Magnitogorsk – Záhřeb 6:1 (kon.) | Jokerit – CSKA Moskva 3:2 (1:0 po s.n.) | Petrohrad – Chanty-Mansijsk 9:4 (kon.)
Viťaz – Novosibirsk 3:2 (po pr.) | Soči – Jaroslavl 2:3 (kon.)
Metallurg Magnitogorsk
6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
Medveščak Záhřeb
Pátek 23.09.2016, 16:05 • Arena Metallurg • KHL

58:59
    Arťom Železkov (MET) vyfasoval dvě minuty za podražení, i hosté si tak v závěru třetí třetiny vyzkouší hru v početní převaze.

57:52
    Nathan Perkovich (ZAG) si půjde odpočinout za katr na dvě minuty za sekání na Sjomina, domácí si tak v samotném závěru zahrají další přesilovou hru.

47:57
    Pouhých pár okamžiků poté, co se vrátil na led Gilbert Brulé se bude znovu vylučovat. Dvě minuty za vysokou hůl vyfasoval Alexandr Sjomin (MET).

45:40
    S tresty se najednou roztrhl pytel, tentokrát byl za nedovolené bránění potrestán Gilbert Brulé (ZAG).

45:08
    Poměr sil na ledě se vyrovná, Tomáš Mertl (ZAG) si totiž v souboji s Těreščenkem pomohl vysokou holí.

44:25
    Alexej Bereglazov (MET) půjde pykat na dvě minuty za hákování Genowaye.

37:39
    S ikonickou osmašedesátkou hrající Jaroslav Kosov to schytal od Arkalova (ZAG) vysokou holí, útočník Medveščaku za svůj zákrok vyfasoval dvouminutový trest.

31:40
    Sergej Mozjakin (MET) si v souboji v rohu kluziště pomohl vysokou holí, hosté si tak zahrají další přesilovou hru.

22:59
    Arťom Železkov (MET) vyfasoval dvě plus dvě minuty za vysokou hůl, hokejisté chorvatského celku tak budou mít ideální příležitost k vyrovnání!

20:35
    Thomas Larkin (ZAG) to po přerušení hry přehnal s agresivitou ve strkanici před Hovinenem a italský reprezentant půjde pykat na dvě minuty za hrubost.

11:47
    Dmitrij Kazionov (MET) se v rohu kluziště naprosto zbytečně ohnal po Bolducovi, za což byl potrestán trestem na pět minut plus do konce zápasu za sekání! Menší trest odpyká Arťom Železkov.

07:04
    Magnitogorští si zahrají přesilovku, Shaone Morrisonn (ZAG) vyfasoval dvouminutový trest za hákování.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 1. Wolski (Jan Kovář), 22. Jan Kovář (Mozjakin, Lee), 30. Bereglazov (Kaletnik, De. Kazionov), 32. De. Kazionov, 39. Filippi (A. Sjomin, Osala), 59. S. Těreščenko (Železkov, Timkin) – 10. McMillan

Metallurg Magnitogorsk: Samsonov (Košečkin) – Antipin, J. Birjukov, Lee, Bereglazov, S. Těreščenko, Chabarov, Dronov – Wolski, Jan Kovář, Mozjakin – Zaripov, Dm. Kazionov, De. Kazionov – A. Sjomin, Filippi, Osala – Kaletnik, Železkov, Timkin – Kosov.
    Medveščak Záhřeb: Hovinen (Taylor) – Morrisonn, Parlett, Bezina, T. Larkin, Katic, J. Krejčík – Co. Genoway, Mertl, McMillan – Butler, Brulé, Paré – Bolduc, A. Giroux, Perkovich – Glumac, Smejkal, Arkalov.

Rozhodčí: Baluška (SVK), Komarov – Golovljov, Šeljanin (všichni RUS)