Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 3. den | (kon.) | | | Přehled událostí na LOH Rio 2016 - 4. den | (kon.) |
Týmový parkur - finále | Vítěz: Francie (kon.) | | | Parkur jednotlivci - finále | Vítěz: Michael Jung (GER) (kon.) |
Do 58 kg - finále (ženy) | Vítězka: Sukanya Srisuratová (THA) (kon.) | | | Do 62 kg - finále (muži) | (kon.) |
Do 69 kg (muži) | (kon.) | | | Do 63 kg (ženy) | Vítěz: E. Ahmedová (EGY) (kon.) |
Do 63 kg - finále (ženy) | Vítěz: W. Dengová (CHN) (kon.) |
Do 63 kg - dopolední část (ženy) | (kon.) | | | Do 81 kg - dopolední část (muži) | (kon.) |
Do 63 kg - odpolední část (ženy) | Vítěz: Tina Trstenjaková (SLO) (kon.) | | | Do 81 kg - odpolední část (muži) | Vítěz: Ch. Chalmurzajev (RUS) (kon.) |
C1 - semifinále a finále (muži) | Vítěz: D. G. Chanut (FRA) (kon.) |
Skif - čtvrtfinále (muži) | (kon.) | | | Skif - čtvrtfinále (ženy) | (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - semifinále (muži) | Vítěz: N. Zéland (kon.) | | | Dvojskif - semifinále (ženy) | Vítěz: Polsko (kon.) |
Dvojskif - semifinále (muži) | Vítěz: Chorvatsko (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka lehké váhy - semifinále M | Vítěz: Švýcarsko (kon.) |
Dvojka bez kormidelníka - opravy (ženy) | Vítěz: Rumunsko (kon.) | | | Dvojskif lehké váhy - opravy (ženy) | Vítěz: USA (kon.) |
Dvojskif lehké váhy - opravy (muži) | Vítěz: Dánsko (kon.) | | | Čtyřka bez kormidelníka - opravy (muži) | Vítěz: JAR (kon.) |
Skif - semifinále E/F (muži) | Vítěz: A.G. Peebles (ZIM) (kon.) | | | Skif - semifinále E/F (ženy) | Vítěz: S. Germanovičová (KAZ) (kon.) |
200m volný styl - semifinále (ženy) | Vítěz: S. Sjöströmová (SWE) (kon.) | | | 200m volný styl - finále (muži) | Vítěz: S. Yang (CHN) (kon.) |
100m znak - finále (ženy) | Vítěz: K. Hosszuová (HUN) (kon.) | | | 100m znak - finále (muži) | Vítěz: R. Murphy (USA) (kon.) |
100m prsa - finále (ženy) | Vítěz: L. Kingová (USA) (kon.) | | | 200m motýlek - semifinále (muži) | Vítěz: T. Kenderesi (HUN) (kon.) |
200m polohový závod - semifinále (ženy) | Vítěz: S.M. O'Connorová (GBR) (kon.) | | | 100m volný styl - rozplavby (muži) | Vítěz: K. Chalmers (AUS) (kon.) |
200m motýlek - rozplavby (ženy) | Vítěz: M. Belmonteová Garciaová (ESP) (kon.) | | | 200m prsa - rozplavby (muži) | Vítěz: A. Čupkov (RUS) (kon.) |
4 x 200 m volným stylem - rozplavby (muži) | Vítěz: Velká Británie (kon.) |
Pistole 25 m - dopolední kvalifikace (ženy) | (kon.) | | | Pistole 25 m - odpolední kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Pistole 25 m - finále (ženy) | Vítěz: Anna Korakakiová (GRE) (kon.) |
Jednotlivci - dopolední kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci - dopolední kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Jednotlivci - odpolední kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci - odpolední kvalifikace (ženy) | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – 4. kolo | (kon.) | | | Dvouhra (muži) – 4. kolo | (kon.) |
Dvouhra (ženy) – čtvrtfinále | (kon.) | | | Dvouhra (muži) – čtvrtfinále | (kon.) |
