Linköping – HC Slovan 4:2 (kon.)
Linköpings HC
4:2 (2:0, 0:1, 2:1)
HC Slovan Bratislava
Čtvrtek 11.08.2016, 18:00 • Werk Arena, Třinec (kapacita: 5 200 diváků) • STEEL CUP

Z mé strany to je pro dnešek vše, u zítřejšího duelu mezi Oceláři Třinec a Slovanem Bratislava se s Vámi těším, na počtenou! (20:23:51)

Žiga Jeglič si najel z levé strany, z bezprostřední blízkosti ale přestřelil. V nájezdech tedy vítězí Linköping.

Na druhé straně s bekhendovým blafákem neuspěl Brok Little.

Václav Nedorost zkusil kličku do forhendu a následně chtěl zasunout kotouč mezi Johanssonovy betony, to se mu ale nepovedlo.

Na druhé straně nájezd jel Niklas Bergfors a střelou k levé tyči propálil Poggeho!

Jako první jel Tomáš Kubalík z týmu Slovanu Bratislava. Pohybem rameny se snažil rozhodit brankáře Johanssona, střelou mezi betony ale neuspěl.

Úvodní duel turnaje Steel Cup končí výhrou švédského celku, který se tak ujímá vedení v průběžné tabulce. Po zápase ještě uvidíme samostatné nájezdy po třech hráčích na obou stranách.

59:40
    Linköping mohl duel završit gólem do prázdné branky, Karlsson se Sylvegårdem ale úspěšní nebyli.

59:24
    Slovan se ještě pokusí o malý zázrak, Miloš Říhá hraje vabank. Brankáře Pogge je na střídačce.

59:24
    Johansson si připisuje další úspěšný zákrok, tentokráte zastavil dělovku Kundrátka.

59:06
    Cheechoo chtěl překvapit Johanssona střelou z ostrého úhlu, švédský gólman byl pozorný.

59:00
    Minutu před koncem se do střely dostal Taffe, jeho pokus však byl tečován do ochranné sítě.

58:45
    LHC drží kotouč na svých holích, Slovan se nemůže dostat k puku, a tím pádem ani k šancím.

58:10
    Necelé dvě minuty do konce, Linköping je kompletní. Hra se přesunula do pásma Slovanu, Pogge ale žádnou šanci řešit nemusel.

57:40
    Přesilovka Slovanu se chýlí ke svému konci a s ní také závěrečná třetina. Slovenskému celku se nedaří usadit v útočné třetině.

57:16
    Další skvělá práce brankáře Jakoba Johanssona! Švédský gólman dokázal zastavit jak střelu od modré čáry, tak následné dorážení Viedenského a Nedorosta!

56:38
    A Lvi málem i zahrozili, před najíždějícím Sylvegårdem na poslední chvíli uzmul puk Kundrátek.

56:19
    Slovanu se ale v přesilovce zatím nedaří, Linköping se třikrát osvobodil.

55:49
    To ale v následujících dvou minutách platit nebude. Na trestnou lavici totiž usedá Henrik Törnqvist, který se provinil hákováním. Slovan má šanci ke snížení manka.

55:35
    Linköping vyvezl kotouč do útočné třetiny a drží jej v bezpečné blízkosti od vlastní klece.

55:01
    Po Švarného střele na Johanssona zle dotírali Viedenský s Jegličem. Brankář švédského týmu dokázal odolat náporu slovensko-slovinské dvojice.

54:40
    Linköping ale bleskově vyvezl puk do neutrální zóny.

54:20
    Slovenský celek se nakonec prodral do blízkosti Johanssonovy branky a po střele Chipchury a Johanssonově zákroku tam také zůstane.

53:51
    V posledních minutách sledujeme spíše souboj o každý centimetr ledu, než pohledný kombinační hokej. Slovanu se stále nedaří prosadit do útočné třetiny.

53:09
    Bratislavští se podívali do útočného pásma, nepřesný Kundrátkův pas je ale opět vyhání do neutrální zóny.

52:30
    Slovanu se nedaří dostat do souvislejšího tlaku, Linköping si hlídá vlastní modrou čáru a nikam se nežene.

51:47
    Rozhodčí dlouho signalizovali ofsajd Slovanu, nakonec byli donuceni fouknout do píšťalky. Buly ve středním pásmu.

