Benátky n/J – Kladno 1:2 (po pr.) | Litoměřice – Havířov 3:1 (kon.) | Motor ČB – Slavia 3:0 (kon.)
Prostějov – Jihlava 1:2 (po pr.) | Přerov – Třebíč 1:5 (kon.) | Ústí n/L – Most 4:1 (kon.)
LHK Jestřábi Prostějov
1:2 (0:0, 0:1, 1:0 - 0:1)
HC Dukla Jihlava
Středa 12.10.2016, 18:00Chance liga • 14. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (20:28:01)

Dnešní utkání je za námi. Dnešní zápas byl velmi vyrovnaný, čemuž také odpovídalo skóre po konci třetí třetiny 1:1. Hosté se dostali do vedení ve 37. minutě, když se střelecky dokázal prosadit Důras. Domácím se podařilo vyrovnat ve třetí třetině, když se ve 47. minutě trefil Švec. V prodloužení poté rozhodl v poslední minutě Filip Seman, který proměnil v gól přečíslení dva na jednoho. Hosté si tak z dnešního zápasu odvážejí dva body, domácí si připisují do tabulky alespoň jeden bod.

64:08
    Dukla právě vstřelila branku!
    Hosté rozhodují v prodloužení! Hosté se dostali do přečíslení dva na jednoho. Čachotský našel skvěle načasovanou přihrávkou FILIPA SEMANA a ten se střelou mezi betony přesunujícího se Kantora nemýlil. Asistence: Tomáš Čachotský a Jiří Říha.

63:00
    Poslední dvě minutky prodloužení.

62:41
    Ofsajd domácích. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

62:03
    Březina dostal skvělou přihrávku před branku od jednoho ze svých spoluhráčů. Kotouč se mu však nepodařilo zasunout za záda Kantora.

61:03
    Fantastický zákrok vzápětí předvedl proti střele z bezprostřední blízkosti jednoho z jihlavských hráčů Kantor a zachránil tak svůj tým od inkasování.

60:26
    Venkrbec se dostal ke kotouči těsně před Škarkem, ale překonat ho nedokázal! Obrovská šance domácích zůstala neproměněna.

60:05
    Pětiminutové prodloužení ve třech na obou stranách právě začalo.

60:01

Třetí třetina je za námi. Domácím se podařilo ve třetí třetině vyrovnat zásluhou Švece, který tečoval střelu od modré, kterou vyslal Zadražil. Zápas se tak dostal do prodloužení, které za malou chvíli začne.

60:00

59:59
    Venkrbec dostal v poslední sekundě zápasu skvělou přihrávku do mezikruží. Jeho následný střelecký pokus však Škarek dokázal vyrazit mimo tři tyče!

59:49
    Ve třetí třetině se už pravděpodobně nic nestane a budeme tak svědky prodloužení, případně nájezdů.

58:37
    Hra se momentálně pohybuje převážně ve středním pásmu.

58:00
    Poslední dvě minutky třetí třetiny!

57:53
    Březina se dostal podél levého mantinelu až před Kantora. Toho sice překonat dokázal, ale trefil pouze tyč!

57:36
    Kvapil vyslal na branku střelu od modré čáry. Branku však přestřelil.

Martin Penker

Branky a nahrávky: 47. Švec (V. Zadražil, L. Krejčík) – 37. Důras (Jergl, Zeman), 65. F. Seman (Čachotský, Říha)

LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – A. Holík, T. Kvapil, Protivný, D. Kolář, Holomek, V. Zadražil, Vokurka – Luňák, Venkrbec (C), Půhoný – M. Novák, Moskal, Korhoň – L. Krejčík, J. Káňa, Fiala – Švec, Hozák.
    HC Dukla Jihlava: Škarek (M. Svoboda) – Říha, Bilčík, Šidlík, Dundáček, Kaláb, Půža, Dobrovolný (C) – Čachotský, Skořepa, Protasenja – Důras, Zeman, Jergl – Stoklasa, F. Seman, Diviš – Březina, Kondratěv.

Rozhodčí: Šutara – Barteček, Ganger