Nový Zéland - Brazílie 9:0 (kon.) | Velká Británie - Austrálie 1:2 (kon.)
Nizozemsko - Indie 2:1 (kon.) | Irsko - Kanada 4:2 (kon.)
Argentina - Německo 4:4 (kon.) | Španělsko - Belgie 1:3 (kon.)

1:3

(0:1, 0:2, 1:0, 0:0)

Čtvrtek 11.08.2016, 18:30Olympijské hry - Pozemní hokej (muži) • Skupina A
Sledujte:

Máme za sebou dnešní utkání. To zvládli lépe Belgičané a zaslouženě ho vyhráli. Španělé dnes byli v útoku mizerní a nedařilo se jim vůbec prosadit. To je dnes ode mne vše, příjemný zbytek dne. (20:00:46)

59:30
    S největší pravděpodobností Belgie vyhraje toto utkání!

58:18
    Manel Terraza vystřelil na branku. Vanasch byl i v tomto případě úspěšnější.

56:42
    Španělé jsou u míčku. Podaří se jim zdramatizovat tento zápas?

54:33
    Oba reprezentační výběry posílají na hrací plochu nové síly. Do konce zápasu zbývá zhruba pět minut.

53:35
    Marc Salles vůbec nepřemýšlel a vypálil na branku. Jeho střelu brankář Vanasch kryje.

52:04
    Velká šance Španělska na snížení v podobě trestného rohu. Josep Romeu však míří pouze přesně na brankáře.

51:10
    Pau Quamada vyfasoval žlutou kartu, a to znamená trest na pět minut. Tak to je velká komplikace pro Španělsko.

49:20
    Andres Mir minul svou střelou branku Belgie.

48:07
    Alex Casasayas vystřelil na branku. Vanasch jeho střelu chytil.

Právě začala poslední čtvrtina.

Konec třetí čtvrtiny.

44:50
    V této čtvrtině se již nic podstatného nestane.

44:00
    Poslední minuta třetí čtvrtiny.

42:56
    Manel Terraza vyfasoval žlutou kartu a bude muset pět minut být mimo hrací plochu.

42:48
    Belgičané také nic nepodceňují a snaží se hrát.

42:00
    Španělé zahrávali trestný roh. Salvador Piera z něj však nedokázal skórovat, a to když trefil pouze brankáře.

40:12
    Španělsko právě vstřelilo branku!
    Tak možná jsem to zakřikl. Španělé skórují brankou z trestného rohu. Prosadil se PAU QUEMADA – 1:3.