Monaco – CSKA Moskva 3:0 (kon.) | Tottenham – Leverkusen 0:1 (kon.) | Dortmund – Sporting 1:0 (kon.)
Legia – Real Madrid 3:3 (kon.) | Kodaň – Leicester 0:0 (kon.) | Porto – Club Bruggy 1:0 (kon.)
Sevilla – Dinamo Záhřeb 4:0 (kon.) | Juventus – Lyon 1:1 (kon.)
FC Porto
1:0 (1:0)
Club Bruggy KV
Středa 02.11.2016, 20:45 • Estádio Do Dragão, Porto (kapacita 50.399 diváků) • Liga mistrů • Skupina G

To je ode mě pro dnešek vše, na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (22:40:24)

V nepříliš strhujícím zápase nakonec vítězí Porto nad belgickým Clube Brugge 1:0. Domácím stačil k vítězství jeden využitý rohový kop, po němž se ve 37. minutě prosadil André Silva. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, Bruggy cítily šanci na vyrovnání, ale Porto si nakonec nejtěsnější možnou výhru udrželo, takže se posouvá na druhé místo v tabulce, protože Kodaň získala v zápase s Leicesterem pouze bod. Naopak Bruggy opět vycházejí bodově na prázdno a již nemají šanci na postup.

90+4

90+4
    Roh byl rozehrán nakrátko, hosté se přesto ještě dostali k poslednímu útoku, ale ten nevedl k ničemu nebezpečnému.

90+3
    Domácí vybojovali rohový kop a půl minuty před vypršením avizovaného nastavení rozhodně nepospíchají s jeho rozehráním.

90+2
    Vormerův centr se nedostal k žádnému z hostujících hráčů, takže z protiútoku mohlo naopak zahrozit Porto, které však už jen šetří čas.

90+1
    Danilo Pereira poslal míč do zámezí, takže hosté budou zahrávat rohový kop.

90
    Nastavovat se budou tři minuty.

89
    Porto bude zahrávat další rohový kop. Domácí se snaží držet hru daleko od Casillase.

89
    Žlutou kartu dostává Claudemir (Club Brugge KV).

88
    Centr od rohového praporku odvrátil Pina, ale domácí ještě zůstali chvíli u míče.

87
    Domácí získali k dispozici rohový kop, což jim za daných okolností velmi vyhovuje.

86
    Žlutou kartu dostává Ruud Vormer (Club Brugge KV).
    85. Hostující Pina měl na kopačce vyrovnání!

85
    Vanakena našel centrem z pravé strany před bránou Pinu, jehož pohotové zakončení pořádně prověřilo Casillase!

85
    Hosté se snaží hrozit hlavně po levé straně přes Limbombeho, který však nyní nenašel ve vápně nikoho ze spoluhráčů.

84
    Stále je to pouze o jeden gól, takže hosté cítí šanci, ale zatím si nedokáží vytvořit nějaký souvislejší tlak.

82
    Centrovaný míč končí v rukavicích Ikera Casillase.

81
    Danilo Pereira zaváhal při rozehrávce, nechal se obrat o míč a Izquierdo zkoušel ihned střílet, jenže jeho pokus tečoval bránící hráč. Hosté budou zahrávat rohový kop.

Martin Švejkar

Branky: 37. André Silva (Telles)

Karty:   3. H Herrera (PRT), 35. Felipe (PRT) – 34. Denswil (BGY), 41. Diaby (BGY), 86. Vormer (BGY), 89. Claudemir (BGY)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 10:2. Rohy: 10:4. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:17.
    FC Porto: Casillas – Pereira, Felipe, Marcano, Telles – D. Pereira – H Herrera (C) (62. Neves), Ó. Torres, Otávio (80. Layún) – André Silva, Diogo Jota (71. J. M. Corona).
    Náhradníci: Sá – Boly, Brahimi, J. M. Corona, Depoitre, Layún, Neves.

Club Bruggy KV: Butelle – van Rhijn, Poulain, Denswil, Cools – Vormer (C), Claudemir, Pina, Bolingoli-Mbombo (65. Vanaken) – Diaby (46. Limbombe), Wesley (77. Izquierdo).
    Náhradníci: Bruzzese – Gedoz, Izquierdo, Limbombe, Mechele, Vanaken, Vossen.

Rozhodčí: Alberto Undiano Mallenco – Raúl Cabanero, Diego Barbero Sevilla (všichni Španělsko)