Tým Evropy – USA | 3:0 (kon.) |
Jihlava – Kladno | 1:3 (kon.) | | | Kadaň – Motor ČB | 1:2 (kon.) | | | Frýdek-M. – Prostějov | 4:3 (po pr.) |
Ústí n/L – Přerov | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Slavia – Litoměřice | 4:1 (kon.) | | | Třebíč – Havířov | 1:2 (kon.) |
Most – Benátky n/J | 2:1 (kon.) |
Čeljabinsk – Ufa | 4:2 (kon.) | | | Jokerit – Omsk | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Riga – Novosibirsk | 3:4 (kon.) |
Minsk – Novokuzněck | 4:2 (kon.) | | | Viťaz – Soči | 4:3 (kon.) | | | Spartak Moskva – Dynamo Moskva | 2:3 (0:1 po s.n.) |
HC Slovan – Záhřeb | 3:2 (3:2 po s.n.) |
Opava – Poruba 2011 | 1:7 (kon.) | | | Kopřivnice – SHK Hodonín | 3:5 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Technika Brno | 5:0 (kon.) |
Klášterec nO – Trutnov | 2:3 (po pr.) | | | Písek – Žďár n/S | 8:3 (kon.) | | | Bílina – Řisuty | 4:6 (kon.) |
Sokolov – Jablonec n/N | 6:7 (0:1 po s.n.) | | | David Servis – Mor. Budějovice | 2:5 (kon.) | | | Pelhřimov – Nymburk | 5:7 (kon.) |
Jindř. Hradec – Havlíčkův Brod | 0:5 (kont.) | | | Děčín – Kobra | 1:4 (kon.) | | | Vrchlabí – Klatovy | 5:2 (kon.) |
Česko – Německo | 4:3 (kon.) |
Německo – Česko | 1:5 (kon.) |
Č. Budějovice – Liberec | 2:3 (kon.) | | | Jihlava – Olomouc | 4:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 1:3 (kon.) |
HC Plzeň – Chomutov | 6:4 (kon.) | | | Slavia – Kladno | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 4:6 (kon.) |
Vítkovice – Kometa Brno | 4:2 (kon.) | | | Pardubice – Sparta | 2:4 (kon.) | | | K. Vary – HC Litvínov | 1:3 (kon.) |
Slavia – HC Plzeň | 1:5 (kon.) | | | Liberec – Č. Budějovice | 4:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 5:4 (2:1 po s.n.) |
Zlín – Olomouc | 3:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Vítkovice | 5:2 (kon.) | | | Sparta – HC Litvínov | 5:2 (kon.) |
Chomutov – K. Vary | 4:3 (po pr.) | | | Havířov – Vsetín | 3:2 (po pr.) | | | Písek – Kolín | 3:4 (kon.) |
Třinec – Jihlava | 5:0 (kon.) | | | Mountfield HK – Havlíčkův Brod | 5:2 (kon.) | | | Letňany – Kladno | 3:4 (po pr.) |
Přerov – Třinec | 4:5 (kon.) | | | Olomouc – HK MD Šumperk | 4:2 (kon.) | | | Poruba – Vítkovice | 0:9 (kon.) |
Mar.Lázně – Trstěnice | 16:3 (kon.) | | | Černošice – Králův Dvůr | 5:4 (kon.) | | | Cheb – Čerti Ostrov | 28:4 (kon.) |
Roudnice – Žižkov Praha | 6:3 (kon.) | | | Příbram – Mladá Boleslav B | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Lev Benešov – V.Popovice | 6:2 (kon.) |
Uničov – Uh. Hradiště | 6:3 (pře.) | | | Rosice – VHK ROBE Vsetín B | 4:2 (kon.) | | | Kroměříž – Velká Bíteš | 6:4 (kon.) |
Mělník – Rakovník | 6:2 (kon.) | | | Vlašim – Žabonosy | 5:4 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Boskovice | 4:3 (kon.) |
Jesenice – Slaný | 2:3 (kon.) | | | Hvězda Praha – Olympik | 15:5 (kon.) |
konec
HC Slavia Praha
4:1
(2:0, 1:1, 1:0)
HC Stadion Litoměřice
56:40
|
Ondřej Smetana (LTM) nedovoleně zastavil Šafránka, za což musí na trestnou lavici.
|
|
47:39
|
David Šafránek (SLA) dostává dvouminutový trest za nedovolené bránění.
|
|
37:57
|
Jakub Šulc (LTM) přidržel hůl Kernovi, který by jinak byl sám před Rybárem, a tak mají sešívaní další přesilovku.
|
|
35:20
|
Po souboji před brankou Litoměřic míří na trestnou lavici Michal Bača (LTM) na dvě plus dvě minuty za hrubost a krosček a Michal Dragoun (SLA) za hrubost. Sešívaní tak budou hrát přesilovku.
|
|
30:13
|
Jan Kern (SLA) je potrestán za nedovolené bránění.
|
|
24:52
|
Po souboji u mantinelu posílá rozhodčí na trestnou lavici Matúše Paločka (LTM) za držení a Zdeňka Kubicu (SLA) za nafilmovaný pád.
|
|
22:51
|
Martin Bača (LTM) je vyloučen na dvě minuty za hákování.
|
|
00:58
|
Počet hráčů na ledě se srovná, vyloučen je Aleš Pavlas (LIT) za držení.
|
|
00:09
|
Po devíti vteřinách musí na trestnou lavici Roman Chlouba (SLA) za hákování.
|
Branky a nahrávky:
12. Šafránek (Jiránek), 17. Šafránek (Markovič, Dušek), 24. Dragoun (Knot, Štebih), 60. Dragoun – 31. Smetana (Jaroslav Kalla)
Rozhodčí: Dědek – Klouček, Lukš
Diváci: 955
Neproměněná penalta:
HC Slavia Praha:
Frodl (Hylák) – M. Drtina, Pohl, Štebih, Knot, Hraško, A. Růžička, Valík – Chlouba, Tuominen, Dušek – Dragoun, Šafránek, Jiránek – M. Kadlec, Kubica, Rys – Kern, Markovič.
Náhradníci:
Trenér:
HC Stadion Litoměřice: Rybár (Šindelář) – Smetana, Pavlas, Jebavý, Šulc, Bača, Frühauf, Málek – O. Procházka, Nedvídek, Valášek – Jaroslav Kalla, J. Veselý, Paločko – Kopta, Pilař, P. Beránek – Racek, Hanták, Miškář.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Stadion Litoměřice: Rybár (Šindelář) – Smetana, Pavlas, Jebavý, Šulc, Bača, Frühauf, Málek – O. Procházka, Nedvídek, Valášek – Jaroslav Kalla, J. Veselý, Paločko – Kopta, Pilař, P. Beránek – Racek, Hanták, Miškář.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Dědek – Klouček, Lukš
Diváci: 955
David Mencl
@davidmencl