Ústí n/L – Most 6:0 (kon.) | Havířov – Přerov 8:5 (kon.) | Litoměřice – Letňany 2:4 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
HC Letci Letňany
Pátek 07.10.2016, 19:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Liga juniorů

59:52
    Letňany právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! Vítězství hostů potvrzuje osm sekund před koncem trefou do opuštěné branky Litoměřic TOMÁŠ HUSÁK. Bez asistence.

53:35
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    Do konce zápasu zbývá zhruba šest a půl minuty, kališníci znovu prohrávají pouze o jeden jediný gól! Náskok Letců přesnou trefou snížil ONDŘEJ ČERNÝ. Asistence: Lynden Lodge.

46:04
    Krátce po ubránění vlastního oslabení se opět prosazují Letci! TOMÁŠ HONETSCHLÄGER ujel litoměřické obraně a v souboji muže proti muži s Vítem Damaškem uspěl na jedničku. Asitence: Martin Pražienka, Václav Mařík.

28:26
    Kališníci snižují na rozdíl jediné branky! První přesnou trefu v letošním ročníku Ligy juniorů si do statistik připisuje australský útočník ve službách Stadionu LYNDEN LODGE. Asistence: Matěj Bažant.

20:32
    Hosté využívají dvojnásobnou početní výhodu! Honetschläger nabídl kotouč MARTINU PRAŽIENKOVI, který jej z voleje poslal za záda strážce litoměřické svatyně. Asistence: Tomáš Honetschläger, Jakub Kučera.

17:04
    Letňany se tři minuty před koncem první dvacetiminutovky dostávají do vedení! Damaška v litoměřické svatyni překonal střelou z bezprostřední blízkosti brankoviště TOMÁŠ HONETSCHLÄGER. Asistence: Daniel Kazda, Václav Mařík.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 29. Lodge (Bažant), 54. Černý (Lodge) – 18. Honetschläger (Kazda, Mařík), 21. Pražienka (Honetschläger, Kučera), 47. Honetschläger (Pražienka, Mařík), 60. Husák

HC Stadion Litoměřice: Damašek (Švára) – Winnerlich, Hazucha, Novotný, Kolenatý, Vandas, Bažant, Student – Černý, Domský, Bejček, Vico, Lynden, Vyštejn, Lauko, Sadil, Fábry
    HC Letci Letňany: Špiček (Fridrych) – Kazda, Chládek, Kučera, Hlinka, Vojtela – Mařík, Honetschläger, Pražienka, Husák, Poljanyčka, Kubiček, Soukup

Rozhodčí: Mareš – Lichtenberk, Michajličenko ml.