Kladno – Havířov | 3:4 (po pr.) | | | Kadaň – Ústí n/L | 4:3 (kon.) | | | Most – Přerov | 1:4 (kon.) |
Třebíč – Prostějov | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Jihlava – Motor ČB | 2:1 (kon.) | | | Slavia – Benátky n/J | 0:3 (kon.) |
Frýdek-M. – Litoměřice | 2:0 (kon.) |
Nashville – Chicago | 3:2 (kon.) | | | Calgary – Edmonton | 3:5 (kon.) | | | Los Angeles – Philadelphia | 2:4 (kon.) |
Spartak Moskva – Novosibirsk | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Čeljabinsk – Jekatěrinburg | 3:2 (kon.) | | | Ufa – Barys | 5:2 (kon.) |
Magnitogorsk – Chanty-Mansijsk | 2:3 (po pr.) | | | Toljatti – Vladivostok | 2:3 (kon.) | | | CSKA Moskva – Riga | 3:2 (kon.) |
Čerepovec – Minsk | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Kazaň – Kunlun | 2:0 (kon.) | | | N.Novgorod – Novokuzněck | 6:1 (kon.) |
Soči – Omsk | 2:1 (kon.) |
Česko – Rusko | 5:1 (kon.) |
Opava – Technika Brno | 5:2 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Vsetín | 1:3 (kon.) | | | Kopřivnice – Poruba 2011 | 3:6 (kon.) |
SHK Hodonín – Nový Jičín | 4:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice | 6:5 (po pr.) | | | Nymburk – Žďár n/S | 3:2 (po pr.) |
Řisuty – Kobra | 3:7 (kon.) | | | Kolín – Pelhřimov | 9:2 (kon.) | | | Bílina – Děčín | 4:2 (kon.) |
Klatovy – Klášterec nO | 6:2 (kon.) | | | David Servis – Jindř. Hradec | 6:4 (kon.) | | | Tábor – Písek | 5:0 (kon.) |
Vrchlabí – Sokolov | 9:1 (kon.) | | | Jablonec n/N – Trutnov | 5:4 (po pr.) |
Mountfield HK – Č. Budějovice | 0:3 (kon.) | | | Chomutov – HC Litvínov | 8:1 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 0:1 (kon.) |
K. Vary – Slavia | 3:1 (kon.) | | | Sparta – Kladno | 4:5 (kon.) | | | Havířov – Vítkovice | 2:0 (kon.) |
Písek – Pardubice | 4:8 (kon.) | | | Letňany – HC Plzeň | 3:4 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Havlíčkův Brod | 5:1 (kon.) |
Kometa Brno – Olomouc | 8:1 (kon.) |
Liberec – Mountfield HK | 1:5 (kon.) | | | Přerov – HK MD Šumperk | 1:0 (kon.) |
Čerti Ostrov – Mar.Lázně | 3:4 (kon.) | | | Telč – Tábor B | 5:4 (kon.) | | | Lev Benešov – Černošice | 5:3 (kon.) |
Milevsko – Veselí nLuž. | 8:5 (kon.) | | | Třemošná – Chotíkov | 3:9 (kon.) | | | HC Turnov – Lomnice n/P | 5:4 (po pr.) |
Břeclav – Vel. Meziříčí | 4:5 (kon.) | | | Uh.Brod – Kroměříž | 13:3 (kon.) | | | Uničov – Rosice | 11:3 (kon.) |
Orlová – Krnov | 6:0 (kon.) | | | H. Benešov – Rožnov p. R. | 3:0 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – Bohumín | 2:7 (kon.) |
Mělník – Příbram | 6:3 (kon.) | | | Vlašim – V.Popovice | 4:7 (kon.) | | | Studénka – Nový Jičín B | 7:1 (kon.) |
Jesenice – Mladá Boleslav B | 5:2 (kon.) | | | Tachov – Klatovy | 2:1 (kon.) | | | Blansko – Uh.Ostroh | 1:6 (kon.) |
Uh. Hradiště – Boskovice | 1:4 (kon.) | | | Hvězda Praha – Letňany | 7:4 (kon.) | | | Radomyšl – Hluboká n.V. | 2:5 (kon.) |
Kobra Praha B – Bohemians | 6:4 (kon.) | | | Olympik – Žižkov Praha | 5:6 (kon.) |
Innsbruck – Znojmo | 5:4 (po pr.) |
konec
HC Řisuty
3:7
(0:1, 2:3, 1:3)
HC Kobra Praha
45:00
|
Vyloučení v týmu HC Řisuty (Vyskočil – 2 min., podražení).
|
|
43:07
|
Vyloučení v týmu HC Řisuty (Záleský – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
40:29
|
Vyloučení v týmu HC Řisuty (Kolařík – 2 min.).
|
|
36:56
|
Babický zahákoval Antončíka a dostává za to 2 minuty na trestné lavici.
|
|
34:06
|
Po podražení Hegenbarta jde na trestnou lavici Antončík.
|
|
29:45
|
Z bitky odešel na trestnou lavici Ivan Záleský.
|
|
27:25
|
Vyloučení v týmu HC Řisuty (Hegenbart – 2 min.).
|
|
26:35
|
Zároveň je vyloučen také hostující hráč Kučera.
|
|
26:35
|
Další trest, tentokrát na straně Řisut. Hříšníkem je Kulich za podražení protihráče.
|
|
25:39
|
A je tu další trest pro kapitána Kobry Jakeše, tentokrát za sekání.
|
|
19:25
|
Vyloučení v týmu HC Řisuty (Kolařík – 2 min.,podražení).
|
|
17:47
|
Následně je vyloučen právě kapitán Kobry Jakeš na dvě minuty za držení protihráče.
|
Branky a nahrávky:
24. Kalla (Bunda), 25. Hegenbart (Borovanský), 43. Kolařík – 9. Jedlička (Antončík), 29. Jakeš (Jedlička, Cafourek), 30. Vlach (Hlinka), 40. Šteiner (Jakeš), 44. Jakeš, 55. Jedlička (Švaříček), 55. Jakeš (Jedlička, Tuma)
Rozhodčí: Místecký – Hynčica, Zmeškal
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Řisuty:
Ilašenko, (Škubal) – Kolařík, Bílek, Babický, Sedláček, Hierman, Kulich, Bunda, Keller – Borovanský, Kos (C), Sladký, Záleský, Krpata, Janeček, Kalla, Slavíček, Brém, Fortelka, Hegenbart, Vyskočil
Náhradníci:
Trenér:
HC Kobra Praha: Bílek, (Poníkelský) – Vrbík, Lang, Cafourek, Šteiner, Švaříček, Vacek, Semrád – Jakeš (C), Kuchta, Tuma, Pulkrab, Slanina, Kučera, Antončík, Hlinka, Jedlička, Matějček, Vlach
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Kobra Praha: Bílek, (Poníkelský) – Vrbík, Lang, Cafourek, Šteiner, Švaříček, Vacek, Semrád – Jakeš (C), Kuchta, Tuma, Pulkrab, Slanina, Kučera, Antončík, Hlinka, Jedlička, Matějček, Vlach
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Místecký – Hynčica, Zmeškal
Diváci:
David Klier