51:19
    Smoleňák vyhrál souboj o kotouč na útočné modré čáře, následně ale proti dvojici bránících hráčů daleko nedošel. K volnému kotouči se však dostal Taffe, který ale brankáře Johanssona nepřekvapil.

50:45
    A po zakázaném uvolnění se Bratislavští podívají před brankáře Johanssona.

50:20
    Linköping ještě pokračoval v klasické početní výhodě, další šanci si však vypracovat nedokázal. Slovan je kompletní.

49:52
    Linköping právě vstřelil branku!
    Z následné kombinace se však již Linköping raduje! EMIL KRISTENSEN pálil od modré z voleje, kotouč se odrazem od tyče dostal do sítě! Asistence: Ken André Olimb.

49:17
    Slovanu se povedlo trochu přibrzdit kombinaci Lvů a vyhnat je za Johanssonovu branku.

48:48
    Dnešní utkání sleduje 511 diváků.

48:48
    Kombinace Linköpingu postrádala rychlost, střela Roeho proto nemohla Poggeho překvapit.

48:18
    A Slovan jde do tří! Další nedovolený zákrok předvedl Radek Smoleňák, který tak soupeři daruje minutu a půl dlouhou přesilovku čtyř proti třem.

48:12
    Přesilovka ale záhy končí. V obranné třetině chyboval Ivan Švarný, který následně musel nedovoleně zastavit pronikajícího protihráče. Rozhodčí mu udělili dvě minuty za sekání.

47:51
    Slovan má další šanci na srovnání. Na trestnou lavici totiž usedá střelec prvního gólu zápasu Gustav Forsling.

47:00
    Slovan se dral do přečíslení dvou proti jednomu. Radek Smoleňák ale byl příliš netrpělivý na modré čáře a vystavil svého parťáka do ofsajdové pozice.

46:39
    Linköping převzal aktivitu na své hole, pokus Roeho po vyjetí od hrazení ale končí v Poggeho náruči.

45:45
    Slovan právě vstřelil branku!
    Hosté pokračovali v tlaku a dočkali se snížení! Žiga Jeglič získal za Johanssonovou brankou kotouč, posunul jej na volného MARKA VIEDENSKÉHO, který z první trefil horní roh branky! Asistence: Žiga Jeglič.

45:34
    Slovanisté se pokoušejí o rychlou odpověď, dělovka Plastina od modré ale letěla nad branku.

44:28
    Lvům stačilo třicet vteřin hry v početní výhodě na to, aby se opět dostali do dvoubrankového vedení! Střelu Gustava Forslinga od modré před brankářem šikovně tečoval ANDREW GORDON, Pogge byl zcela bez šance! Asistence: Gustav Forsling, Gareth Roe.

44:02
    Linköping je kompletní a začíná jeho zkrácená přesilovka. Ta bude trvat devadesát vteřin. Domácí celek ji však nezačal dobře, po chybné rozehrávce je pískán ofsajd.

43:29
    Přesilovka Slovanu je u konce. Žiga Jeglič hrál svou holí příliš vysoko, od sudích obdržel dvě minuty. Hrajeme ve čtyřech na obou stranách.

43:15
    Další střela na švédského brankáře, další úspěšný zákrok. Na Johanssonovi si tentokráte vylámal zuby Jeglič.

43:03
    Do dalšího zakončení se dral Smoleňák, z bezprostřední blízkosti ale neprocpal puk mezi Johanssonovými betony. Z dvojnásobné početní výhody ještě zbývá třicet vteřin.

42:31
    První střela a hned z toho mohlo být srovnání! Cheechoo měl před sebou zcela odkrytou klec, neskutečný zákrok vyrážečkou ale předvedl Jakob Johansson!

42:15
    Slovan je rozestaven v útočné třetině, na první střelu však stále čekáme...

41:55
    A přesilovka je dvojnásobná! Při útočném forčekingu si nedovoleně počínal Henrik Törnqvist. Slovan má k dispozici minutu a 40 vteřin přesilovky pěti proti třem!

41:35
    Slovanisté si svou aktivitou vybojovali početní výhodu. Brankář Jakob Johansson při snaze zachytit kotouč zasáhl do obličeje Jegliče, gólman švédského celku proto obdrží dvě minuty. Ty odpyká Niklas Persson.

40:57
    Slovan chce za každou cenu srovnat krok. V úvodní minutě závěrečné části měl dvě šance, Johansson si dokázal poradit s oběma pokusy slovenského celku.