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 91 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 60 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 75 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) |
Nad 91 kg - dopolední předkola (muži) | (kon.) | | | Do 60 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) | (kon.) |
Závody mužů | (kon.) | | | Závody žen | (kon.) |
10m věž synchron (ženy) | Vítěz: Čína (kon.) |
Týmy (ženy) - finále | (kon.) |
Šavle, jednotlivci (ženy) | Vítěz: Jana Jegorianová (RUS) (kon.) | | | Kord, jednotlivci (muži) | Vítěz: Park (KOR) (kon.) |
Odpolední skupinové zápasy | (kon.) | | | Večerní skupinové zápasy | (kon.) |
O umístění a finále | Vítěz: Austrálie (kon.) |
Nový Zéland - Španělsko | 2:3 (kon.) | | | Argentina - Indie | 1:2 (kon.) |
Německo - Irsko | 3:2 (kon.) | | | Nizozemsko - Kanada | 7:0 (kon.) |
Brazílie - Velká Británie | 1:9 (kon.) |
Indie - Velká Británie | 0:3 (kon.) | | | Španělsko - Čína | 0:2 (kon.) |
Argentina - Japonsko | 4:0 (kon.) |
Japonsko - Brazílie | 8:16 (kon.) | | | Chorvatsko - Černá Hora | 8:7 (kon.) |
Čína - Maďarsko | 11:13 (kon.) | | | Itálie - Brazílie | 9:3 (kon.) |
Španělsko - USA | 4:11 (kon.) | | | Rusko - Austrálie | 4:14 (kon.) |
Hned první je využit a Číňan Čang slaví postup do semifinále 4:1 na sety.
|
||
Po dvou úspěšných servisech je na světě šest mečbolů!
|
||
Číňan zvládl čtvrtý stejným poměrem jako ten třetí a je na nejlepší cestě do semifinále.
|
||
Číňan si ale závěr třetí sady pohlídal poměrem 11:7 a dostává se do vedení 2:1 na sety
|
||
Čang srovnává poměrně jasně získaným druhým setem 11:4 a srovnává na 1:1.
|
||
Niwa dotáhl první sed vítězného konce 11:5 a Čang tak ztrácí premiérovou sadu na turnaji.
|
||
Tu již proměňuje, zvládá další koncovku a po nevídaných osmdesáti minutách se raduje z postupu do semifinále.
|
||
Bělorus dokonal obrat v šesté sadě a má mečbol za 10:9 při vlastním servisu.
|
||
Jednoznačná dominance Bělorusa, který nedal Němci šanci a pátý set si připisuje po výhře 11:2. Už jen jedna sada ho dělí od semifinále.
|
||
Celkem jasně získal německý stolní tenista čtvrtý set poměrem 11:4 a stav setů je srovnaný.
|
||
Němec Ovčarov získal oba servisy Samsonova a vypracoval si náskok 8:4.
|
||
Samsonov zvládl nakonec vypjatou koncovku třetí sady a po výhře 19:17 se ujímá vedení 2:1 na sety.
|
||
Všechny tři ale Ovčarov dokázal odvrátit a srovnává po parádní výměně, kdy několikrát zasmečoval, na 10:10.
|
||
Samsonovi se opět daří získat servis soupeře a odskakuje do vedení 9:7.
|
||
Samsonov proměňuje hned první a srovnává na 1:1.
|
||
A Ovčarovovův bekhend skončil mimo stůl. Setboly pro Bělorusa!
|
||
Samsonov si vyžádal oddechový čas a odešel do šaten.
|
||
Dmitrij Ovčarov ale potíže nepřipustil a po osmi minutách bere pro sebe první set poměrem 11:8.
|
||
Němec proměnil oba dva servisy a má čtyři setboly!
|
Výsledky čtvrtfinále
Dmitroj Ovčarov (GER) - Vladimir Samsonov (BLR) 2:4 (11:8, 7:11, 17:19, 11:4, 2:11, 12:14)
Koki Niwa (JPN) - Ti-chen Čang (CHN) 1:4 (11:5, 4:11, 7:11, 4:11, 4:11)
Dmitroj Ovčarov (GER) - Vladimir Samsonov (BLR) 2:4 (11:8, 7:11, 17:19, 11:4, 2:11, 12:14)
Koki Niwa (JPN) - Ti-chen Čang (CHN) 1:4 (11:5, 4:11, 7:11, 4:11, 4:11)
Ondřej Jícha
@OndraJicha