Opava – Technika Brno 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 1:3 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 3:6 (kon.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 6:5 (po pr.) | Nymburk – Žďár n/S 3:2 (po pr.)
Řisuty – Kobra 3:7 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 9:2 (kon.) | Bílina – Děčín 4:2 (kon.)
Klatovy – Klášterec nO 6:2 (kon.) | David Servis – Jindř. Hradec 6:4 (kon.) | Tábor – Písek 5:0 (kon.)
Vrchlabí – Sokolov 9:1 (kon.) | Jablonec n/N – Trutnov 5:4 (po pr.)
SC Marimex Kolín
9:2 (0:1, 5:0, 4:1)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 15.10.2016, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR) • 8. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:07.

"Potkali se u Kolína, aneb tentokrát Medvědi z Pelhřimova"

Přesně tak by se mohl nazvat dnešní match. Do Kolína totiž zajede moc dobře Kolínu známý soupeř a to Lední Medvědi z Pelhřimova. V tabulce se oba nacházejí na obdobných středních pozicích. Dnešní hosté jsou na tom o bod a příčku lépe než domácí. Přesněji řečeno Pelhřimovu patří momentálně 5.místo v tabulce.

Minulé kolo bylo pro oba týmy ve znamení gólů. Zatímco hosté jsou tzv. na koni, když na domácím ledě deklasovali Jindřichův Hradec výhrou 10:2. Kozlové zažili zkrat na píseckém ledě, odkud si těžce vezli prohru 11:4.

Kdo si dnes vybojuje zlatý střed tabulky? Kozel vs. Medvěd si poměří své síly v kozlí čas 17:07! I dnešní sobota patří hokeji, proto buďte u toho s námi.

Online přenosem Vás bude provázet Tereza Nedbalová.

SC Kolín: Koutský (Sejpal) – Hanzl, Nedbal, Voženílek, Skokan, Horyna, Havelka, Březina – Malý "C", Semirád, Kadlec "A" – Morkes "A", Zumr, Jankovský – Krajňák, Kozák, Jelínek

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Groh (Černý) – Kubát "C", Port, Kasalý, Jelínek, Hájek, Srdínek, Adam, Hadrava, Bezděk "A", Votápek "A", Kopic, Plachý, Doležal, Vysloužil, Siřiště

Rozhodčí: Veselý – Laczko, Urubčík.

00:01

00:01
    Úvodní bule patří Kozlům. Jen co Semirád vyhrál buly, rozehrál na své obránce.

00:26
    Neuplynula ani jedna minuta a na trestnou lavici míří Karel Nedbal (KOL), který je vyloučen za naražení zezadu. Obdržel 2 + 10 minut. Dvouminutový trest odsedí Luboš Kozák (KOL). Hosté mají nyní hned v úvodu velkou příležitost zatočit se skórem.

01:55
    Kozlové se dostali v oslobení do úniku, který jim zabránil faulem Marek Hadrave (PEL). Sudí posílá hráče hostí na trestnou lavici za hákování, jenomže se to hráči nezamlouvá a hokejkou praštil do mantinelu. Za což si vysloužil 10 minutový osobní trest.
    Dvouminutový trest odpykává Zdeněk Jelínek. Hra pokračuje 4 na 4.

02:26
    Kozák se vrací z trestné a domácí jsou kompletní.

03:55
    I hosté zvládli bez obtíží své první oslabení. A na ledě jsou oba celky kompletní.

04:06
    Jeden z hráčů z Pelhřimova zůstal ležet na zemi za brankou Koutský. Hra na moment pozastavena. A zraněný hráč za pomocí spoluhráčů odjíždí na svou střídačku. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

05:07
    Václav Jankovský zkoušel několika pokusy prostřelit Černého. Ten zatím všechny jeho střely i kličky pochytal. Zatím první velká příležitost v zápase.

06:08
    Petr Morkes se obtočil s pukem zády kolem pelhřimovského obránce a tahem vystřelil. Jeho puk však Černý ramenem zastihl a poslal za sebe do pravého rohu. Hra i nadále pokračuje.

