Orenburg – CSKA Moskva 0:1 (kon.) | Perm – Machačkala 2:0 (kon.) | Lok. Moskva – Tomsk 2:2 (kon.)
Rostov – Ural 0:0 (kon.)
FK Lokomotiv Moskva
2:2 (2:0)
FK Tom Tomsk
Neděle 07.08.2016, 18:00 • Stadion Lokomotiv, Moskva. Kapacita: 30,075 diváků. • Ruská Premier Liga • 2. kolo

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 8:2. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 15:18. (20:01:23)

Skončilo velice zajímavé utkání ruské Premier Ligy, které nakonec dopadlo nerozhodně, což rozhodně nepotěší domácí fanoušky, protože Lokomotiv vedl v poločase 2:0, ale ve druhé půli si nechal vstřelit dvě branky, i když Tomsk toho příliš nepředvedl. Pro hosty je zisk jednoho bodu nesmírně cenný a branky Erica Bicfalviho a Alexeje Pugina znamenají dělbu bodů. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.

90+6

90+5
    Samedov sice našel spoluhráče, ale jeho zakončení nebylo dostatečně důrazné a míč má Kočenkov.

90+4
    Domácím se ještě podařilo v samotném závěru vybojovat rohový kop – dočkáme se ještě něčeho?

90+3
    Obranná hlavička Djakova se příliš nepovedla, nicméně nakonec se k míči dostal jeho spoluhráč a ošemetnou situaci vyřešil.

90+2
    Zraněný Kasjan už je na nohách, takže můžeme očekávat, že se brzy vrátí na trávník.

90+2
    Na zemi zůstává jeden z hostujících hráčů, takže se zřejmě chvilku hráč nebude. Na trávník spěchají lékaři s nosítky, ale zraněný hráč vstává.

90+1
    Ignatěv se odhodlal ke střele zpoza vápna, ale chyběla razance, takže Kočenkov v pohodě chytá.

90
    Nastavovat se budou 4 minuty.

89
    Nyní se nepodařila přihrávka Lokomotivu a Vitalij Djakov pas soupeře zachytil.

88
    Hustý déšť značně komplikuje situaci domácímu celku, který vypadá hodně zaskočeně průběhem druhé půle.

87
    Na polovině hřiště došlo ke střetu, po němž si odnáší žlutou kartu Jevgenij Baljajkin.

86
    Lokomotiv zvýšil útočnou aktivitu, ale rána Hentyho zamířila hodně vedle.
    85. Alexej PUGIN - 2:2

85
    Tom Tomsk právě vstřelil branku!
    Neuvěřitelné se stává skutkem, když se ALEXEJ PUGIN z bezprostřední blízkosti nemýlí a vyrovnává stav na 2:2!

83
    Zakončení z levé strany si pohlídal brankář Guilherme. Tomsk však zvýšil útočnou aktivitu a sápe se po vyrovnání.

83
    Centr Bicfalviho sice našel spoluhráče, ale ten míč trefil jen hrudníkem a dopravil ho do náruče Guilhermeho.

Pavel Černý

Branky: 13. Škuletić (pen.), 33. Samedov (pen.) – 76. Bicfalvi (Bordačev), 85. Pugin (Samodin)

Karty:   13. D. Jablonský (TMS), 22. Tiškin (TMS), 72. Samodin (TMS), 87. Baljajkin (TMS)

Střely na branku: 6:6. Střely mimo: 8:2. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 15:18.
    FK Lokomotiv Moskva: Guilherme – Šiškin, Michalik, Pejčinović, Vitalij Denisov – Kolomejcev, N'Dinga – Samedov (C), Alexej Mirančuk, Kasajev (73. Ignatěv) – Škuletić (71. Henty).
    Náhradníci: Abajev – Janbajev, Logašov, Ćorluka, Lapšov, Tarasov, Ignatěv, Barinov, Henty.

FK Tom Tomsk: Kočenkov – D. Jablonský, Puljić, Djakov, Bordačev (C) – Tiškin (79. Kasjan) – Popov (64. Kudrjašov), Golyšev (65. Baljajkin), Bicfalvi, Pugin – Samodin.
    Náhradníci: Solosin – Ten, Baljajkin, Kasjan, Kudrjašov.

Rozhodčí: Ivanov – Semjonov, Bolchovitin