neměl ty správné parametry a letí vysoko nad bránu.

83
    Krishna se ve vzduchu srazil s Gonzalesem, který neprožívá moc dobrou část hry.Nejprve dostal jesle a o minutu později se mu po srážce s kapitánem Fiji spustila krev z nosu.

82
    Naidu teď alespoň pobavil diváky, když Gonzalesovi krásné zahrál na housle a posadil ho na zadek.

81
    Další střídání na straně Fiji. Odchází ze hřiště Antonio Tuivuna (FIJ) a na posledních zhruba deset minut ho nahradí Filipe Baravilala (FIJ).

80
    Verevou si na hranici vápna zpracoval míč po přesné přihrávce a vypálil na soupeřovu bránu, střela mu však nesedla a branku přestřelil.

78
    I když to po prvním pločase vypadalo na krásnou zápletku, tak druhý poločas nám ukázal, že Mexiko je stále na skvělé úrovni a potvrzuje roli favorita.

77
    Arturo Gonzalez si zpracoval přihrávku na hranici vápna a pohotově vypálil na branku. Jeho povedený pokus však, k jeho smůle, pouze orazítkoval horní tyč soupeřovy svatyně.
    73. Érick GUTIÉRREZ - 1:5

73
    Mexiko právě vstřelilo branku!
    Tak to už je exhibice. Čtvrtý gól si připisuje ERICK GABRIEL GUTIERREZ GALAVIZ, který nádherně přeloboval Tamanisaua. Ten byl naprosto bezmocný, proti této geniální myšlence.

71
    Na řadu přišlo další střídání. Do dnešního zápasu zasáhne Erick Aguirre (MEX). Naopak Cesar Montes (MEX) je ten hráč, pro kterého zápas končí.

70
    Setareki Hughes (FIJ) si už dnes více nezahraje, jeho místo zaujme Samuela Nabenia (FIJ).

69
    Anish Khem (FIJ) předvedl ostrý skluz, za který byl po zásluze oceněn žlutou kartou.

David Košinár

Branky: 10. Krishna – 48. Gutiérrez, 55. Gutiérrez, 58. Gutiérrez, 67. Salcedo, 73. Gutiérrez

Karty:   36. Nakalevu (FIJ), 69. Khem (FIJ) – 90+1. Abella (MEX)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 1:8. Střely mimo: 6:5. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 14:14.
    Fidži: Tamanisau – Dreloa, Singh, P. Naidu, Tuivuna (81. Baravilala) – Chand, Nakalevu (60. Waranaivalu) – Hughes (70. Nabenia), Khem, Krishna (C) – Verevou.
    Náhradníci: S. Naidu – Waqa, Nabenia, Waranaivalu, Turagabeci, Baravilala.

Mexiko: Talavera – Abella, Montes (71. Aguirre), Salcedo, Torres Nilo – Lozano (46. Alfonso González), M. Pérez, Gutiérrez, R. Pizarro (34. Cisneros) – Bueno, Peralta (C).
    Náhradníci: Lajud – Erick Torres, V. Guzmán, Cisneros, Alfonso González, Jordan SIlva, Aguirre.

Rozhodčí: Grisha Ghead