06:54
    Sudí opět zvedá svou paži. Tentokrát na trestnou za držení protihráče posílá dalšího z řady kolínských obránců Jana Hanzla (KOL). Který si odsedí 2 minuty. Nabídnuta přesilová hra pro hosty.

08:00
    Hra přerušena, odpískaná přihrávka rukou. Vhazovaní proběhne ve středním pásmu.

08:22
    Domácí zatím mají pevnou hráz ve svém obranné pásmu. Hostům se zatím nedaří dostat se přes modrou čáru.

08:54
    Domácí tým kompletní.

09:17
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!

Přesilovka se hostům nevydařila, ale hra 5 na 5 na jedničku. Přechod ze středního pásma do útočného zvládli skvělými nahrávkami. Ta poslední mířila na JIŘÍHO KUBÁTA, který z mezikruží vymetl levý roh Koutského branky. Stav utkání 1:1.

Asistence: Martin Vysloužil, Miroslav Kopic

11:35
    Hra se po obdržené brance velmi zklidnila ani jeden celek se zatím nepouští do žádné akce.

12:24
    POZOR, POZOR. Na základě vhozené bule od gólmana hostí nařízeno trestné střílení. Které pojede Petr Morkes.

12:24
    Trestné střílení neproměněno. Hra pokračuje vhazování před Černým.

12:47
    Hra přerušena a na led míří z trestné lavice Karel Nedbal.

12:57
    Zakázané uvolnění hostů.

13:03
    Za úmyslný ofsajd bylo vhazování přesunuto před Koutského.

13:24
    Jelínkovo nahození na Černého nevyzrálo. Ten svou lapačkou kotouč v poklidu zachytil. Vhazování proběhne po jeho levici.

14:24
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Krajňák – 2 min., sekání). Domácí si nepřesně rozhráli ve své třetině, čehož využili hosté. Martin Krajňák (KOL) zabránil případné střele nedovoleným zákrokem.

14:46
    Domácí se na moment zachraňují a kotouč posílají za branku Černého.

15:14
    Karel Nedbal zabránil svým tělem střele a vybojovaný kotouč poslal opět přes všechny čáry.

15:53
    Kotouč je zpět za brankou Černého. Vypadá to, že i toto oslabení kolínští vybojovali.

16:24
    Kozlové v plném počtu.

17:13
    Velmi rychlý atak domácích byl zastavem ofsajdem. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

18:13
    Nepřehledná situace u Koutského. Před ním se vytvořila skrumáž, ale pořád se hraje, rozhodčí stále nepíská.

18:37
    Ve velké šanci Jankovský. Který svou dělovkou z mezikruží o kousek přestřelil branku.

18:42
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Morkes – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kasalý – 2 min., sekání).

18:55
    Nařízeno trestné střílení pro hosty. Václav Janskovský nedovoleným zákrokem – sekáním, nabídl hostům trestné střílení.

18:55
    Hosté trestné střílení neproměnili. Stav se zatím nemění.

19:00
    Ohlášena poslední minuta první třetiny.

20:00

Máme po prvním dějstvím, které skončilo 1:0 pro tým hostů. První branku a zároveň dnes jedinou vstřlil sám kapitán celku z Pelhřimova a to Jiří Kubát . V dalších minutách jsme se již branky nedočkali, ale za to jsme byli svědky několika gólových šancí. Domácí mají v gólových šancích navrch, ale zatím ani jednu nezúročili. Hned několik šancí měl Václav Jankovský spolu s Petrem Morkesem, který dokonce jel trestné střílení. Také hostům bylo nabídnuto trestné střílení, které ovšem i oni neproměnili.
    Jak se zápas bude vyvíjet dál. Bude v rukou Ledních Medvědů? Nebo Kozlové prolomí svou krizi a zaútočí na skóre?
    To se dozvíme hned v další třetině, která začne cca v 17:58. Buďte i nadále u toho s námi.

20:01

20:14
    Vladimír Portl hned v první šanci ve druhé třetině, ale nad Koutským nevyzrál.

