FC Košice – R. Sobota 3:1 (kon.) | Nové Mesto n/V – Slovan Bratislava U21 6:2 (kon.) | Sereď – Trnava B 3:1 (kon.)
FC Košice
3:1 (1:0)
MŠK Rimavská Sobota
sk Neděle 07.08.2016, 17:00 • Haniska • MONACObet liga

Košičania napriek problémom so štadiónom potvrdili úlohu favorita a na ihrisku v Haniske zdolali Rimavskú Sobotu presvedčivo 3:1. Vedenia sa ujali už hneď v úvode duelu a o svojom víťazstve definitívne rozhodli až gólmi v druhom polčase. (18:50:51)

90+3

90+1
    Nadstavujú sa ešte tri minúty.

90
    Rimavská Sobota dala gól! Košičania zahrávali štandardku v blízkosti hosťujúcej brány, ale svoju šancu nevyužili a z protiútoku napokon inkasovali. Za hostí znížil ŠAOTARO HATTORI.

88
    Rimavská Sobota je už dlhší čas usadená na polovici domáceho tímu, no nedokáže sa prebojovať k bráne.

87
    Plynú posledné minúty riadneho hracieho času. Už dávnejšie je o víťazovi rozhodnuté, a tak sa len dohráva.

85
    Akcia hostí skončila nepresnosťou. Lopta doputovala za čiaru a do hry ju zase uvedie brankár Ružinský.

84
    V prospech domáceho tímu hovoria všetky dostupné štatistiky. Mali častejšie loptu na svojich kopačkách, viackrát ohrozili bránu a hlavne premenili tri zo svojich šancí.

82
    Košičania trávia záver zápasu na polovici svojho súpera a v prvom kole novej sezóny zabodujú naplno.

81
    FC VSS Košice dal gól! Je definitívne rozhodnuté. Domáci futbalisti pridávajú ďalšiu gólovú poistku a v závere budú kontrolovať priebeh duelu. Druhýkrát presne namieril MOJMÍR TREBUŇÁK

77
    Rimavskosobotčania sa dostali k streleckému pokusu. Ružinský len kontroval loptu, ktorá nesmerovala do priestoru brány.

74
    Po faule košického futbalista zahrávali hostia nebezpečnú štandardku. Ružinský napokon nemusel zasahovať.

72
    Futbalisti Rimavskej Soboty majú ešte približne dvadsať minút, aby domácim skomplikovali cestu za troma bodmi, no ťažko sa presadzujú.

71
    Zatiaľ čo v dueli medzi Košicami a Rimavskou Sobotou sa skóre nemení, na ďalších druholigových ihriskách padajú góly. Nové Mesto nad Váhom pridalo šiesty presný zásah a Sereď tretí.

69
    Na ihrisku v Haniske sa momentálne nič nemení. Košičania si udržujú náskok a mali by doviesť duel do víťazného konca.

66
    Ružinský si musel dať pozor, pretože hostia vystrelili. Lopta však smerovala mimo brány.

65
    V ďalších dnešných druholigových dueloch padlo už deväť gólov. Nové Mesto nad Váhom vyhráva nad béčkom Slovanu Bratislava už 5:2. Sereď vedie nad trnavským béčkom 2:0.

63
    Aktivita domácich je jasne vyjadrená aj v pomere rohových kopov. Košičania ich zahrali osem, zatiaľ čo Rimavská Sobota ani jeden.

62
    Domáci futbalisti majú v týchto momentoch jasnú prevahu. Skúšajú to z každej pozícii, no tentoraz minuli súperovu bránu.