Jihlava – Motor ČB 3:6 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 6:2 (kon.)
HC Olomouc
6:2 (1:1, 3:0, 2:1)
HC Kometa Brno
Pátek 12.08.2016, 14:37 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • Přípravné zápasy juniorů

53:49
    Na trestnou lavici ale o chvíli později míří i Rok Macuh (OLO), a to na dvě minuty za krosček.

53:36
    Podruhé v utkání míří na trestnou lavici Havlát (KOM), který se provinil podražením.

47:44
    Domácí si zahrají další přesilovku. Hroudný (KOM) je potrestán dvěma minutami za podražení.

37:14
    Další přesilovka pro Kohouty. Na trestnou lavici míří na dvě minuty Odvářka (KOM).

33:17
    Kohouti si zahrají přesilovku, dvouminutovým trestem je potrestán Furch (KOM).

Za bitku, která se strhla u střídaček nakonec míří do sprch Sedláček (KOM), který byl potrestán pěti minutami a trestem do konce utkání za hrubost a Dominik Cach (OLO). I olomoucký útočník dostal pětiminutový trest a trest do konce utkání, avšak za krosček.

27:52
    Před Huzlíkem se pak do sebe pustili právě Pavel Tomaník a Furch, oba jsou tak potrestáni dvěma minutami za hrubost.

19:32
    Olomouc jde do tří! Za nedovolené bránění je dvěma minutami potrestán Miroslav Kuba (OLO).

17:50
    Před olomouckou brankou se po útočné akci Komety strhla menší potyčka, a tak jsou na trestnou lavici odesláni Jan Klvaňa (OLO) a Havlát (KOM), oba za hrubost.

13:12
    Přesilovka pro Kometu! Za držení hole si dvě minuty odsedí Libor Janků (OLO).

00:37
    Velmi brzy je tu první trest. Za krosček si dvě minuty odsedí Čejka (KOM).

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 2. Hajšman, 26. Kuba, 27. Beier (Hajšman), 34. Macuh (Beutl, Spurný), 46. Tomaník (Šťastný), 60. Kuba (Marek, Tomaník) – 18. Kratochvíl, 46. Kratochvíl (Knapp)

HC Olomouc: Pospíšil (Sonnek) – Hudeček, Klvaňa, Jelínek, Škoda, Spurný, Beutl, Janků, Kolovratník – Šťastný, Marek (C), Tomaník – Kuba, Jeklič, Podlaha – Beier, Macuh, Hajšman – Cach, Řečinský, Husták.
    HC Kometa Brno: Huzlík (Pleticha) – Kabelka, Furch, Trnka, Odvářka, Sedláček, Žilinský – Horký, Mlynář, Kratochvíl (C) – Havlát, Hasoň, Čejka – Knapp, Jajcaj, Hroudný, Lonter.