Ústí n/L – Most 6:0 (kon.) | Havířov – Přerov 8:5 (kon.) | Litoměřice – Letňany 2:4 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
HC Letci Letňany
Pátek 07.10.2016, 19:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Liga juniorů

Je konec, litoměřičtí hokejisté v dnešním zápase podlehli hostům z pražských Letňan a zůstávají na posledním místě tabulky západní skupiny Ligy juniorů. Já se s vámi loučím, přeji vám příjemný zbytek dnešního večera. Na počtenou! (21:20:41)

59:52
    Letňany právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! Vítězství hostů potvrzuje osm sekund před koncem trefou do opuštěné branky Litoměřic TOMÁŠ HUSÁK. Bez asistence.

59:21
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Tomáš Honetschläger – 2 min., hákování).

59:05
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Ze zápasu už zbývají pouze dvě minuty!

56:38

54:38
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Erik Hlinka – 2 min., podražení).

53:35
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Do konce zápasu zbývá zhruba šest a půl minuty, kališníci znovu prohrávají pouze o jeden jediný gól! Náskok Letců přesnou trefou snížil ONDŘEJ ČERNÝ. Asistence: Lynden Lodge.

46:04
    Krátce po ubránění vlastního oslabení se opět prosazují Letci! TOMÁŠ HONETSCHLÄGER ujel litoměřické obraně a v souboji muže proti muži s Vítem Damaškem uspěl na jedničku. Asitence: Martin Pražienka, Václav Mařík.

45:26

43:26
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Michal Chládek – 2 min., hákování).

41:21

40:01

Druhá třetina zápasu mezi Litoměřicemi a Letňany je u konce, hosté po ní stále vedou o jednu branku. V prostředním dějství jsme mohli vidět po jedné trefě na každé straně -- nejprve v přesilovce pět na tři zvýšil náskok Letců na 2:0 Martin Pražienka, v polovině utkání pak kontaktní branku kališníků vsítil Lynden Lodge.

Další třetina začne ve 20:38.

40:00

39:52
    Hosté hrají se čtyřmi hráči v poli.

39:21
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Tomáš Honetschläger – 2 min., podražení).

37:52
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Martin Pražienka – 2 min., vysoká hůl).

33:22
    Lodgův nájezd vypadal slibně, Australan však Špičkovu klec nakonec přestřelil.

33:22
    Lynden Lodge (LTM) pojede trestné střílení!

32:22

32:05

30:22
    Vyloučení v týmu HC Letci Letňany (Tomáš Soukup – 2 min., nedovolené bránění).

30:05
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Libor Student – 2 min., hákování).

28:26
    Kališníci snižují na rozdíl jediné branky! První přesnou trefu v letošním ročníku Ligy juniorů si do statistik připisuje australský útočník ve službách Stadionu LYNDEN LODGE. Asistence: Matěj Bažant.

22:19

20:32
    Hosté využívají dvojnásobnou početní výhodu! Honetschläger nabídl kotouč MARTINU PRAŽIENKOVI, který jej z voleje poslal za záda strážce litoměřické svatyně. Asistence: Tomáš Honetschläger, Jakub Kučera.

20:19
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Jaroslav Vandas – 2 min., vražení na hrazení).

20:01

V Kalich Areně zazněla siréna, první třetina je u konce. Letňany jdou do přestávky s jednobrankovým náskokem, který jim tři minuty před koncem zařídil Tomáš Honetschläger. Hosté budou mít po patnáctiminutové pauze ideální příležitost svůj náskok rozšířit, jelikož těsně před koncem úvodního dějství byl vyloučen Matěj Bažant za hákování. Litoměřice tak zahájí druhou část se čtyřmi hráči v poli.

Další třetina začne v 19:49.

20:00

19:43
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Matěj Bažant – 2 min., hákování).

Dnešní utkání sleduje 55 diváků.

17:04
    Letňany se tři minuty před koncem první dvacetiminutovky dostávají do vedení! Damaška v litoměřické svatyni překonal střelou z bezprostřední blízkosti brankoviště TOMÁŠ HONETSCHLÄGER. Asistence: Daniel Kazda, Václav Mařík.

07:46

06:23

05:46

04:23
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Tomáš Bejček – 2 min., faul kolenem).

00:01

HC Stadion Litoměřice: Damašek (Švára) – Winnerlich, Hazucha, Novotný, Kolenatý, Vandas, Bažant, Student – Černý, Domský, Bejček, Vico, Lynden, Vyštejn, Lauko, Sadil, Fábry

HC Letci Letňany: Špiček (Fridrych) – Kazda, Chládek, Kučera, Hlinka, Vojtela – Mařík, Honetschläger, Pražienka, Husák, Poljanyčka, Kubiček, Soukup

Rozhodčí: Mareš – Lichtenberk, Michajličenko ml..

Aktuální tabulka Ligy juniorů (sk. Západ)

1. HC Hvězda Praha – 4 Z, 3-0-1-0, 10 b.
    2. HC Slovan Ústí nad Labem – 4 Z, 3-0-0-1, 9 b.
    3. PZ Kladno – 4 Z, 2-1-0-1, 8 b.
    4. HC Klášterec nad Ohří – 4 Z, 2-1-0-1, 8 b.
    5. Sport Most – 4 Z, 2-0-0-2, -5, 6 b.
    6. HC Energie Karlovy Vary "B" – 4 Z, 1-0-1-2, 4 b.
    7. HC Kobra Praha – 3 Z, 1-0-1-1, 4 b.
    8. HC Letci Letňany – 4 Z, 1-0-0-3, 3 b.
    9. HC Klatovy – 3 Z, 1-0-0-2, 3 b.
    10. HC Stadion Litoměřice – 4 Z, 0-1-0-3, 2 b.

(Aktuální k datu 6. 10. 2016)

Přeji vám krásný páteční večer z Kalich Areny, která bude dějistěm střetu pátého kola Ligy juniorů mezi domácím Stadionem Litoměřice a hosty z pražské čtvrti Letňany. Oba celky za sebou mají poměrně špatný vstup do nového ročníku, a dnes se tak bude bojovat o velmi důležité body.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00 a budeme z něj přinášet jen důležité informace.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 29. Lodge (Bažant), 54. Černý (Lodge) – 18. Honetschläger (Kazda, Mařík), 21. Pražienka (Honetschläger, Kučera), 47. Honetschläger (Pražienka, Mařík), 60. Husák

Rozhodčí: Mareš – Lichtenberk, Michajličenko ml.