40:01

Dvě třetiny souboje Linköpingu se Slovanem jsou za námi, WERK ARENA vidí atraktivní duel. Slovenskému celku se v prostřední třetině povedlo snížit rozdíl na pouhý jeden přesný zásah, poslední perioda tak zcela jistě nabídne zajímavou zápletku.

40:00

39:57
    V samotném závěru třetiny mohli domácí opět odskočit do dvoubrankového vedení! Před Poggem stál Brok Little zcela osamocen, po kličce na levou stranu ale nedokázal zasunout kotouč za záda brankáře Slovanu!

39:22
    Slovan se na chvíli dostal před Johanssona, ohrozit jej ale nedokázal.

38:02
    V posledních minutách druhé periody jsou aktivnější hráči Linköpingu, Pogge ale zatím nic vážného řešit nemusel, neboť všechny pokusy byly nepřesné.

37:04
    Po chybné rozehrávce LHC se do slibné šance tlačil Chipchura. Tomu ale scházela rychlost na to, aby nějak vážněji dokázal ohrozit Johanssona.

36:10
    Linköping se propracoval do útočné třetiny, od modré z první chtěl zahrozit Forsling. Jeho rána se ale otřela o boční stranu branky.

35:32
    Další ofsajd opět zastavuje hru, tentokráte byl odpískán hráčům Slovanu.

35:03
    Za obranu bratislavského Slovanu se tentokráte chtěl dostat Brok Little! Ten čekal na dlouhý pas z obranné třetiny, při přechodu do útočné třetiny si však nepohlídal modrou čáru a puk přebíral v ofsajdové pozici!

34:21
    Chvilkové nepozornosti v defenzivě Slovanu se snažil využít Jakob Lilja! Útočník švédského celku si nabruslil do těsné blízkosti Poggeho branky, střelou ze zápěstí ale trefil jen rameno bratislavského brankáře!

33:57
    Viedenský se dral do útočné třetiny, na modré čáře jej však zastavil čárový rozhodčí pro ofsajd.

33:46
    V následné akci z mezikruží pálil Ken Andre Olimb, jeho pokus byl tečován do ochranné sítě.

33:27
    Bratři Olimbové na chvíli zatopili bratislavské defenzívě, žádnou nebezpečnou šanci si ale nevypracovali.

32:55
    V kompletu již hraje také Linköping. Hned po návratu potrestaného Kristensena musel Pogge řešit akci Karlssona, brankář slovenského týmu ukryl puk v lapačce.

32:28
    Jeff Taffe se rozjel poměrně rychle, střelou švihem mířil do horního rohu Johanssonovy branky, útočník Slovanu ale přestřelil!

32:28
    Uvidíme trestné střílení! Cheechoo vyslal do sóla rozjetého Jeffa Taffeho, který byl nedovoleně zastaven při zakončení!

31:55
    Slovan je kompletní, začíná jeho minutová přesilovka.

31:23
    Smoleňák s Taffem vybojovali kotouč na vlastní modré čáře, první jmenovaný poté chtěl vyslat amerického forwarda do úniku. Taffe si ale nepohlídal postavení na modré čáře a je mu odpískán ofsajd.

30:55
    Marek Viedenský odvedl ve středním pásmu výbornou práci, když proti čtveřici protihráčů tak dlouho držel kotouč, až jej musel Emil Kristensen faulovat. Šedesát vteřin hry čtyř proti čtyřem.

30:20
    Slovanu se povedlo utlumit úvodní přesilovkový nápor Linköpingu a dvakrát v krátkém časovém sledu vyhodit kotouč za Johanssonovu klec.

29:55
    Vyloučení v týmu HC Slovan Bratislava (Nedorost – 2 min., nedovolené bránění).

29:20
    Trochu rozpačitější pasáž hry přerušil Gordon, který se u hrazení dostal k odraženému kotouči a okamžitě pálil. Svá mířidla si ale útočník LHC nedokázal seřídit a trefil jen oblouk Poggeho branky.

28:20
    Linköping je kompletní, i v následujících vteřinách se ale bude muset bránit. Hra se po icingu vrací k Johanssonovi.

28:10
    Nepřesnou rozehrávku Lušňáka mohl zužitkovat Fogström, jeho pokus ale byl tečován do ochranné sítě.

27:45
    Ta končí prudkou ránou z hole Žigy Jegliče, slovinský forward ale pouze orazítkoval břevno Johanssonovy branky!

