Novokuzněck – Barys | 4:2 (kon.) | | | Novosibirsk – Jekatěrinburg | 3:5 (kon.) | | | Omsk – Chanty-Mansijsk | 1:0 (kon.) |
Čeljabinsk – Petrohrad | 2:1 (po pr.) | | | Ufa – Čerepovec | 3:2 (kon.) | | | Toljatti – Záhřeb | 2:3 (kon.) |
Kazaň – HC Slovan | 2:1 (kon.) | | | Soči – Riga | 3:1 (kon.) | | | Spartak Moskva – Jokerit | 1:2 (kon.) |
Znojmo – Mnichov | 3:4 (kon.) | | | Junosť Minsk – Växjö | 4:3 (po pr.) | | | Linz – Košice | 3:4 (kon.) |
Lugano – Tappara | 1:3 (kon.) | | | Luleå – SaiPa | 2:4 (kon.) |
SHK Hodonín – Skalica | 3:6 (kon.) | | | Mountfield HK – Kometa Brno | 3:1 (kon.) | | | Kladno – Slavia | 1:9 (kon.) |
Chomutov – Martigny-Verbier | 6:2 (kon.) | | | Most – Litoměřice | 2:4 (kon.) | | | Třebíč – Přerov | 2:1 (kon.) |
Litvínov – K. Vary | 2:3 (kon.) | | | Sokolov – Klatovy | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Havlíčkův Brod – Kolín | 6:1 (kon.) |
Žďár n/S – Mor. Budějovice | 8:4 (kon.) | | | Vrchlabí – Mountfield HK jun. | 3:4 (2:3 po s.n.) | | | Písek – Jindř. Hradec | 7:1 (kon.) |
Tábor – David Servis | 2:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Nový Jičín | 5:4 (kon.) | | | Poruba 2011 – Cracovia | 3:2 (kon.) |
Opava – Šumperk | 4:1 (kon.) | | | Děčín – Jablonec n/N | 4:3 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 3:5 (kon.) |
Benátky n/J – Kadaň | 4:3 (kon.) | | | Havířov – Prostějov | 0:0 (zruš.) | | | Frýdek-M. – Martin | 6:0 (kon.) |
Trenčín – Topoľčany | 6:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Motor ČB | 5:2 (kon.) |
Malmö Redhawks – Sparta | 0:1 (1:2 po s.n.) |
Mladá Boleslav – Kometa Brno | 6:4 (kon.) |
Mountfield HK – Lillehammer IK | 4:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Ústí n/L | 2:1 (kon.) |
Ústí n/L – PZ Kladno | 5:2 (kon.) |
po prodl.
Traktor Čeljabinsk
2:1
(1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
SKA Petrohrad
Lukáš Podleśny
Branky a nahrávky:
7. Szczechura (Kručinin), 63. Kolcov (Petrov, Černikov) – 32. Dadonov (Šipačjov, Gusev)
Rozhodčí: Ravodin, Fraňo – Metalnikov, Sirotkin
Diváci: 7 500
Neproměněná penalta:
Traktor Čeljabinsk:
Děmčenko (Francouz) – Bělov, Borodkin, Kolcov, Žuldikov, Šinin, Klimontov, Petrov – Kručinin, Szczechura, Jakuceňa – Šarov, Pestunov, Mirnov – Birner, Peňkovskij, Řepík – Šolochov, Černikov, Petrov – Zinovjev.
Trenér: Anvar Gatijatulin
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – Zubarev, Vojnov, Čudinov, Chafizullin, Bělov, Jakovlev – Kovalčuk, Dacjuk, Plotnikov – Gusev, Dadonov, Šipačjov – Chochlačjov, Moses, Prochorkin – Ketov, Koskiranta, Tichonov – Děrgačjov.
Trenér: Oleg Znarok
Náhradníci:
Trenér:
Trenér: Anvar Gatijatulin
Náhradníci:
Trenér:
SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – Zubarev, Vojnov, Čudinov, Chafizullin, Bělov, Jakovlev – Kovalčuk, Dacjuk, Plotnikov – Gusev, Dadonov, Šipačjov – Chochlačjov, Moses, Prochorkin – Ketov, Koskiranta, Tichonov – Děrgačjov.
Trenér: Oleg Znarok
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ravodin, Fraňo – Metalnikov, Sirotkin
Diváci: 7 500
Nyní už se po vhazování hosté zmocnili kotouče a okamžitě to vyústilo ve vyrovnání! Krásná kombinace Guseva se Šipačjovem už mohla být zakončena, ale nakonec ještě došlo k přihrávce na zcela volného JEVGENIJE DADONOVA, jenž v pohodě zakončil do odkryté brány! Asistence: Vadim Šipačjov, Nikita Gusev