Slovan Bratislava – Svätý Jur 1:5 (kon.) | Trnava B – Nitra 1:0 (kon.) | Haniska – Lok. Košice 2:3 (kon.)
Nové Mesto n/V – Žilina 0:0 (kon.)
FK Haniska
2:3 (1:2)
FC Lokomotíva Košice
sk Neděle 02.10.2016, 15:00 • Štadión FK Haniska • MONACObet liga

My Vám ďakujeme za pozornosť a prajeme ešte príjemný zvyšok nedele. (17:30:18)

Máme za sebou zápas deviateho kola skupiny Východ medzi Haniskou a Lokomotívou Košice, v ktorom sme videli až 5 gólov! Na zápas si našlo cestu celkovo 475 divákov, čo je celkom slušný počet ľudí. Skóre otvorili domáci, ktorí v 16. minúte zápasu evidentne súpera zaskočili, postaral sa o to Lukáč. Lokomotíva ale nezaháľala a duel otočila ešte v prvej časti. Zásluhou dvoch gólov Gálla viedli hostia na konci polčasu 2:1. Tretí gól pridal Chmelo v 58. minúte a zdalo sa, že o všetkom je rozhodnuté. Domáci sa ale nevzdali a v 89. minúte vykresali iskričku nádeje vďaka gólu Silvu Santosa. Vo zvyšných sekundách už Haniska tretí gól vstreliť nedokázala a po 90 minútach bojovného výkonu odchádza bodovo naprázdno. Lokomotíva Košice si pripisuje dôležité tri body a ostáva v hre o čelo tabuľky.

Držení míče: 35 % : 65 %.
    Střely na branku: 2:6. Střely mimo: 7:11.

90+2

90+2
    Haniska teraz zbytočne faulovala, ubiehajú posledné sekundy zápasu.

90+1
    Nadstavuje sa jedna minúta.

90
    Rozhodca prerušuje hru po faule hostí vo vápne súpera.

89
    Haniska dala gól!

Haniska strieľa gól v 89. minúte, Lokomotíva teraz zaspala a ešte stále môže stratiť body! ROMULO SILVA SANTOS teraz zabojoval ako lev, dáva druhý gól domáceho celku v zápase a zo zdanlivo jasného konca duelu sa stáva dráma!

88
    Košice teraz zaútočili po pravom krídle, v útočnej fáze sa ale dopustili faulu a píska sa proti nim.

86
    Žltú kartu dostáva Harvila (FC Lokomotíva Košice).

86
    Hostia sa po zbytočnom útočnom faule domácich dostávajú k lopte.

84
    Košičania vhadzovali viackrát po sebe a loptu držia s prehľadom v strede ihriska.

83
    Haniska teraz predviedla útok po ľavom krídle, hostia dobre zapracovali a založili rýchly brejk.

82
    Haniska sa ešte v rovnakej minúte ocitla v ofsajde, hostia nemajú problém vykryť šance domácich.

82
    Po rohovom kope prišla strela mimo bránu, odkopávať bude brankár Suchý.

81
    Domáci si ale dlho nevydýchli, pretože hostia budú zahrávať rohový kop.

80
    Útočník Lokomotívy sa navyše dopustil faulu, Haniska si môže vydýchnuť.

79
    Košice viedli útok po ľavom krídle, pravý obranca domáceho mužstva však dobre zasiahol a loptu pre svoj tím vybojoval.

78
    Haniske sa čas kráti, do konca nám už veľa neostáva.

77
    V zápase sa pokračuje, loptu majú domáci.

76
    Sledovali sme viacero súbojov, v ktorých došlo k zraneniu jedného z hráčov.

75
    Strata lopty v strede ihriska v podaní domácich, Košice sa už zbytočne dopredu nehrnú.

74
    Košice opäť útočia, Haniska má problémy sa udržať pri lopte.

73
    Štatistiky na konci 72. minúty:

Držanie lopty – 36% : 64%
    Strely na bránu – 1:5.
    Strely mimo bránu – 6:10.

73
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Chmelo, prichádza Jass.

72
    Strelecky sa ukázali aj Košice, pre nich to bol už jubilejný 10. pokus, ktorý brankára Suchého neohrozil.

71
    Už šiesta strela mimo bránu v podaní domácich.

70
    FK opäť útočí, dočkajú sa domáci fanúšikovia gólu?

69
    Hostia zápas kontrolujú, Lokomotíva si ide po ďalšie tri body do tabuľky.

68
    Strela mimo brány v podaní domácich.

67
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Majoroš, prichádza Ondira.

66
    Ofsajd hráča Hanisky, domáci musia čoraz viac otvárať zadné vrátka, ak chcú pomýšľať aspoň na bod.

65
    Žltú kartu dostáva Šuľák (FC Lokomotíva Košice).

