Vladivostok – Toljatti 5:2 (kon.) | Chabarovsk – Nižněkamsk 4:1 (kon.) | Kunlun – Kazaň 2:3 (kon.)
Ufa – HC Slovan 6:3 (kon.) | Dynamo Moskva – N.Novgorod 0:1 (kon.)
Red Star Kunlun
2:3 (1:2, 1:0, 0:1)
Ak Bars Kazaň
Čtvrtek 22.09.2016, 13:30 • LeSports Center (Beijing) [Kapacita: 14 000] • KHL

47:38
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Fjodor Malychin.

39:23
    Oba týmy budou hrát ve čtyřech. Dvě minuty za podražení odsedí Miika Lahti.

38:05
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za krosček odsedí Alexander Svitov.

34:15
    Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění odsedí Max Wärn.

31:17
    Domácí budou hrát ve třech. Dvě minuty za zdržování hry odsedí Anssi Salmela.

29:58
    Hosté si zahrají další přesilovku. Dvě minuty za zdržování hry odsedí Tobias Viklund.

27:43
    Bude se opět vylučovat. Dvě + deset minut odsedí za vražení na hrazení a nesportovní chování Tuukka Mäntylä.

25:48
    Bude se vylučovat na obou stranách. Dvě minuty za držení protihráče odsedí Anton Glinkin a za domácí odsedí dvě minuty za nafilmovaný pád Max Wärn.

25:00
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení vyfasoval Oleg Jašin.

22:39
    Domácí budou hrát ve čtyřech. Dvě minuty za hákování odsedí Miika Lahti.

21:39
    Hosté budou hrát ve třech. Dvě minuty za zdržování hry odsedí Stepan Zacharčuk.

21:26
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění odsedí Justin Azevedo.

16:49
    Domácí si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování odsedí Anton Glinkin.

13:43
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za hákování vyfasoval Igor Veličkin.

06:30
    Hosté si zahrají přesilovku. Dvě minuty za podražení odsedí Miika Lahti.

03:41
    Domácí si zahrají první přesilovku v dnešním utkání. Dvě minuty za hákování odsedí Justin Azevedo.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 6. Marcinko (Viklund), 24. Salmela (Viklund) – 7. Sekáč (Tokranov), 8. Malychin (Varnakov), 51. Čibisov (Tkačjov, Lukojanov)

Red Star Kunlun: An. Makarov (Karhunen) – Salmela, Jalasvaara (C), Viklund, Pereťagin, Mäntylä, Bellemore, Mikulovič, Jüe – Wärn, Rau, Lahti – Fleury, Marcinko, Jašin – Ponikarovskij, Pereskokov, Collins – Veličkin, T. Sia, Jing.
    Ak Bars Kazaň: S. Galimov (Garipov) – Ohtamaa, Čerepanov, Tokranov, Abrosimov, D. Musin, S. Zacharčuk, Sidorov – Čibisov, Tkačjov, Lukojanov – Glinkin, An. Popov, Žukov – Azevedo, Svitov (C), Sekáč – Golubev, Varnakov, Malychin – M. Lazarev.

Rozhodčí: Sergejev, Cyplakov – Šalagin, Šišlo