27:38
    Teď už se hráči v modrých dresech usadili před Johanssonem a započali svou kombinaci.

27:03
    Slovanisté se zatím nemohou v klidu usadit v útočné třetině. Linköping dobře brání svou modrou čáru.

26:19
    Linköping mohl okamžitě odpovědět, gólman Pogge ale svůj tým podržel. Chvíli po šanci domácích se však Slovan dostává do další početní výhody, když sudí viděli faul Emila Sylvegårda. Dvě minuty, vražení na hrazení.

25:31
    A z protiakce se naopak raduje slovenský celek! Žiga Jeglič zavezl kotouč do útočné třetiny, tam jej namazal najetému VÁCLAVU NEDOROSTOVI, který tváří v tvář brankáři Johanssonovi zachoval klidnou hlavu a po kličce zasunul kotouč mezi brankářovy betony! Asistence: Žiga Jeglič.

24:59
    Lvi se propracovali do útočné třetiny, brankáře Slovanu ale ani jednou ze tří střel překonat nedokázali. Muška Linköpingu přesná nebyla.

24:25
    Ihned po buly se do kotouče na modré opřel Smoleňák, střela mu ale nesedla tak, jak by si sám český reprezentant představoval. Johansson nemusel zasahovat.

24:21
    Hra se přesune před Johanssona, další nepřesný pas Linköpingu tentokráte skončil v icingu.

24:10
    LHC se pokusilo o rychlý přechod střední třetiny, rychlý pas ale nebyl přesný a skončil na holích hráčů Slovanu.

23:23
    Linköpingu se poté povedlo dostat na kotouč a vybruslit s ním do útočné třetiny. Útočná akce švédského celku ale záhy končí, vhazovat se nicméně bude před Poggem po zakázaném uvolnění Slovanu.

22:40
    Slovenský celek převzal aktivitu a stále drží útočnou třetinu. S další střelou přispěchal Kubalík, ani jeho pokus ale nemířil do brankové výseče.

21:53
    Slovanisté opět rychle přesunuli hru a málem se jim povedlo skórovat. Nahození Švarného od modré tečoval Jeglič, kotouč těsně minul Johanssonovu klec.

21:20
    Jenže to samé předvedl také Linköping. Slovan se z tlaku vymaňuje jen za cenu icingu.

21:05
    Tam o něj domácí útočník přišel. Slovenskému celku se poté povedly rychle přesunout hru na druhou stranu.

20:52
    Nepřesnou rozehrávku Kundrátka zastavil Persson, jenže vlastní chybou se připravil o šanci se dostat do dobré pozice. Místo toho musel zajet pro kotouč do rohu kluziště.

20:12
    LHC je kompletní. Slovanu se v úvodu periody povedlo nastěhovat do útočné třetiny, Johansson ale zatím žádný pokus řešit nemusel.

20:01

Druhá třetina duelu mezi Linköpingem a bratislavským Slovanem začne za necelé tři minuty. Slovan bude mít v úvodu periody k dobru dvanáct vteřin výhody jednoho muže v poli.

Máme za sebou úvodní dvacetiminutovku prvního duelu turnaje Steel Cup, o dvě branky lepší jsou zatím hráči švédského celku Linköpings HC. Domácí byli aktivnějším týmem, jejich vedení je tedy zasloužené. Slovan se k velkým šancím dostal v závěru periody, Smoleňák s Taffem ale své pokusy neproměnili.

20:00

19:40
    Neskutečné, co teď hráči Slovanu neproměnili! Radek Smoleňák netrefil kotouč před prázdnou bránou, následná střela Jeffa Taffeho letěla nad branku!

19:01
    Slovan se nastěhoval do pásma LHC, na branku Johanssona mířily dva pokusy. Ani jeden ale nebyl přesný.

18:25
    Hned v úvodu oslabení si kotouč vzal Lilja. Forward Linköpingu se proháčkoval až do útočné třetiny, střelou ze zápěstí ale Poggeho nepřekonal.

18:12
    Ale hned vzápětí zase jde do čtyř. Nedovoleně si v souboji počínal Gustav Forsling.

17:56
    Linköping je kompletní.

17:27
    Krásná kombinace Kubalíka s Jegličem končí střelou Nedorosta, brankář Johansson zasahuje betonem.

16:40
    Teď už se Slovanisté dostali do útočné třetiny, střela Kundrátka od modré čáry ale přesná nebyla. LHC se poté osvobodilo.