20:42
    Oba týmy kompletní.

21:16
    Vladislav Koutský excelentními zákroky několikrát po sobě zabránil brance hostí. Velký potlesk z tribuny patří zaslouženě jemu.

21:49
    Kozlové právě vstřelili branku!

Konečně se domácí dočkali své gólové sirény a aplausu kolínských fanoušků. Naprosto přesnou střelu pod víko Černého branky vystřelil MARTIN KRAJŇÁK.

Asistence: Josef Horyna

23:39
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (2 min.) Pavel Srdínko. Domácím tak nabídl dvouminutovou přesilovou hru.

24:01
    Hosté se na moment ubránili a kotouč posílají ze svého pásma.

24:26
    Po druhé to domácím také nevyšlo, a Lední Medvědi vystrčenými drábky vracejí kotouč zpět do pásma ke Koutskému.

25:19

Lukáš Skokan od modré čáry golfákem vystřelil na Černého, ten nejistě kotouč svým tělem vyrazil před sebe, kde už čekal připravený DOMINIK ZUMR, který prvním pokusem Černého nepřekonal, ale ten druhý pokus rozsvítil druhý gól Kozlů na světelné tabuli. Kozlové jsou ve vedení 2:1.

Asistence: Lukáš Skokan.

26:53
    Zakázané uvolnění Pelhřimova.
    Dnešní den nabízí celkem 14. zápasů druhé ligy!

Dnes pokračuje druhá liga! Kdo má radost ➡️ ❤️ #CCMHockey #MadeOfHockey #hokej

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

27:23
    Máme tu další zakázané uvolnění hostů.

28:01
    Filip Kasalý ze středního pásma po lajně vybruslil do útočného pásma, kde čekal bránící Barták, který svým obranným zákrokem vzal Kasalému kotouč a vyvezl z obranného pásma.

29:13
    Autorem branky je MORKES. Asistence: Semirád a Kadlec.

30:02
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Skokan – 2 min., sekání).

31:27
    Hosté se zatím nedostali ve své přesilovce ke střele. Domácí jsou zatím v oslabeních 100%.

32:04
    V závěru oslabení, měli hosté pořádnou šanci, kterou jim překazil skvělým zákrokem, téměř v provazu, Vladislav Koutský. Domácí jsou kompletní.

33:24
    Na druhé straně měl velkou práci před brankou Černý. Byl velmi nejistý, nakonec kotouč zalehl svým tělem a vznikla tam potyčka mezi všemi hráči. Nakonec rozhodčí nikoho nevylučuje.

33:35
    Nešťastným ale přesto nedovoleným zákrokem se provinl Aleš Hájek (PEL), který před svou brankou se srazil s Jiřím Kadlecem (KOL), který zůstává ležet na zemi.

35:04

Domácím se tuto přesilovou hru velmi zadařilo a dokonale ji zúročili. Václav Jankovský poslal přesnou přihrávku na hůl MARTINA KRAJŇÁKA, který skóre dnes již druhou brankou vylepšuje na 4:1.

Asistence: Václav Jankovský

38:00
    Antonín Jelínek (KOL) vyloučen na 2 minuty za hákování. Hostém mají příležitost snížit stav utkání.

38:49
    Martin Koutský čapl kotouč pod svou lapačku a hru přerušil. Připisuje si další úspěšný zákrok.

39:13
    Domácí vyhazují puk ze své třetiny. Poslední minuta první třetiny.

39:39

Famózní kličkou završil svůj hattrick MARTIN KRAJŇÁK, který navíc rozezpíval místní zimák songem pátá. Stav utkání 5:1.

