Košice – Martin 6:2 (kon.) | Mountfield HK – Olomouc 4:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Liberec 2:1 (po pr.)
Pardubice – Mannheim 1:6 (kon.) | Detva – Zvolen 6:2 (kon.) | Banská Bystrica – Trenčín 3:2 (2:0 po s.n.)
Slavia – Kladno 2:1 (0:2 po s.n.) | Chomutov – Plzeň 5:1 (kon.) | Motor ČB – David Servis 8:2 (kon.)
Tábor – Havlíčkův Brod 6:4 (kon.) | Znojmo – Zlín 2:0 (0:1 po s.n.) | Sokolov – Klášterec nO 5:6 (kon.)
Mor. Budějovice – Technika Brno 7:2 (kon.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 2:3 (kon.) | Pelhřimov – Jindř. Hradec 7:1 (kon.)
Kometa Brno – Chabarovsk 0:3 (kon.) | K. Vary – Litvínov 4:1 (kon.) | Benátky n/J – Most 5:2 (kon.)
Kadaň – Ústí n/L 1:6 (kon.) | Litoměřice – Anyang Halla 5:2 (kon.) | Servette Ženeva – Sparta 1:2 (0:1 po s.n.)
HC Kometa Brno
0:3 (0:2, 0:0, 0:1)
Amur Chabarovsk
Čtvrtek 11.08.2016, 18:00 • DRFG Arena, Brno • Přípravné zápasy

59:37
    Ještě šance pro Kometu vstřelit alespoň čestnou branku. Dvě minuty za hákování obdržel Vitalij Aťjušov.

54:39
    Domácí ještě mohou zdramatizovat utkání. Dvě minuty za hru vysokou holí obdržel Kristian Kuusela. Další přesilovka pro Kometu a šance.

35:31
    Jozef Kováčik poslal z obranného pásma kotouč na střídačku, za což obdržel dvouminutový trest.

31:23
    Přesilová hra pro Kometu. Dvě minuty za podražení obdržel Vladimir Pěrvušin.

26:09
    Domácí dokázali svého soupeře sevřít a nakonec si vykoledovali faul. Dvě minuty za krosček obdržel Vitalij Aťjušov.

22:07
    Hosté si na úvod druhé části zahrají svou druhou přesilovku. Dvě minuty za podražení obdržel Tomáš Malec.

11:37
    Modrobílí si zahrají druhou přesilovku. Dvě minuty za hrubost obdržel Maksin Kondraťjev.

09:07
    Šance pro Kometu vrátit se do zápasu. Kirill Maslov dostal dvě minuty za sekání a modrobílí budou mít první přesilovou hru.

03:05
    Hosté z Chabarovsku si zahrají první přesilovou hru zápasu. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Martin Dočekal.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 6. T.Zohorna (Kuusela, Byvalcev), 9. Ramstedt (T. Zohorna), 60. Ugarov (Taratuchin)

HC Kometa Brno: Vejmelka (Čiliak) – Štencel, Trška, Gulaši, Kováčik, Malec, Koch, Šnajnar, Vágner – Kvapil, H. Zohorna, Erat – Zaťovič, Hruška, Němec – Haščák, Čermák (C), Vincour – Dymáček, Dočekal, Vondráček – Dostálek.
    Amur Chabarovsk: Metsola (Pečurskij) – Maslov, Zub, Aťjušov (C), Kolář, Kondraťjev, Kosmačjov, Ljutov – Pěrvušin, Kamalov, Ramstedt, Litovčenko, Byvalcev, Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Kuusela, T. Zohorna, Li, Taratuchin, Ugarov, Železnov.

Rozhodčí: Jeřábek, Polák – Lainka, Otáhal