Ústí n/L – Pardubice 0:4 (kon.) | Kovo Praha – Rakovník 3:1 (kon.) | Hr. Králové – Letohrad 4:1 (kon.)
HBC Hradec Králové 1988
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
SK Hokejbal Letohrad
Neděle 25.09.2016, 11:00CROSSDOCK Extraliga • 5. kolo

38:50
    Navíc to bude znamenat dvojnásobnou přesilovou hru, Hrubý totiž dostal pět minut plus osobní trest do konce zápasu.

37:31
    Škoda dostává dvě minuty za držení, podaří se hostům snížit a zdramatizovat zápas?

30:56
    Hora fauloval loktem a na začátku třetí periody je tu tak přesilová hra pro Letohrad.

28:04
    Přesilová hra pro domácí, Ondřej Lux dostává dvě minuty za podražení.

22:34
    Domácí Tesař dostává dvě minuty za vysokou hůl a je to první přesilová hra také pro hosty.

15:27
    Hostující Košťál dostává dvě minuty za podražení a je to první přesilová hra v zápase, kterou si zahraje Hradec.

Ondřej Novotný

Branky a nahrávky: 1. Novák (Jiřík), 21. Rail (Fišer, Tesař), 34. Bacovský (Hora, Jiřík), 45. Bacovský (Mitra, Novák) – 10. Běloušek (Věchet, Josef Hejtmánek)

HBC Hradec Králové 1988: Biegl – Sádovský, Hrubý, Jiřík, Soukup, Škoda, Hora – Šimek, Svoboda, Mitra, Rail, Fišer, Krejčík, Bacovský (C), Tesař, P Novák.
    SK Hokejbal Letohrad: Šupík (M. Novák) – Bóhm, Hejtmánek, Teplý, Adamec, Vychytil, Věchet, Cvejn, Halbrštát (C), Lajčiak, Košťál, Švec, J. Lux, Derka, Běloušek, Protzner, O. Lux, Bogdaný.