Opava – Technika Brno 5:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Vsetín 1:3 (kon.) | Kopřivnice – Poruba 2011 3:6 (kon.)
SHK Hodonín – Nový Jičín 4:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 6:5 (po pr.) | Nymburk – Žďár n/S 3:2 (po pr.)
Řisuty – Kobra 3:7 (kon.) | Kolín – Pelhřimov 9:2 (kon.) | Bílina – Děčín 4:2 (kon.)
Klatovy – Klášterec nO 6:2 (kon.) | David Servis – Jindř. Hradec 6:4 (kon.) | Tábor – Písek 5:0 (kon.)
Vrchlabí – Sokolov 9:1 (kon.) | Jablonec n/N – Trutnov 5:4 (po pr.)
SC Marimex Kolín
9:2 (0:1, 5:0, 4:1)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
Sobota 15.10.2016, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 2. liga skupina Střed (ČR) • 8. kolo

58:16
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Voženílek – 2 min., držení protihráče).

57:54
    Kozlové právě vstřelili branku!

Domácí sympaticky upravují skóre na 9:2. Opravdu tyto týmy poslední dvě kóla budou mít zaznamenané vysokým počtem branek. Autorem deváté branky je JAKUB SEMIRÁD.

Asistence: Petr Morkes, Václav Jankovský

55:03
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!

Chvíli to vypadalo jako když hosté jen zápas dohrávají, jelikož se do akcí ve velkým nehrnuli. Ale omyl. MARTIN HADRAVA využil zakrytý výhled Koutského a přes skrumáš vstřelil druhý gól Ledních Medvědů. Snížil tak skóre ne 8:2.
    Asistence: Libor Bezděk, Richard Adam

52:37
    Gólman hostí se nepoučil a opět odhodil hůl. Sudí tak nařizuje za tento prohřešek již druhé trestné střílení. Nájezd pojede Jan Hanzl.

50:43

Domácí navyšují skóre na 8:1. Autorem této branky je VÁCLAV JANKOVSKÝ.

Asistence: Dominik Zumr.

50:21
    Karel Nedbal si našel výbornou pozici. Svým golfákem, ale gólové světlo nerozvístil.

47:45

7:1, přesně toto skóre teď svým gólem poupravil kolínský matador JIŘÍ KADLEC st.

Asistence: Petr Morkes

47:02
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Votápek – 2 min., podražení).

43:04

Pro kolínské oko paráda – gól v oslabení. Vyhozeného kotouče využil Jakub Semirád, který ho přesně poslal na hůl PETRA MORKESE, který prostřelil pelhřimovského gólmana Černého a zvyšuje stav na 6:1.

Asistence: Jakub Semirád, Jan Hanzl

42:19
    Marek Březina (KOL) na 2 minuty za napadení oslabuje svůj celej a hosté můžou právě teď poupravit skóre.

41:27
    Josef Malý v dobré pozici svou šanci neproměnil.

39:39

Famózní kličkou završil svůj hattrick MARTIN KRAJŇÁK, který navíc rozezpíval místní zimák songem pátá. Stav utkání 5:1.

Asistence: Marek Voženílek

38:49
    Martin Koutský čapl kotouč pod svou lapačku a hru přerušil. Připisuje si další úspěšný zákrok.

38:00
    Antonín Jelínek (KOL) vyloučen na 2 minuty za hákování. Hostém mají příležitost snížit stav utkání.

35:04

Domácím se tuto přesilovou hru velmi zadařilo a dokonale ji zúročili. Václav Jankovský poslal přesnou přihrávku na hůl MARTINA KRAJŇÁKA, který skóre dnes již druhou brankou vylepšuje na 4:1.

Asistence: Václav Jankovský

33:35
    Nešťastným ale přesto nedovoleným zákrokem se provinl Aleš Hájek (PEL), který před svou brankou se srazil s Jiřím Kadlecem (KOL), který zůstává ležet na zemi.

33:24
    Na druhé straně měl velkou práci před brankou Černý. Byl velmi nejistý, nakonec kotouč zalehl svým tělem a vznikla tam potyčka mezi všemi hráči. Nakonec rozhodčí nikoho nevylučuje.

30:02
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Skokan – 2 min., sekání).

29:13
    Autorem branky je MORKES. Asistence: Semirád a Kadlec.

25:19

Lukáš Skokan od modré čáry golfákem vystřelil na Černého, ten nejistě kotouč svým tělem vyrazil před sebe, kde už čekal připravený DOMINIK ZUMR, který prvním pokusem Černého nepřekonal, ale ten druhý pokus rozsvítil druhý gól Kozlů na světelné tabuli. Kozlové jsou ve vedení 2:1.