64
    Haniska sa v útoku previnila faulom.

63
    Lokomotíva sa po rýchlom útoku dostala až do vápna hostí, nasleduje iba odkop od brány Suchého.

63
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Hloušek, prichádza Jano.

62
    Útok Hanisky Košice pohotovo odvrátili na roh.

61
    Košice teraz faulovali a domáci budú zahrávať priamy kop z hranice šestnástky!

59
    Žltú kartu dostáva Majoroš (FK Haniska).

58
    Lokomotíva Košice dala gól!

Košičania sa presadili už tretíkrát v zápase! Šnúrou troch gólov zápas ovládajú a vedú už 3:1! Gól vstrelil RASTISLAV CHMELO, ktorý dodal ešte väčšiu istotu favoritovi z Košíc.

57
    Haniska center odvrátila, ale hostia majú loptu pod kontrolou.

56
    Aj domáca obrana sa dopustila faulu a budeme svedkami nebezpečného centru do vápna.

55
    Faul Košíc, domáci zahrávajú voľný kop.

54
    V ofsajde sa teraz ocitla Haniska.

53
    Štvrtá strela na bránu Suchého, ten teraz svoj tím podržal.

52
    Po čase sa k slovu dostali aj hostia, tí sa teraz usadili na polovici hostí.

50
    Domáci opäť zaútočili, obrana Lokomotívy však problémy nemala.

49
    Haniska zaútočila po ľavom krídle, ich snaha však bola zbytočná, hostia sú v obrane pozorní.

48
    Hostia vhadzujú na útočnej polovici.

47
    Futbalisti Lokomotívy odzbrojili čistým zákrokom útočníkov hostí a môžu založiť postupný útok.

46
    Striedanie v tíme FK Haniska: z ihriska odchádza Cuprišin, prichádza Stankovič.

46
    Striedanie v tíme FC Lokomotíva Košice: z ihriska odchádza Pavúk, prichádza Šuľák.

46
    Začal sa druhý polčas.

Štatistiky po prvom polčase:

Držanie lopty – 30% : 70%
    Strely na bránu – 1:3.
    Strely mimo bránu – 3:9.

Úvodnú časť tohto zápasu máme za sebou. Haniska sa ujala vedenia v 16. minúte, čím prekvapila svojho súpera, ktorý sa z tohto šoku chvíľu spamätával. Lokomotíva však dokázala nepriaznivé skóre zvrátiť a dvomi gólmi zápas otočila. Po prvom polčase tak hostia vedú zaslúžene 2:1.

45+1
    Prvý polčas sa skončil.

45
    Hostia akoby chceli svoj náskok ešte navýšiť, toto bola už deviata strela mimo brány, vzápätí svoju tretiu strelu mimo brány pridali aj domáci.

44
    Štandardka sa skončila streleckým pokusom mimo brány.

43
    Košice vhadzujú a po dobrej kombinácii si vypracovali nebezpečný voľný kop z dobrej vzdialenosti!

42
    Boli sme svedkami faulu aj na opačnej strane, rozohrávajú hostia.

41
    Nebezpečný útok hráčov Lokomotívy končí útočným faulom.

39
    Po centrovanej lopte sa jeden z hráčov hostí ocitol v ofsajde.

38
    Žltú kartu dostáva Cuprišin (FK Haniska).

38
    Haniska sa snažila kontrovať, nápor domácich Košice ustáli a vyrážajú do protiútoku.

37

Košičania skórovali druhýkrát a skóre zápasu otáčajú. Po dobrej aktivite a vysokom napádaní sa hostia ujímajú vedenia. BORIS GÁLL svojím druhým gólom v zápase mení priebeh duelu, Lokomotíva vyhráva 2:1!

36
    Košičania faulovali a domáci môžu zahrať voľný kop.

35
    Haniska zahrávala rohový kop, avšak ten bol nevýrazný, hostia vyrazili do protiútoku, píska sa však ďalší ofsajd...

34
    Ofsajdová pasca domáceho mužstva funguje, píska sa postavenie mimo hry.

33
    Lokomotíva túto situáciu dokázala premeniť iba na strelu mimo brány.

32
    Situácia sa opakuje, tentokrát majú Košičania ešte lepšiu pozíciu na skórovanie.

31
    Haniska sa dopustila faulu, hostia môžu ohroziť brankára Suchého.

30
    Hostia sa snažia niečo vymyslieť, domáci ich ale do šestnástky nevpustia.

29
    Nádejná akcia sa končí ofsajdovým postavením jedného z hráčov Košíc.

28
    Ďalší roh pre Košice.

