po s.n. (1:0)
HC Olomouc
3:2 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
Berani Zlín
Pátek 12.08.2016, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Přípravné zápasy staršího dorostu

52:23
    Marek Nesrsta si u pravého mantinelu pomohl nedovoleně a jednoho z domácích podrazil. Na dvě minuty tak musí na lavici hanby.

49:22
    Kohouti si tak zahrají další přesilovku. Jáchym Kočica (ZLN) si chvíli posedí na trestné lavici za držení protihráče.

39:29
    Prostřední část budou Hanáci dohrávat ve čtyřech. Na trestnou lavici míří za krosček Miroslav Skopal (OLO).

35:12
    Jan Janečko (OLO) byl rozhodčím odeslán do šaten. Olomoucký útočník je potrestán za nesportovní chování.

17:45
    První přesilovku si zahrají také Hanáci. Kryštof Knápek (ZLN) míří na dvě minuty na trestnou lavici.

12:30
    Ševci si zahrají další početní výhodu. Dvířka na trestnou se tentokrát otevřela pro Stanislava Harabiše (OLO), který si odsedí menší trest za podražení.

03:55
    První přesilovku utkání si zahrají hosté. Matouš Jurča (OLO) míří na trestnou lavici na dvě minuty za držení protihráče.

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 9. Skopal (Holiš), 38. Štefka (Spatharis, Kalač), rozh. náj. Pěcha – 34. Nesrsta (Marek), 58. Knápek (Světlík, Zmeškal)