Nový Zéland - Brazílie 9:0 (kon.) | Velká Británie - Austrálie 1:2 (kon.)
Nizozemsko - Indie 2:1 (kon.) | Irsko - Kanada 4:2 (kon.)
Argentina - Německo 4:4 (kon.) | Španělsko - Belgie 1:3 (kon.)

2:1

(0:0, 0:0, 1:1, 1:0)

Čtvrtek 11.08.2016, 15:00Olympijské hry - Pozemní hokej (muži) • Skupina B
Sledujte:

Nizozemsko uhájilo v dramatickém závěru vítězství 2:1, když v posledních vteřinách úspěšně čelilo hned pěti trestným rohům v řadě. Právě po téhle standardní situaci dnes padly všechny tři góly. Nizozemce poslal do vedení ve 32. minutě Hofman, ale za Indy srovnal Vokkaliga. V závěrečné čtvrtině už mířil do černého jen Mink van der Weerden, který je tedy autorem vítězné trefy zápasu. (16:35:09)

60:00
    Stockmann si připisuje klíčový zákrok, když zastavil střelu Ramandeepa Singha a tentokrát již zápas končí!

60:00
    Pátý trestný roh Indů v řadě! Nizozemští fanoušci bučí.

60:00
    Festival trestných rohů pokračuje! Nizozemci tentokrát srazili střelu soupeře.

60:00
    Ano, do třetice šance pro Indy!

60:00
    Ramandeep Singh trefuje jen bránícího Nizozemce, ale zřejmě přijde na řadu ještě jeden trestný roh!

60:00
    Ramandeep Singh neprostřelil Stockmanna, který pak uhájil brankovou čáru i před dorážejícími Indy! Rozhodčí ale nařizují další trestný roh!

59:54
    Indové si u videa vyreklamovali trestný roh! Mají tedy ještě jednu šanci odvrátit porážku!

59:54
    Míček v zámezí. Na řadu přijde poslední rozehrávka Indie.

59:07
    Poslední minuta, Indové se zoufale snaží vyrovnat. Nizozemci zataženi u svého brankoviště.

57:38
    Gól nedali! Akashdeep Singh trefil protihráče a dorážejícímu Indovi skončil pod nohy Stockmann.

57:30
    Indové budou zahrávat trestný roh. Dočkali se tak šance na vyrovnání!

56:30
    Pozici posledního ve žlutém dresu přebral Vokkaliga.

55:58
    Ramandeep Singh střídá Parattua a jde na hřiště v pozici falešného gólmana! Indové budou riskovat.

55:04
    Začala poslední pětiminutovka utkání. Nizozemsko drží těsné vedení.

53:36
    Nizozemsko vstřelilo branku!
    Nizozemci teď měli obrovský tlak a z třetího trestného rohui v krátké sledu se již MINK VAN DER WEERDEN prosadil! Na jeho střelu tentokrát nestačil zareagovat ani výborný Parattu – 2:1.