Nový Zéland - Brazílie 9:0 (kon.) | Velká Británie - Austrálie 1:2 (kon.)
Nizozemsko - Indie 2:1 (kon.) | Irsko - Kanada 4:2 (kon.)
Argentina - Německo 4:4 (kon.) | Španělsko - Belgie 1:3 (kon.)

4:2

(1:0, 2:0, 0:1, 1:1)

Čtvrtek 11.08.2016, 16:00Olympijské hry - Pozemní hokej (muži) • Skupina B
Sledujte:

Máme za sebou dnešní utkání. To lépe zvládli Irové a zaslouženě vyhráli 4:2. Kanaďané dnes nehráli úplně špatně, útok jim však dělal hlavně v první polovině utkání velké problémy. To je dnes ode mne vše, přeji příjemný zbytek dne. (17:33:52)

58:30
    Vypadá to, že Irové dnešní zápas již vyhrají. Nyní jsou u míčku.

57:34
    Kanaďané jsou stále aktivní a snaží se skórovat.

56:03
    Irsko právě vstřelilo branku!
    Tak to je velmi důležitá branka pro Iry. Ti už vedou opět o dvě branky. Prosadil se MICHAEL DARLING – 4:2!

54:27
    Mark Pearson se pokoušel o srovnání stavu. Jeho střela byla ještě před brankou zablokována.

51:49
    Kanaďané dávají všechny síly do útoku a chtějí vyrovnat stav utkání. Irové jsou pasivní v druhé části utkání.

49:52
    Kanada právě vstřelila branku!
    Máme zde snížení na rozdíl jedné branky. Svou druhou dnešní branku dává SCOTT TUPPER – 3:2.

49:46
    Teď k tomu mají dobrou šanci. Kanaďané budou zahrávat trestný roh.

49:20
    Před námi je posledních zhruba deset minut. Podaří se Kanaďanům utkání trochu zdramatizovat?

47:35
    Matthew Sarmento vypálil na branku, trefil ovšem pouze bránícího hráče Irska.

45:56
    Kanaďané ucítili šanci a snaží se snížit stav utkání. Irové však brání svou branku a nedají Kanadě nic zadarmo.

Začíná čtvrtá čtvrtina.

Konec třetí čtvrtiny.

44:06
    Matthew Guest se snažil snížit stav utkání a vypálil na branku. David Harte však jeho střelu chytá.

43:07
    Hraje se ve středu hřiště.

41:26
    Oba reprezentační výběry posílají na hrací plochu nové síly. Do konce třetí čtvrtiny zbývá méně než čtyři minuty.