27
    Faulom sa previnili domáci, Lokomotíva teraz svojho súpera zatlačila.

26
    Po jednom zo súbojov ostal na trávniku ležať hráč, v zápase sa ale okamžite pokračuje.

25
    Haniska vhadzuje, obranné rady pred chvíľou nezafungovali ideálne a FK stratilo svoj jednogólový náskok.

24
    Nebezpečný útok po pravom krídle predviedli domáci hráči, akcia sa končí strelou mimo brány!

23

Haniska sa dobre bránila iba do 23. minúty! BORIS GÁLL prelomil hradbu domácich, Lokomotíva skóre vyrovnala a začíname odznova.

22
    Akcia Košíc nedopadla podľa predstáv trénera hostí, Haniska sa dobre bráni.

21
    Hostia teraz držia loptu a snažia sa založiť postupný útok.

20
    Lokomotíva chce čo najskôr vyrovnať, zahrávala ďalší roh, útočná akcia bola zakončená faulom hostí v šestnástke.

18
    Tak prvá strela Košíc aj do priestoru brány, Suchý už musel zasahovať.

17
    Je až neuveriteľné, ako efektívni sú domáci hráči. Hostia vystrelili už piatykrát v zápase mimo bránu.

16

Haniska zaútočila po ľavom krídle, loptu preniesla do šestnástky a strieľa prvý gól zápasu! DOMINIK LUKÁČ posiela Hanisku do vedenia 1:0!

15
    Faul Košíc na obrannej polovici, nasleduje voľný kop domácich.

14
    Košice s ďalším rohom a následným útočným faulom.

13
    Nakoniec je z toho roh pre Lokomotívu a okamžitý strelecký pokus, ktorý je ale opäť nepresný.

12
    Tretia strela mimo brány, hostia zvyšujú aktivitu.

11
    Faul Košíc v strede ihriska, Haniska má možnosť niečo vymyslieť.

10
    Akcia Lokomotívy končí iba odkopom od brány domáceho mužstva.

9
    Hostia sa chcú ujať vedenia, snahu o gól im prekazil jeden z postranných rozhodcov, píska sa ofsajd.

8
    Lokomotíva pridáva druhú strelu mimo bránu, brankár Suchý bude odkopávať.

7
    Rýchly útok domácich zastavili hostia pred pokutovým územím.

6
    Lokomotíva útočí, obrana Hanisky dobre zapracovala a útok hostí zbrzdila. Hostia vhadzujú.

5
    Rohový kop brankára Suchého neohrozil, pri lopte ostávajú hráči Košíc.

4
    Haniska stratila loptu na útočnej polovici, Košice vyrazili do brejku a vybojovali si rohový kop.

3
    Lokomotíva odpovedala rovnakou mincou, ani pokus hostí sa nezmestil do priestoru troch žrdí.

2
    Už v úvode zápasu sme mohli vidieť prvý strelecký pokus. Domáci však brankára Brédu neohrozili a bude sa tak iba odkopávať od brány hostí.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

FK Haniska: Suchý – Laczko, Klimek, Majoroš, Hrubovčák, Beck (C), Cuprišin, Silva Santos, Molnár, Lukáč, Fejerčák
    Náhradníci: Sonoga, Ondira, M. Horváth, Stankovič

FC Lokomotíva Košice: Bréda – Cmarko, L. Horváth, Cicman, Pavúk, Harvila, Hloušek (C), Karaš, Slinčák, Chmelo, Gáll
    Náhradníci: Kamenec, Jano, Dický, Jass, Šuľák, Fabini

Rozhodca: Michal Čiernik – Roman Poracký, Peter Ličko.

FK Haniska

Haniska je na priebežnej deviatej priečke, iba o bod pred poslednými Lipanami. V posledných dvoch kolách domáci prehrali s Košicami a Liptovským Mikulášom. Od Hanisky sa veľa neočakáva, do duelu nebudú vstupovať ako papierový favorit. Zaujímavosťou je, že každá prehra Hanisky skončila minimálne dvojgólovým rozdielom.

Hosťom sa v uplynulých dvoch kolách nedarilo. V siedmom kole iba remizovali na domácej pôde s Popradom, v kole šiestom dokonca prehrali vo Zvolene. Aj napriek tomu sa Lokomotíva drží na tretej pozícii v skupine Východ. Pred týmto kolom má na Hanisku náskok 9 bodov a je jasným favoritom zápasu.

Vítame Vás pri on-line prenose zo zápasu druhej najvyššej futbalovej ligy na Slovensku. V skupine Východ sa stretnú FK Haniska a FC Lokomotíva Košice. Stretnutie sa začne o 15:00.