Asistence: Lukáš Skokan.

23:39
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (2 min.) Pavel Srdínko. Domácím tak nabídl dvouminutovou přesilovou hru.

21:49

Konečně se domácí dočkali své gólové sirény a aplausu kolínských fanoušků. Naprosto přesnou střelu pod víko Černého branky vystřelil MARTIN KRAJŇÁK.

Asistence: Josef Horyna

21:16
    Vladislav Koutský excelentními zákroky několikrát po sobě zabránil brance hostí. Velký potlesk z tribuny patří zaslouženě jemu.

20:14
    Vladimír Portl hned v první šanci ve druhé třetině, ale nad Koutským nevyzrál.

18:55
    Hosté trestné střílení neproměnili. Stav se zatím nemění.

18:55
    Nařízeno trestné střílení pro hosty. Václav Janskovský nedovoleným zákrokem – sekáním, nabídl hostům trestné střílení.

18:42
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Morkes – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kasalý – 2 min., sekání).

18:37
    Ve velké šanci Jankovský. Který svou dělovkou z mezikruží o kousek přestřelil branku.

14:24
    Vyloučení v týmu SC Kolín (Krajňák – 2 min., sekání). Domácí si nepřesně rozhráli ve své třetině, čehož využili hosté. Martin Krajňák (KOL) zabránil případné střele nedovoleným zákrokem.

12:24
    Trestné střílení neproměněno. Hra pokračuje vhazování před Černým.

12:24
    POZOR, POZOR. Na základě vhozené bule od gólmana hostí nařízeno trestné střílení. Které pojede Petr Morkes.

09:17

Přesilovka se hostům nevydařila, ale hra 5 na 5 na jedničku. Přechod ze středního pásma do útočného zvládli skvělými nahrávkami. Ta poslední mířila na JIŘÍHO KUBÁTA, který z mezikruží vymetl levý roh Koutského branky. Stav utkání 1:1.

Asistence: Martin Vysloužil, Miroslav Kopic

06:54
    Sudí opět zvedá svou paži. Tentokrát na trestnou za držení protihráče posílá dalšího z řady kolínských obránců Jana Hanzla (KOL). Který si odsedí 2 minuty. Nabídnuta přesilová hra pro hosty.

06:08
    Petr Morkes se obtočil s pukem zády kolem pelhřimovského obránce a tahem vystřelil. Jeho puk však Černý ramenem zastihl a poslal za sebe do pravého rohu. Hra i nadále pokračuje.

05:07
    Václav Jankovský zkoušel několika pokusy prostřelit Černého. Ten zatím všechny jeho střely i kličky pochytal. Zatím první velká příležitost v zápase.

01:55
    Kozlové se dostali v oslobení do úniku, který jim zabránil faulem Marek Hadrave (PEL). Sudí posílá hráče hostí na trestnou lavici za hákování, jenomže se to hráči nezamlouvá a hokejkou praštil do mantinelu. Za což si vysloužil 10 minutový osobní trest.
    Dvouminutový trest odpykává Zdeněk Jelínek. Hra pokračuje 4 na 4.

00:26
    Neuplynula ani jedna minuta a na trestnou lavici míří Karel Nedbal (KOL), který je vyloučen za naražení zezadu. Obdržel 2 + 10 minut. Dvouminutový trest odsedí Luboš Kozák (KOL). Hosté mají nyní hned v úvodu velkou příležitost zatočit se skórem.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 22. Krajňák (Horyna), 26. Zumr (Skokan), 30. Morkes (Semirád, Kadlec), 36. Krajňák (Jankovský), 40. Krajňák (Voženílek), 44. Morkes (Semirád, Hanzl), 48. Kadlec (Morkes), 51. Jankovský (Zumr), 58. Semirád (Morkes, Jankovský) – 10. Kubát (Vysložil, Kopic), 56. Hadrava (Bezděk, Adam)

SC Marimex Kolín: Koutský (Sejpal) – Hanzl, Nedbal, Voženílek, Skokan, Horyna, Havelka, Březina – Malý "C", Semirád, Kadlec "A" – Morkes "A", Zumr, Jankovský – Krajňák, Kozák, Jelínek
    HC Lední Medvědi Pelhřimov: Groh (Černý) – Kubát "C", Port, Kasalý, Jelínek, Hájek, Srdínek, Adam, Hadrava, Bezděk "A", Votápek "A", Kopic, Plachý, Doležal, Vysloužil, Siřiště

Rozhodčí: Veselý – Laczko, Urubčík