Asistence: Marek Voženílek

40:00

Druhá třetina skončila 5:0 pro domácí. Domácí jásají hosté zatím smutní. Svůj první hattrick za Kolínský "A" tým v jedné třetině vstřelil Martin Krajňák, který je posilou z extraligových Pardubic. Další branky přidal Dominik Zumr a Petr Morkes. Hosté tuto třetinu bez jediného bodu, ale nevzdávají se, šancí bylo dost. Velkou pochvalu si také vyslouží Vladislav Koutský, který je tuto třetinu 100%.
    Ještě však není konec a celky mají před sebou poslední část utkání. Třetí třetinu. Na tu si ještě chvilku počkáme. Zhruba v 18:46 buďte zpět a pokračujeme.

40:01

40:41

41:27
    Josef Malý v dobré pozici svou šanci neproměnil.

42:19
    Marek Březina (KOL) na 2 minuty za napadení oslabuje svůj celej a hosté můžou právě teď poupravit skóre.

42:58
    Domácí vybojovali ve své třetině kotouč a posílají pryč z pásma.

43:04

Pro kolínské oko paráda – gól v oslabení. Vyhozeného kotouče využil Jakub Semirád, který ho přesně poslal na hůl PETRA MORKESE, který prostřelil pelhřimovského gólmana Černého a zvyšuje stav na 6:1.

Asistence: Jakub Semirád, Jan Hanzl

45:16
    Pelhřimovský útok překazil hvizd sudích, který pískl ofsajd.

46:31
    Zakázané uvolnění Kolína.

46:54
    Březina vyslal lehkou střelu na Černého, kterou zvládl zachytit.

47:02
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Votápek – 2 min., podražení).

47:45

7:1, přesně toto skóre teď svým gólem poupravil kolínský matador JIŘÍ KADLEC st.

Asistence: Petr Morkes

50:21
    Karel Nedbal si našel výbornou pozici. Svým golfákem, ale gólové světlo nerozvístil.

50:43

Domácí navyšují skóre na 8:1. Autorem této branky je VÁCLAV JANKOVSKÝ.

Asistence: Dominik Zumr.

52:37
    Gólman hostí se nepoučil a opět odhodil hůl. Sudí tak nařizuje za tento prohřešek již druhé trestné střílení. Nájezd pojede Jan Hanzl.

54:44
    Dnešní utkání sleduje 640 diváků.

55:03

Chvíli to vypadalo jako když hosté jen zápas dohrávají, jelikož se do akcí ve velkým nehrnuli. Ale omyl. MARTIN HADRAVA využil zakrytý výhled Koutského a přes skrumáš vstřelil druhý gól Ledních Medvědů. Snížil tak skóre ne 8:2.
    Asistence: Libor Bezděk, Richard Adam

57:54

Domácí sympaticky upravují skóre na 9:2. Opravdu tyto týmy poslední dvě kóla budou mít zaznamenané vysokým počtem branek. Autorem deváté branky je JAKUB SEMIRÁD.

Asistence: Petr Morkes, Václav Jankovský

58:16
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Voženílek – 2 min., držení protihráče).

59:43
    Poslední vteřiny za rytmu kolínského kotle, kolínskou hymnou...Kolíně, Kolíne...

Máme konec utkání. Kozlové napravili reputaci z minulého kola a hosté naopak si dnes odvážejí hořkou prohru 9:2.
    Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni Martin Krajňák a Jiří Kubát.
    Dnes je to již ode mě vše, přeji hezký zbytek večera a na dalším kolínském domácím utkání naviděnou. (19:20:34)

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 22. Krajňák (Horyna), 26. Zumr (Skokan), 30. Morkes (Semirád, Kadlec), 36. Krajňák (Jankovský), 40. Krajňák (Voženílek), 44. Morkes (Semirád, Hanzl), 48. Kadlec (Morkes), 51. Jankovský (Zumr), 58. Semirád (Morkes, Jankovský) – 10. Kubát (Vysložil, Kopic), 56. Hadrava (Bezděk, Adam)

SC Marimex Kolín: Koutský (Sejpal) – Hanzl, Nedbal, Voženílek, Skokan, Horyna, Havelka, Březina – Malý "C", Semirád, Kadlec "A" – Morkes "A", Zumr, Jankovský – Krajňák, Kozák, Jelínek

Rozhodčí: Veselý – Laczko, Urubčík