16:00
    Slovanu se přesilovka zatím příliš nedaří, Linköping drží kotouč ve střední třetině.

15:39
    Svou první přesilovku si zahraje také Slovan. Na trestnou lavici putuje Mathis Olimb, který se provinil hákováním.

14:58
    Hra se přelévá z jedné strany na druhou, nikomu se však nedaří přechod střední třetiny.

14:20
    Nedorost od hrazení hledal najetého Kubalíka, ten ale zpracovával pas v těžké pozici a nakonec jej prohrál v souboji s bránícím hráčem.

13:47
    Jak Slovan, tak posléze Linköping se pokusili o překvapivou akci dlouhým pasem skrz střední třetinu. V obou případech ale kotouč nenašel svého adresáta.

12:58
    LHC jde do dvoubrankového vedení! Chvíli po konci oslabení Slovan přeci jen inkasuje, když si nepohlídal KENA ANDREHO OLIMBA, který identickým způsobem překonal brankáře Poggeho! Asistence: Niklas Persson.

12:00
    LHC v úvodu početní výhody dvakrát prověřilo brankáře Slovanu, ani jeden pokus ale přesný nebyl. Slovanu se poté povedlo dvakrát vyhodit.

10:24
    První přesilovka zápasu, na trestnou lavici usedá Jeff Taffe. Linköping si ji dokázal vybojovat pomocí své aktivity, kterou se prezentuje v posledních minutách střetnutí.

08:00
    Tomáš Kubalík nedokázal dotáhnout do zdárného konce přečíslení dvou proti jednomu, pas Jegliče totiž letěl příliš blízko brankáře Johanssona.

05:50
    Za obranu Slovanu se snažil dostat Persson, jenže při svém pokusu upadl na útočné modré čáře.

05:00
    Sledujeme pasáž hry, ve které se ani jednomu ze soupeřů nedaří přechod do útočné třetiny.

03:38
    LHC jde do vedení! Little zpoza brány našel nehlídaného Niklase Bergforse, který z první otevírá skóre duelu! Asistence: Brok Little.

01:23
    Další zákrok si na své konto připisuje Justin Pogge, tentokráte proti střele z hole Kristensena.

00:52
    Další švédskou střelu směrem na bratislavskou branku vyslal Bergfors. Kotouč však byl přizvednut jedním z bratislavských obránců do ochranné sítě, buly před brankou Slovanu.

00:31
    V úvodních vteřinách jsou aktivnější hráči LHC, Slovan dvakrát po sobě vyhodil na icing.

00:10
    Utkání začalo vyhraným vhazováním na straně Linköpingu. Švédský tým okamžitě přispěchal s první útočnou akcí, kterou střelou zápěstím zakončil Roe. Gólman Pogge kryje puk v lapačce.

00:01

Hráči jsou na ledě, před úvodním buly ještě na řadu přijdou státní hymny Švédska a Slovenska.

Rozbruslení před zahajovacím duelem turnaje Steel Cup 2016 máme za sebou. Švédský Linköpings, který je v zápise veden jako domácí tým, zvolil bílé dresy, Slovan Bratislava nastoupí v tmavě modrých dresech.

Linköpings HC: Johansson (Högberg) – Lundgren, Forsling, Karlsson, Hausson, Kristensen, Näkyvä, Larsson – Roe, Karlsson, Gordon, Törnqvist, Lilja, Sylvegård, Gallo, Persson, Fogström, K. A. Olimn, Little, M. Olimb, Bergfors. Trenér: Dan Tangnes.

HC Slovan Bratislava: Pogge (Brust) – Kundrátek, Starosta, Švarný, Plastino, Luža, Němeček, Bačík, Vopelka – Smoleňák, Taffe, Cheechoo – Kubalík, Jeglič, Nedorost – Lušňák, Chipchura, Viedenský – Petráš, Zigo, Šiška. Trenér: Miloš Říha..

