Carolina – Philadelphia 3:4 (kon.) | Detroit – Florida 2:5 (kon.) | NY Islanders – Toronto 5:1 (kon.)
Chicago – Los Angeles 3:0 (kon.) | NY Rangers – Tampa 6:1 (kon.) | Edmonton – Ottawa 0:2 (kon.)
Calgary – Washington 1:3 (kon.)
Chicago Blackhawks
3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
Los Angeles Kings
Pondělí 31.10.2016, 00:00 • United Center, Chicago • NHL

57:46
    Kyle Clifford před bránou čistil prostor pomocí vysoké hole a Chicago může zápas v klidu dohrát v přesilové hře.

48:40
    Nic Dowd přidržel hůl unikajícímu Mariánovi Hossovi, který se ve středu obranného pásma snažil vyvést puk. Hra bude pokračovat 37 sekund ve hře 4 na 4 a poté začne zkrácená přesilová hra domácího Chicaga.

47:17
    Chicago Blackhakws hrálo v šesti a týmový trest za příliš mnoho hráčů na ledě odjel odpykat Artemij Panarin.

40:45
    Devin Setoguchi dostal dvě minuty za držení poté, co na pravém křídle v blízkosti střídaček stáhl k ledu zezadu unikajícího Richarda Pánika.

38:17
    Jonathan Toews mezi kruhy obranného pásma zahákoval Anžeho Kopitara a Los Angeles Kings si v dnešním zápase zahraje první přesilovou hru.

16:20
    Dwight King ve středním pásmu zbytečně podrazil jednoho z hráčů Blackhawks a daroval svému soupeři v závěru první třetiny další přesilovou hru.

07:30
    Derek Forbort dostal dvojitý trest za vysokou hůl, když v pravém rohu obranného pásma zasáhl jednoho z hráčů Chicaga do obličeje, ve kterém se následně objevila krev.

05:27
    Dustin Brown dostal dvě minuty za hákování a Chicago Blackhawks si po necelých šesti minutách zahraje v dnešním zápase první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 7. Toews (B. Campbell, Schmaltz), 34. Anisimov (Hossa, Panarin), 59. Hossa (Toews)

Chicago Blackhawks: Crawford – Keith (A), B. Campbell, Hjalmarsson, Seabrook (A), Kempný, Rozsíval – Pánik, Toews (C), P. Kane – Panarin, Anisimov, Hossa – Motte, Krüger, Schmaltz – Hinostroza, Rasmussen, Tootoo. Hlavní trenér: Joel Quenneville.
    Los Angeles Kings: Budaj – Muzzin, Doughty (A), Martinez, Gilbert, M. Greene, Forbort – King, Kopitar (C), Toffoli – Pearson, J. Carter (A), Setoguchi – Andreoff, Dowd, D. Brown – Clifford, N. Shore, Lewis. Hlavní trenér: Darryl Sutter.

Rozhodčí: Steve Kozari, Dan O'Halloran. Čároví: Jonny Murray, Devin Berg

Diváci: 21 329