Harmonogram turnaje Steel Cup 2016

Linköpings HC – HC Slovan Bratislava, čtvrtek 11.8. od 18.00 (Werk arena)

HC Oceláři Třinec – HC Slovan Bratislava, pátek 12.8. od 18.00 (Werk arena)

HC Vítkovice Steel – Linköpings HC, pátek 12.8. od 18.00 (Ostravar arena)

HC Oceláři Třinec – HC Vítkovice Steel, sobota 13.8. od 18.00 (Werk arena)

HC Oceláři Třinec – Linköpings HC, neděle 14.8. od 17.00 (Werk arena)

HC Vítkovice Steel – HC Slovan Bratislava, neděle 14.8. od 18.00 (Ostravar arena)

Slovenský účastník Kontinentální hokejové ligy letos nastoupí ke své páté sezóně v ruské soutěži. Ve čtyřech dosavadních sezónách se osminásobný slovenský mistr dvakrát podíval do play-off, pokaždé ale vypadl již v prvním kole souboje o Gagarinův pohár. Letos Slovanu vystavil stopku tým CSKA Moskva, který zvítězil ve čtyřech zápasech.

Předpokládaná soupiska Slovanu:

Barry Brust, Justin Pogge – Patrik Bačík, Tomáš Kundrátek, Patrik Luža, Andrej Meszároš, David Němeček, Nick Plastino, Mislav Rosandić, Tomáš Starosta, Ivan Švarný – Jonathan Cheechoo, Kyle Chipchura, Žiga Jeglič, Tomáš Kubalík, Patrik Lušňák, Václav Nedorost, Samuel Petráš, Juraj Šiška, Pavol Skalický, Radek Smoleňák, Jeff Taffe, Marek Viedenský, Lukáš Vopelka, Tomáš Zigo. Trenéři: Miloš Říha (hlavní), Roman Stantien, Rudolf Jendek (asistenti).

Klub sídlící v jižní části Švédska byl založen v roce 1976. Trvalo to ale dalších čtyřiadvacet let, než se Linköpingu povedlo v sezóně 1999/2000 vybojovat postup do nejvyšší švédské soutěže. K mistrovskému titulu bylo LHC blízko hned dvakrát, v sezónách 2006/07 a o rok později, pokaždé ale Linköping nedokázal porazit svého soka. Loňskou sezónu měl tým kouče Dana Tangnese dobře rozjetou, po základní části skončil na třetí příčce. V play-off ale daleko nedošel, hned v prvním kole Linköpingu vystavil stopku tým Vaxjö Lakers.

Předpokládaná soupiska Linköpingu:

Marcus Högberg, Jacob Johansson, Erik Källgren – Niclas Lundgren, Gustav Forsling, Anton Karlsson, Petter Hansson, Emil Kristensen, Gabriel Carlsson, Kristian Näkyvä, Eddie Larsson – Garrett Roe, Sebastian Karlsson, Andrew Gordon, Henrik Törnqvist, Jakob Lilja, Emil Sylvegård, Vilmos Gallo, Niklas Persson, Niklas Fogström, Ken André Olimb, Broc Little, Mathis Olimb, Niclas Bergfors. Trenéři: Dan Tangnes (hlavní), Tomas Montén, Klas Östman (asistenti).

Hezký čtvrteční podvečer z třinecké WERK ARENY! Oceláři v rámci přípravného období již potřetí hostí turnaj Steel Cup, který je naplánován na dny 11. – 14. srpna. V turnaji se kromě domácích Ocelářů Třinec představí také jejich krajský rival, Vítkovice Steel. Tuto tradiční dvojici, která zapíše již třetí start na turnaji, doplní slovenský účastník KHL Slovan Bratislava a švédský celek Linköpings HC. Právě souboj posledních dvou jmenovaných otevře celý turnaj.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Daniel Ježek

Branky a nahrávky: 4. Bergfors (Little), 13. Olimb K. A. (Persson), 45. Gordon (Forsling, Roe), 50. Kristensen (Olimb K. A.) – 26. Nedorost (Jeglič), 46. Viedenský (Jeglič)

Linköpings HC: Johansson (Högberg) – Lundgren, Forsling, Karlsson, Hausson, Kristensen, Näkyvä, Larsson – Roe, Karlsson (A), Gordon (A), Törnqvist, Lilja, Sylvegård, Gallo, Persson (C), Fogström, K. A. Olimn, Little, M. Olimb, Bergfors. Trenér: Dan Tangnes.
    HC Slovan Bratislava: Pogge (Brust) – Kundrátek, Starosta (A), Švarný (A), Plastino, Luža, Němeček, Bačík, Vopelka – Smoleňák (C), Taffe, Cheechoo – Kubalík, Jeglič, Nedorost – Lušňák, Chipchura, Viedenský – Petráš, Zigo, Šiška. Trenér: Miloš Říha.

Rozhodčí: Trombik, Mrvka – Tošenovjan, Gebauer